bugün

Yıllarca araba kiralamaktan uzak durdum hep, yaşadığımız olumsuz olaylardan dolayı. Fakat bu sene Türkiye tatilimde istanbul’a gelince, kuzenimin tavsiyesi ile aradım, Detayları konuştuk, aracın özelliklerini, fiyatını konuştuk. Adresi verdim, istediğim aracı alıp ayağıma kadar getirdiler.

Güler yüzlü personelleri ile rent a car sektöründe oluşan kötü algıyı yıkacak gibiler.

http://www.aisrentacar.com/
bu kadar iyi yorumdan sonra, bugün gidip bir araç kiralayacağım. bakalım dedikleri kadar iyi mi?

aracı kiraladıktan sonra bu entryi editleyip bilgi vereceğim arkadaşlar, müsterih olunuz.

edit: arkadaşlar aracı kiraladım, sahiden hiçbir problem yaşamadım. araçları ve hizmetleri çok iyi. aracı iade ettiğimde de ayrıca editlerim.
bunlardan bir araç kiralamıştım. daha birkaç saat geçmeden bahçelievler tarafında araba stop etti. ne yaptıysam da çalışmadı. dedim ki kendi kendime; aha şimdi hapı yuttuk. kesin sizden kaynaklandı diyecekler, dünyanın masradını isteyecekler benden. aradım kendilerini durumu anlattım. 40 dakika kadar sonra yeni bir araçla gelip aracı bana verdiler, yaşanan problemden dolayı özür dilediler. böyle kala kaldım sadece karşılarında. ben neler olacak diye düşünüyordum, adamlar ne yaptı.

özetle arkadaşlar, araç kiralamanız gerekiyorsa; gidin ve kiralayın bu şirketten. müşteri memnuniyetini kendilerine şiar edinmişler, memnun kalmamanız mümkün değil.
tam sözlüğe başlığını açayım böylesini işini iyi yapan bir şirketten herkes haberdar olsun diye sözlüğe girdim ki, benden önce de görenler, araç kiralayanlar varmış zaten. memnuniyet böyle bir şey işte. işlerini iyi yapan insanları, her durumda birileri takdir ediyor. hiç çekinmeden gidin buradan araç kiralayın arkadaşlar.
Piyasadaki en düzgün araç kiralama şirketi bence. Üstelik istediğiniz aracı kapınıza kadar getirip istediğiniz yerden de tekrar teslim alıyorlar. Bu sayede de siz zaman kaybından kurtulmuş oluyorsunuz. Diğerlerine de örnek olur umarım.