bugün

Üzüldüğüm tek konu.

Nickaltı yaşarken bir sayfa öldükten sonra 19 sayfa...

Neden..
Toprağı bol olsun...
ilk entryleri okurken şaka falan zannedip, çıkıp nasıl trolledim ama demesini falan bekliyor insan ama ilerleyen entryleri okuyunca hiç tanımasanız da hafiften bir boğazınız düğümleniyor. Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun dediğim efsane yazar kardeşimiz.
Tanımamış olsamda gerçekten üzüldüm. Toprağı bol olsun.
hatırladıkça, tanışma fırsatı yaratamadığımı düşündükçe üzüldüğüm, çok genç kaybettiğimiz yazarımız..
8 dakika olmuş ve 1 tane enty giren yok.

Bu nickin bir yazar olduğunu.
Ve o yazarın aramızda olduğunu.
Aramızda olan yazarların bir zamanlar bu sözlükte yazdığını.
Ve "aramızda" olan yazarların hayatını kaybettiğini bilmeyen bir sözlük yetişiyor.

Gerçekten acı verici.

Edit: nick altını kirlettiğim için özür dilerim air20
4. Nesil aramızda.

Umarım bizi görüyorsundur güzel insan.
mekanı bir kez daha cennet olsun.
mekanın cennet olsun unutmadık.
bize ne lan bundan

(bkz: Ölmüştür geçmiştir)
unutulmadın kubi... kalbimizdesin..
doğum günün kutlu olsun..

tanım: bugün doğum günü olan yazar..
Hemsehrim olan ve memleketemin baslıgını açan , ben gibi basketbol aşığı yazar.

Ulan öyle aylak aylak gezerken sözlükte bi baktım "taşkent" başligi. Baktim ilk entry iyi 2 gözüm girmiş.

Daha bugün oğrendim rahmetli olduğunu. Allah mekanını cennet etsin.

Sana bu entry i çaylak olarak degilde yazar olarak yazmak isterdim.

Yarın 23 olacaktın dostum. 23.
nickaltına baktığım kadarıyla vefat etmiş olan yazardır. şuanda utanmazın biri komik olduğunu sanarak dalga geçmekte.

edit; nur içinde yatsın.
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Bir kaç saatir canım çok sıkkın. Gözüm tarihe ilişki, yine 15 ağustos olmuş. Keşke tarih 14 agustostan 16sına atlasa.
allah rahmet eylesin ailesine sabir versin.
3 yıl oldu kubi. Daha dün gibi.. Sabahın 6sında çalan telefon.. annemin "kubilay ölmüş" demesi. . Tanıdığım tek kubilay olmana rağmen "hangi kubilay?" Diye sordum. Kimin aklına gelir ki gencecik birinin öleceği?
Daha senin, yunusun, oytunun acısı geçmeden, bugün de yine gencecik birini gömdük o kara toprağa, tahir'i gömdük..
Orda boş boş yatmak size hiç yakışmıyor kubi. Hiç...

Hayat ne kadar garip.
adam gibi adammış.
insanın söylecek bir söz bulmadığı bir gün bugün...

Iyi ki, iyi ki doğdun kubi.
22 oldun...
kimse sen değil, gerçekten değil. bu yaşımıza geldik ama hala senin o masumiyetini, hayata bakışını, düşüncelerini yakalayamadık. gerçekten özledim be kubi. gerçekten. yaşımız ilerledikçe mi iyice zıvanadan çıkıyoruz; bencilce, kendi zevklerimiz uğruna insanları kırıp döküyoruz yoksa hep mi böyleyiz bilemiyorum ama kötü bu dünya, çok kötü.
galiba ölümsüzlük bu demek. yıllar geçmesine rağmen hala birilerinin kalbinde, beyninde, gözyaşlarında olmak. hala ihtiyaç duyulan adamsın. vay be.
Gecenin bir vakti oyalanmak isterken, vefatını ogrendigim merhum. insan ancak genç kayıpları gördükçe, aslında hayatın ne kadar kısa olduğunu anlıyor. Mekanı cennet olsun.
başlığı okuyup da öldüğünü öğrenince takibe alıp hayattayken yazdığı enrtylerini okumaya başladığım ve okudukça beni hüzünlendiren yazar.
uludağ sözlükte saygı, sevgi ve özlemle yad edilecek değerli insan. allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun dostum.
hiç tanıyamadığım ama kaza fotoğraflarını gördüğümde üzüntümü ifade edecek kelime bulamadığım yazardır. mekanın cennet olsun genç insan. allah tahsilatını affetsin.