bugün

Seda sayan evleneceksen gel'e çıkan damat adayı. Aylık 120.000 usd geliri olduğunu söylüyor.
Evleneceği kadında aradığı kriterler; para yemeyi bilsin, benimle para harcasın.
Aday teyzeler fena.
Bir google'da search yaptım da, Amcam yıllardır her evlilik programına katılıp, ortalığı karıştırmış.
(bkz: evleneceksen gel)
bu dayı 2012 yılında tnt'de hande ataizi'nin sunduğu evlilik programına katılıp cümle alemi trollemiştir.

kıyak dayıdır ama, bayağı güzel laf sokar.
Tam bir hırbo.

(bkz: hırbo)

Edit: az önce "bana sosyal medyada sövenlere de teşekkür ediyorum onlara sarılıyorum." dedi. Sarıl bana ahmedim!
Mozambik cumhurbaşkanının adını bilsin adayım dedi dayı.
Daha öncede evlilik programlarını trolleyip ortalığı karıştıran adam gibi adam dayıdır.
abimiz hakkında şu videoyu izlemenizi öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=BEGh1lNhyJg

Holmes221B sayesinde öğrendiğim video. emeğe saygı.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
Adam trollerin şahı, kendi reklamını yapıp duruyor.
Para için şekilden şekile giren insanları görmemize vesile olmuş dayıdır kendisi.

Bu arada peruk, topuklu ayakkabı ve penis ameliyatı ile ilgili bilgi için özelden yeşillendirirseniz sevinirim. (*swh)
Daha yeni sahneyi karıştıran dayı asdsfa annem izliyordu geçerken duydum gül gibi avrat bunun yanına geldi reddetti amk.

(bkz: evlenmek bu şerefsiz)
Evlenme, gibi bir niyeti bulunmayan" gelen talipleri üzerinden prim yapan dahası onları aşağılayan.ve tamamen şöhret olma amacıyla bu programda bulunduğunu düşündüğüm kişi.
nuri alçoya benzeyen dayı.