bugün

Bazı geri zekalıların hâlâ anlamadığı bir şey var, üstteki malum fotoğrafın shop olduğu.

Yüzbinci kanıt: https://www.google.com.tr...n-goruntuleri-sahte-cikti

Siz şimdi bunu da okumazsınız.
Sesi ve şarkıları güzel olan türkücüdür.
Grup yorum kasedinden sonra aldığım ikinci kaset Ahmet Kaya nindir.isiklar içinde uyu.
(#44058517)
"bazı geri zekalıların hâlâ anlamadığı bir şey var, üstteki malum fotoğrafın shop olduğu."

kürttür ve apoyu özlediği dönemde aposuna kavuşamadan ölmüştür. gel gör ki pkklı, apocu itler vakti zamanında bize şirin gösterilmeye çalışılmıştı.

bu gibi leş çalışmanın bir ayağında dönemin malum hükümeti, diğer ayağında ise fetö itleri vardı.

haberin tarihine ve haberi yapan haber ajansına bakın hele;
https://www.google.com.tr...n-goruntuleri-sahte-cikti

ahmet kaya denen vatansız apo posteri önünde konser verip; "orkestramı getirmedim, dağdakilerin de paraya ihtiyacı vardı, o sebeple sade geldim" benzeri bir şey söylememiş olabilir ama pkklı, apocu bir it olduğu gerçeği değişmez.

bu da ahmet kaya seven hümanistlere gelsin.
https://youtu.be/f8fy8n3zFaE
sadece kürdoların, kürdo aşığı sosisyalistlerin ve bazı enayi türkoların dinlediği dandik türkücüdür. kendisi apo'yu zamanında çok özlemiştir. bir ortamda kendisine çatal fırlatılmıştır. o günden beri ağlayıp dururlar. şehitlerle, leş olmuş teröristleri aynı kefeye koyabilecek kadar kansızdır. şarkılarında kaçak çaya çok vurgu yapar çünkü pkk, kaçak çaydan iyi gelir elde etmektedir. bir sürü teröriste moral verip dağa çıkartmıştır. arabasını da kaçak aldığı ortaya çıkmıştır. sonra da paris'te geberip gitmiştir. yılmaz güney'in türkücü versiyonudur. kendisini gerçek türk milliyetçileri asla dinlemez. ülkücüler belki dinleyebilirdir.
kemalistler sevmez.

kemalist maskeli komünistler sever.

ateist olmasına rağmen islamcılarda bayılır.
şarkıları yıllar seneler geçsede dinlenecektir. dinlenmeye devam edecektir.
k*rt teröristtir.
nedendir bilmiyorum ama ara ara açıp dinlerim. ne zaman hani benim gençliğim dinlesem, mahpusa düşmüş gibi hissederim. ne kürt bir çevreden geliyorum, ne belalı bir tipim ne de bir suç işlemişliğim var ama ne zaman açsam hani benim gençliğim şarkısını, attığım her adımı sanki cezaevinde volta atıyormuşçasanı atıyorum. böyle de moda sokuyor bu şarkı beni.

sanki cidden üstüne titrediğim kaktüsümü, kitaplarımı alıyorlar.

bir de başım belada şarkısı var. ne zaman sevdim seni inanamayacağın kadar esmer kız dese o sevgiyi hissediyorum. ne zaman şimdilik hoşçakal yaban çiçeğim, yasal mermisiyle bir komiser yaklaşmakta dese sanki ben de sevdiceğimi bırakıp gidiyorum.

deniz tekin de güzel söylüyor ama bunları deniz tekin'den dinleyince hissedemiyorum. kusura bakma deniz tekin.
Sen kalk 20 albüm yap, adını duyduklarında veya gördüklerinde hiçbir fikirleri olmamasına rağmen uvv ovv muhteşem dedikleri şairlerin şiirlerini bestele, sayısız sözü müziği sana ait olan şarkı yap sonra gel her seneye 2 parça sığdıran insanlar ile karşılaştır. Senin de boyunu aştı bu şehir Ahmet abi, yerlere serildin ama madara olmadın...

Senin sarhoşlara şarkı söylememek gibi bir derdin vardı sen şarkılarını alanlarda meydanlarda kenar mahallelerde yaşayanlar için yapmıştın ve onlar senide senin şarkılarınıda anlıyor zaten. O yüzden çokta fazla uzatmaya gerek yok. kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette
Barıştan yanaydı, insanlıktan yanaydı her zaman hakikatleri anlatmaya çalıştı. Kocaman ülkeyi dar ettiler sığdırmadılar güzelim Ülkeye.

