akp gitti diye mi pkklılar türk polisini öldürdü.

ak partinin oyları düştü de hdp meclise girdi. adam hala chp diyor. chpnin oyu aynı kaldı aynı.

ak parti gitti, teröriste peşkeş çeken kalmadı. pkk da karnı aç kaldı. ondan yine azdı bu pkk demek. Sağol yazar kardeş. aydınlattın bizleri. sağol.
Akp'nin terorle baglantisi oldugunu beyan eden yazar soylemi.

Terorizmi kiskirtarak olumu gosterip sitmaya razi etmeye calisiyor olmasin bu koltuk seviciler? Hi?
ak parti kaybetti isid saldırdı mutlu musunuz?
diye karşılanacak soru.
Terörün Akp nin verdiği tavizlerden hortladığıni bilmeyen kişi beyanı.
akp kürtlere siz pkk ya destek verdiniz. seloya türkü söyletip terörü hortlattınız. afiyet olsun.
sen ben gibi garibanlar gidecek yine.
o zaman bu terör oyunu akp nin tiyatrosu mu acaba diye akıllara soru işareti getirir.
(bkz: Hassiktir diyorum)
trolleyemiyorsun yapma.

bir soru.
o zaman öyle bir parti seçelim ki 10 sene yönettikten kalıcı barışı istikrar adına birşeyler yapsın kağıttan-kişilere bağımlı olmasın.
Zamanında Ak parti pkk destekçisi diyen bügünse savaşa hayır çığırtkanlığı yapan döneklerin muhalefet edeceği başlıktır.
abdullah öcalan köpek gibi cezaevinde yatarken, akp'dir bu ülkeyi terörün kucağına oturtan. bordo bereliler, ışıd'in günlerce almak için çatıştığı köylere 1 saat içinde girdi çıktı. mücadele edecek gücümüz var, hele hele, siktiriboktan pikapların üzerine silah yerleştirip kendisini savaşçı sananlara.

ülke biraz silkelenip kendine gelsin.
doğru ya; şu an hükümet kurdum, türkiye'yi ben yönetiyorum!
ak partinin en büyük düşmanı hdp'nin meclise girmesiyle pkk meşruiyet kazandı. çaldığı oylar ve yıkadığı beyinlerle kürt devleti için önemli bir adım attı.

hdpkk'nın bu fırsatı değerlendirmeyeceğini mi sanıyordunuz?

kürt-ermeni devletine hiç bu kadar yakın olmamışlardı.
(bkz: entry nick uyumu).
başta vatan partisi hükümeti var da biz başta hala akp hükümetinin olduğunu mu sanıyoruz? davutoğlu aslında perinçek'in ceketçisi mi? bak sen...

yandaştır... sabah sabah ayranı yine fazla kaçırmış.. aldırmayın bir süre sonra gider...
E be mk salağı . Madem masada çözebiliyorsun bu problemi !! bu saate kadar neden çözmedin ? 4 gündür piyasada değil senin o hırkız partin 12 yıl bitti . Be o.ç Madem senin partin bir şey yaptı terörü durdurdu şimdi niye var terör ? . He Pkk mesaj mı göndermiş Akp giderse ben saldırırım diye . En önemlisi insanların çocukları 2 o.ç anlaşamadı diye mi ölüyor şimdi !! Bunu mu diyorsun sen burada ? Beni seçerseniz terörü durdururum ama bitirmem çünkü , ilerde çalacam ben gidince koz olarak kullanırım mı diyorsun ? Kaypak , ikiyüzlü , yavşak herifler . Azıcık omurga olsun şu başlığı destekleyen canlı da .
Ak parti nereye gitti diye cevaplanılası sıçmık. Meclis başkanı akpli, hükümet sözcüsünden başbakanına kadar akpli. Çok afedersiniz cumhurbaşkanı da koyu akpli. Kararları akp veriyor, akp uyguluyor. Nereye gitti akp?
14 yaşında bir ergenin ağlarken söylediğini hayal edin. Sizi gündelik hayatın tasalarından arındııp bir anlık da olsa keyiflendirecek söz.
Bu kafaya nasıl ulaşıyor bunlar bilmiyorum. Ama bakınız burada bir liste mevcut. Sırf bu kafadaki ak itleri göt etmek için hazırlanmış bir liste.
(bkz: sözde çözüm sürecinde terör eylemleri listesi)
Ak parti gitti hükümet kurulamadı. Doğan istikrarsızlık Yüzünden dış ve iÇ güÇler planladıkları planlar iÇin en uygun Zamanın şimdi olduğuna karar verdi ve saldırıyorlar. Bu kadar basit. Hala bazı insanlar ak parti'nin oy Uğruna bölücülerine savaştığını söylüyor. Tamam belki o da ihtimaller Arasında vardır ama iki gün önce Doğuda devlet yok diye ağlayanlar siz değil miydiniz? Ak parti başa gelecek korkusuyla yoksa o bitmek tükenmek bilmeyen(!) vatan sevdanızdan mı vazgeÇtiniz? Yazık..
Başbakan sıfatı ile açıklama yapan kişinin hangi partiden olduğunu sorgulatan soru cümlesidir.

Kürdü azdırmayın bu işin sonu boka sarar dendiğinde kimseye kulak almayan partinin taraftarları mutsuz tabi 10 yıllık sevgili tokadı bastı.
şşşş sakin ol ve o akp bayrağını elinden bırak evlat. çözüm süreci denen ihanet süreci boyunca pkk zaten sürekli eylem yapıyordu. basın yasağı yüzünden bu medyaya yansımıyordu çocuğum. pkk hiçbir zaman barış istemedi bu ülkede. çünkü eğer barış olursa kendilerine gerek kalmaz bunu da pkk kesinlikle istemez. pkkyı bitirmenin tek yolu kuzey ırakta taş üstünde taş omuz üstünde baş kalmayıncaya kadar pkklı itlerden temizlemek ve bunu yaparkende pkk nın finansal kaynaklarını avrupa ve ortadoğu yapılanmalarını da bitirmek gerek. ancak o zaman bu şerefsizlerin kökü kurur. bunların barıştan anladıkları tek şey ülkemizin bu it soylarına taviz vermesidir. bunlara göre devletimiz taviz verdikçe barış süreci devam eder. umarım anlamışsındır akpli kardeşim.
arkadaş artık daha profesiyonel ordu muz var özel harekat çılarımız var bordo berelerimiz var eskisi gibi değil neden biz doğunun altını üstüne getirmiyoruz. çözüm süreciymiş ateş kesmiş onlar korkusundan bunları öne sürüyo ama ilk fırsatta yine yapacaklarını yapıyolar kime güveniyoruz biz de barış yapıyoruz pkk yamı ?
ne zama gitti benim niye haberim yok ayıp etmiş bi veda bile etmeden.
Demek ki terörist onlarmış.
iktidarı kaybedince yakıp yıkmaya başladılar.