Biz seni okula gidiyorsun bilirdik meğersem okuldan kaçıp sözlüğe takılıyormuşsun.
hiçbir şey olmaz.
Bisey olmaz. Takiliyor bak deyip gulerler en fazla. Cok edepliyimdir.
+ sen ne ara pileyboy oldun lan Neco?
- baba...
+ sus eşoğleşşek. git çay koy.
Görseler bizim kız aslında iyi birisiymiş derler. Evde nasıl agresifsem artık bilmiyorum.
Ailemdeki ve çevremdeki çoğu insana linkimi atmışlığım var. gerçek Hayatta başka burada başka davranacak kadar iki yüzlü değilim allaha şükür.

Not: iş bu entry bazı yazarlara laf sokma amacı gütmektedir.
inci dahil mi?
bu kadar politik olduğunu bilmiyorduk diyecekleri kesin ama tabi gündelik hayatta olduğu kadar keskin konuşamıyoruz.
entrylerimin çoğu genel olarak müzik paylaşımı olduğu için pek de bir şey olmaz ve evet sözlüğü bi arşiv gibi kullanıyorum.
nefes aldığın her saniye ırkçılığı olduğun yetmedi şurada bile ırkçılık yapıyorsun derler.
Burada yazdıklarımıza şükretsinler. Ya yollara yazsaydık?
Afaroz ederler evden. Babam siklemez. Annem gotume ak 47 sokar atesler.
hiçbir şey olmaz akıllarını alırım onların çünkü.
psikolojik tedavi, net.
seni zamanında o tamircide işe sokacaktım bak sokmadım ne hallerdesin.
pek bir şey olmaz, sadece annem ağzıma sıçar. çünkü bir keresinde hikayelerimden birini okuttuğumda, az daha oklava ile dalacaktı. onun dışında kardeşim falan sürekli takipçimdir, severek okuyor.

akrabalarım entrylerimi görse delirdiğimi sanır. onların akıllı olduklarından değil ama, anlamaya akılları yetmediği için *
hiç bir şey. aileme veya bir başkasına açıklama yapmamı gerektirecek hiç bir şey yazmıyorum.

Edit: birinin zoruna gitmiş galiba. Pardon düzeltiyorum, seviyesiz başlıklardan eksik olmayan bir yazarın diyecektim.
"sen mi yazdın bunları!?" tepkisini verirdi sanki ne yazdıysam. ve ben gösteriyorsam eğer çaktırmadan bir kaç entry atlardım kesin.
hayvan barınağına bırakırlar amk..
o yüzden çabuk beni övün. burada da seviliyor desinler.
Umuma açık yazdığımıza göre, görmelerinde bir mahzur göremiyorum.
hiçbir sik olmaz. bu saatten sonra kim sikler aileyi yahu?
çok istesem bir aile gider kendim kurarım.
''evde bize söylediğin yetmiyor, he bir de elaleme duyur, rezil et kendini de bizi de. aferin kızım devam et, sen bu kafayla çok çekersin'' der annem.

bana her kızdığında söylediklerine ''sen bu kafayla çok çekersin'' kısmı muhakkak ekler kendisi.
şaçma sapan işler peşindesin sen hayırdır derlerdi.
Abim bugün telefonu alıp iyice profili stalkladı ve birkısmında gülümseyerek yalanına sokayım dedi: eski görüşlerimin değişmediğini sandığı için Böyle dedi.