bugün

başörtüluler yeniden universite kapilarindan geri cevrilecek, ikna odalari yeniden faliyete girecek, hastane kapilarinda yeniden isyan dalgalari belirecek, insanlar hastane hastane gezdirilecek, eczaneler ilaç vermiyecek, okul kitaplari parali olacak,ekmekler karne ile verilecek, ekonomide istikrar kaybolacak, enflasyon hortlayacak, dinsizler iktidara gelecek, yeniden laiklik naralari atılacak, islam düşmanligi alabildiğine yükselecek, kemalistler yeniden imfye domalmaya başlayacak, başbakan yeniden abd başkanınin önünde iki büklum olacak. ülke ortadogu gibi karman corman olacak ve daha niceleri...
(img:#1902933)
Özellikle ölümüne yalakalık yapanlar var ya onlar zeytinyağı gibi üste çıkacak.

Bizden çok Akp düşmanı kesilecekler, hatta tehdit edildiklerini falan iddia edecekler.

Sokaktaki vatandaş mı? inanılmaz şeyler göreceğiz.Akp’ye oy vermiş insanların nesli tükenecek. %70’i “vermedim ben” diyecek, kalan kesim de “2008’e kadar verdim, sonra bozdu” diyecek.

Bize kalan da üretim yapamayan, dışa bağımlı, adaletsiz bir devlet olacak.

Yani özetle;

enkaz...
Akp yi bunca yıl başta tutan kör cahil kesim bir yere gitmediği sürece partinin adı değişir, sömürücü vatan hainleri aynı kalır başka bir isimle.
Bir eyt li olarak emekli olacagimi dusunuyorum.
istanbul.

görsel
Akp'liler için çok sayıda ve çok büyük gaz odaları kuracağız.

O kadar fazla insan gaz odasına gidecek ki nüfus bugünkünün ancak dörtte biri olur.

Ekonomi çökmüş olacak akp giderken.

istanbul amerikan işgaline uğramış ve yıkılmış olacak.

Allah demenin bile yasaklandığı, allah diyenlerin gaz odasına gittiği bir süreçten bahsediyorum.

Kürtlerin çok çok büyük kısmı ya gaz odasına gidecek ya da kaçacak. Çok küçük bir kısmı cumhuriyet'e biat edip vatandaşlık hakkı kazanabilir.

Tkp, dhkpc vs. solcu marksist örgütlere üye olanlar gaz odalarına gidecek.

Bugün fikir önderi geçinen ismet özel vs. tayfanın biatçıları da gaz odasına giderken 'biz de sizdeniz yanlış anlaşıldık' diyecekler.

Akp'den zengin olup mülkünü dışarı aktarmış bütün zenginler tek tek operasyonla getirilip bütün suçlarını itiraf ettikten sonra gaz odasına gidecekler.
türkiye cumhuriyetinin kuruluş çizgisine adım adım geri dönülecek.
Çomar taklidi yapacağım bekleyin

Camiler yıkılacak ahır olacak.
Ülkeyi haçlılar yönetecek.
Hepimizi zorla Hristıyan yapacaklar.
Her yer ibnelik ile dolacak.
servet yine el değiştirecek fakir daha fakir olarak devam edecek.
enkaz devralınacak..

ama sorun değil.. esas problem sığır ve hain kitlenin hala sistemin içinde olması..

bu kesimin sesini kesin 5 senede çiçek gibi olur ülke..

sığırı olmayınca çok çabuk toparlarız yani mesele bile değil..
israfbul, istanbul olacak tekrar. Ülkenin geneline eşit hizmet dağıtımı yapılacaktır belki.
Yok beyahu değişen hiçbir şey olmayacak. Akp akaryakıta elektriğe doğalgaza içkiye sigaraya zam yapıyor da chp yapmayacak mı sanki? Bal gibi yapacak. Bak Daha dün halk ekmeğe zam yaptılar.

--spoiler--
istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem imamoğlu son olarak halk ekmeğe yüzde 40 zam yaptı.

https://m.ahaber.com.tr/v...-40-zam-yapildi-video/amp

--------------------------

Halk ekmek ürünlerine okkalı zam geldi! Yüzde 50'yi aşan zamlar var
Halk ekmek ürünlerine okkalı zam geldi! Yüzde 50'yi aşan zamlar var
iSTANBUL Büyükşehir Belediyesi Halk ekmek fiyatlarına sessiz sedasız okkalı bir zam yaptı. Yeni fiyatları vatandaş ekmek almaya gidince gördü.

https://www.internethaber...foto-galerisi-2049355.htm

--spoiler--

görsel
3. ve 4. dünya savaşı çıkacak, bir meteor dünyaya çarpacak. hepsinden öte bilal'e anlatır gibi yazmak isterdim ama yapamam.
Neler olacağını herkes biliyor ama kimse şu ortamda dillendiremez.
Anap ve dogruyol gitti de ne oldu? Ak parti geldi. Ak parti gidince de benzeri başka bir merkez sağ hırsız gelir ve soyguna vurguna talana devam edilir. Şimdiden sinyaller gelmeye başladı zaten. Bakın babacanlara davutoğlularına nasılda kıvranıyorlar. Yeterki icazeti versin big boss ve sermaye sahipleri...