Anlamadılar Ahmedo anlamadılar seni.
sırf türkücü ve solcu olduğu için şişirilen pkk artığı türkümcüsüdür. cihangir solcuları yılmaz güney'e nasıl laf söyletmek istemiyorsa buna da laf söyletmek istemezler. bu adam konserinde vallahi apo'yu özledik diyip oradaki pkk'lılara gaz vermiştir. bu bir gerçektir. bunun inkar edilmesi, gerçeğin üzerini kapatmayacaktır. eğer insanlıktan, barıştan sürekli bahsediyorsanız barışı baltalayan, kan döken pezevenklerin savunucularına da tavır koymanız gerekmektedir. hatta bir şarkısını üç tane teröriste ithaf etmiştir. kürtçe şarkı yapamadığı için çok tepki gördü denmesi de yine mağduriyet palavrasıdır. at kafalılar sanki kürtçe şarkı yapılınca pkk kendini fes edecek, bütün sorunlar ortadan kalkacak. sürekli isteyen ama hiçbir şey vermeyen malum ırkın salakça mağduriyetlerinden biridir bu. şu an gayet de kürtçe konuşmaktalar. bu adam size göre sanatçı olabilir bana göre değildir. istediğiniz gibi sevin. bu da umrumuzda değildir. yalnız, bu adama pkk'lı diyince kudurmayın. asılsız mağduriyetler uydurmayın. eheh kürtçe konuşamadı, o zaman hemen apo'yu övsün. apo'nun övülmesi demek türk askerlerini iyi ki de şehit etti anlamına gelir. tamam siz omurgasızsınız anladık. bu adamın eleştirilmesine de karışmayın. gerçekler gün gibi ortada. sanatçıymış, sanatıyla öne çıkmalıymış, ideolojisiyle değil. bir alman şarkıcı, hitler'e övgüler yağdırsa almanya'da yer yerinden oynar. sürekli demokrasi, eşitlik ayağına pkk propangadası yapılmasından gına geldi artık. kendisi adam olsaydı da sanatından bahsetseydik, yaptıklarından, söylediklerinden değil. bu adamı eleştirenlere sürekli faşo diyip durmayın. bu sol çomarları faşist diye bir türkü tutturmuş. her yerde bunu anırıyorlar. faşistin kapsamlı tanımını yap desen 'kafatasçı işte' diyecek adamlar, bize bir zahmet akıl vermesin. sizin beş kuruşluk aklınız kendinize yetmiyor zaten. kimse sizin düşüncelerinize uygun yazı yazmak zorunda değil. madem çok aydınsınız, düşünce özgürlüğüne saygı duyuyorsunuz her koşulda, ne olursa olsun, bizim de gerçekleri yazmamız sizi kudurtmasın. iki yüzlülüğün alemi yok.
Apoyu özledik diye anırmıştır. Dağ gerilla terörist propagandası yapan şarkıları vardır. Bunları bildiği halde ahmet kaya'yı seven herkes şerefsizdir. inanmayan da araştırsın.
teröristtir. evet. olmadığını iddia edenle pkklı kürtçülerdir.
Bir sg amk.

Ahmet Kaya'nın zorla PKK konserlerine çıkarıldığını ise kimse bilmez.

Böyle dar kafasınız işte.
(bkz: apo hayranı)
(bkz: terör destekçisi)
(bkz: gerçeklere eksi işlemez)
Gel hadi gel ‘ine takılı kaldığım.
Sol çomarlarının ya da omurgasız, prensipsiz insanların eleştiri yapmadığı, bana ne arkadaş ben türkülerine bakarım dediği booş beleş bir terörist.
Homofobik bir kürt ırkçısıdır.
afedersiniz ama k*rttür, başka da söze gerek yok.
Ülkücülerin gizlice dinlediği zamanında birçok kişiyi pişman eden sanatçı.
Apo'yu özleyen bir godoştur. Pkk ve apo'yla yakın ilişkisi olduğu da kanıtlanmıştır. Kürttür ve bu da şaşırtmamıştır.. Şehitlerle, terörist leşlerini aynı kefeye koymuşluğu vardır. Cihangir solcularının şişirdiği balonların başında gelmektedir. Ayrıca, mersedesi de kaçak çıkmıştır. Kurdish skills.. Türk milletine şerefsiz diyen bir adamdır. Boş beleş türkücülüğünü de umursamamaktayım. Kendisine çatal atanların ellerine sağlıktır. Bir şarkısını, üç tane teröriste de ithaf etmişliği vardır. Bir programda, ingiliz erkeklerine ibne diyecek kadar da varoş bir üslubu vardır bu ortadoğu kaçkınının.. Kendisi gibi varoşlar tarafından çok sevilir.. Fransa'da geberip gitmiştir. Apo'suna kavuşamaması, pek üzmüştür ühühü. Olmasa, çok daha iyi olurmuş denilenilecek bir adamdır.

Bunun oyuncu ve yönetmen versiyonu için,
(bkz: yılmaz güney)
Günde 4 paket sigara içen adam.
Grup yorum kasedinden sonra aldığım ikinci kaset Ahmet Kaya nindir.isiklar içinde uyu.canli konserine gidemedim ya ona yanarım.
hayatımda gördüğüm en boş beleş vasat sanatçılardan biridir. tüm parçaları yakıp yıkma üzerine kurulu bunun nesini dinliyolar anlamıyorum. yazık..
güncel Önemli Başlıklar