bugün

kaliteli bir sanatçı ama kalitesiz bir adamdır.
binlerce eseri ile türk müziğine yön veren yüce gönüllülüğü ile tanınan kerimcan durmaz ve aleyna tilki gibi sanat a deger vermeyen ve sanatı o kadar basite alan insanların konserınde en one bılet almak ıcın bınlerce lırasını sacan ınsanlar halkın yanında olan ahmet kayayı vatan haını ılan edenler siz o karaktersizler için binlerce lira harcamaya devam edin din ve siyaset özgürlüğü olduğunu unutmayalım.
türkiye deki birçok yavsaktan daha delikanlı adam. adamı bir hiç uğruna ölüme sürüklediniZ orospu çocukları.
sayın cumuhurbaşkanımız mezarının türkiyeye getirilmesi için ne gerekiyorsa yapacakmış.
pkkcıdır. çoluğu cocougu katletmiş apoyu özlemişti. nalları dikti .
Buz gibi Kürt milliyetçisi buz gibi pkklıdır.
Devrimcilerin yüksek sesle, dincilerin kısık sesle, ülkücülerin gizli gizli dinlediği adamdır.
bu adamı mı övüyorsunuz burada?
https://streamable.com/k0jmr

bu pkk'lıyı öven ya pkk'lıdır, ya beyinsizdir. bu kadar net.

solcu diye adamı şirin göstermeye çalışanlar, hiçbir solcu "vallahi apoyu özledik" demez, onu diyen kişi solcu olmaz.
bu adamı bu şekilde şirin göstererek gençliği angaje etmeye çalışıyorsunuz ama, kendiniz de fişleniyorsunuz haberiniz yok.

bu devlet hepimizin hakkını yedi, hiçbirimize adil davranmadı.
ama biz hakkımızı aramak için çıkıp hiçbir terör örgütünü, teröristi övmedik.
Ülkücülerin geceleri gizli gizli kısık sesle dinlediği adamdır ahmet kaya.
Severek dinlerim hain diyenler biz ne hainler gördük ahmet kaya ya gelene kadar ohoo.
hiç bir ülkücü vatan hainini dinlemez. dinleyenlerin potansiyel terörist olduğunu farkındadır ve açığa çıkmadan imha edilmesi gerektiği idrakine sahiptir.

açık ve net evet.
Akp döneminde masumlaştırılmaya çalışımış terör örgütü pkk ile bağlantıları olan insan. Ne kadar terörle ilgisi olan adam varsa akp döneminde sempatik gösterilmeye çalışıldı bu da onlardan biridir, Abdullah öcalan gibi Fetullah Gülen gibi. Terör sevici adamlardan nefret ediyorum ahmet kaya da dahil.
delikanlı adam gibi adam.o sese sahip bir sanatçı daha yok.mekani cennet olsun.
Ülkeden kaçan biri için delikanlı denilmiş. Güldürdü.
https://twitter.com/fatih.../1145423829549899776?s=21

reis 30 yıl önce teşhisi koymuş.
Ülkücülerin geceleri gizli gizli kısık sesle dinlediği adamdır ahmet kaya.
Türk milleti ve vatanı aleyhinde bir adamdı. Bunu hiçbir zaman saklamadı. Öldüğüne üzülmedim bilakis sevinmiştim.

Çünkü kendi ifadesiyle sabittir; dağdaki teröristlerden farklı değildi.

hem ben rakı içerken neşet ertaş dinliyorum.
ölü kürt,

hepsi bu..
Allah rahmet eylesin, toprağı bol olsun. Aşmış bir müzisyendi, hani öyle bi adamdı ki dinlemeyeni yoktu. Muazzam bi sesti.
görsel
şarkıları abartlmış balondur.
soyle bi aciklama yapilmak zorunda ahmet kaya icin..

kendisi belki bi pkk sempazitanidir, bilemeyiz.. belki de dibine kadar vatanseverdir onu da bilemeyiz..

ama o gece.. o magazin gazetecileri dernegi gecesinde..

kürtce sarki soyleyip klip cekecegini söyledigi icin "kürt diye birsey yoktur" denerek saldiraya ugramistir.. terör örgütü sempatizani ya da üyesi oldugu icin degil..

sözlüge not düsülsün..

zira saldiraya ugrayan durum ahmet kayanin terör örgütü sempazitani olmasi degil.. kürtce sarki söylemek istemesidir..
örtülü kürt milliyetçisi .........

Ağrı Taşlıçay Ak Parti Belediye Başkanı ismail Taşdemir PKK cenazesinde ağlıyor

https://www.youtube.com/watch?v=WNLubypyS8I
ne taraftan olduğu belli değildir.
Az önce ekşi’de gezerken efe aydal başlığını gördüm, eski entrylere falan baktım. Sonra Efe aydal’ın neler söylediğine bakmak için youtube kanalını açtım. Bir podcastinde imamoğlu’yu eleştirmiş. Eleştirisinin sebebi de fransa’ya bir toplantıya gitmişken ahmet kaya ve yılmaz güney’in mezarlarını ziyaret etmiş olması.Neyse eleştirebilir, ahmet kaya’yı ve yılmaz güney’i sevmeyebilir buna bir şey demem ama ortada bir kaynak, ses ya da video kaydı olmadığı halde “ahmet kaya arabamı şerefszilerin ülkesinde bıraktım dedi” diyor. Sen o kadar kişiye video yapıyorsun, podcast yapıyorsun ama araştırmıyor musun be adam? Yahu ben 2 saattir arıyorum ahmet kaya “arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım” dediği bir ses ya da video kaydı bulamadım. Sadece hürriyet gazetesinde bir manşet atılmış “vay şerefsiz” diye ki ahmet kaya’nın bununla ilgili virdoları var, ben öyle demedim diye. Link:https://youtu.be/CGXJdtelwCE link 2: https://youtu.be/GNx4DDCsI4g

insanlara araştırın deyip de kendi araştırmadan binlerce insana yalan yanlış bilgi vermemek lazım. Efe aydal’ı dinlerdim bir zamanlar ama üslubu hoşuma gitmemeye başladı ve bıraktım dinlemeyi. Bence doğru bir karar vermişim.

Ahmet kaya başlığında efe aydal eleştirmem tuhaf biraz ama asıl amacım eleştirmek değil, ahmet kaya’nın türklere “şerefsizler” demediğini söylemekti. Buna inanmayanlar olacak, “apoyu özledik dedi” diyenler olacak. Bunlar artık klişe oldu, doğan her çocuğun kulağına artık ilk olarak ismi değil, ahmet kaya apoyu özledik dedi, diyecekler ellerinden gelse. Son olarak; eski türk medyasına körü körüne inanmamak lazım, zamanında kazım koyuncu’ya bile terörist demiş bir topluluk bu. Araştırmak, kaynak bulmak gerekiyor.