bugün

" cihat kapsamında " maddesine uygun derler ve üzülmezler.
who is who denen dalyarak bunlardan biridir.
Koyayım ahmet hakan a. Ben yediğim dayakları kimseye anlatıyor muyum arkadaş?
üzülmüyorum. üzülenler için söyleyeyim 2 şehidimiz daha var. kısacası ahmet hakan'a o şehitlerin tırnağı kadar üzülmem. karıların koynundan çıkmayan, laf ebesinin teki olan, ak-trollerle sidik yarıştıran bu dönekten bu ülke ne fayda görmüş?
Her ne kadar siddetin her turlusunden tiksinsem de,

Gunahim kadar sevmedigim Bu zat i muhtereme atilan dayaga uzuldum diyemem.

He en iyi ihtimalle,

"Bana ne, tohumuna para mi saydim" diye gecmistir icimden.

Ben dayak yesem o uzulecek miydi?
tanımıyorum ki neyine üzülcem amk. başlıkları görünce kim lan bu diye bi baktım gazeteci olduğunu öğrenince koy götüne gitsin dedim açıkcası.

(bkz: türkiye de gazeteci olmak)
valla üzüleceğim kafamı takacağım o kadar çok şey varki pek umrumda olamıyor bu gibi şeyler.
(bkz: babam mi ki uzuleyim)
ulan üzülmek ayrı bir sik olduğu gibi kınamak, yanlış bulmak sizin de bildiğiniz üzere amına koyayım apayrı bir siktir affedersiniz. bu yüzden çok otistikçe bir durum. olayın ne kadar orospu çocukluğu ile ilgili olduğu aşikardır. böyle bir şeyi savunanın da affedersiniz ızdırabı ile kontakt kurayım.

3. dünya ülkesi tanımı bile fazla bu ülkeye.
Faşist saldırı ne lan. Adam trafikte tartıştığı kişilerden dayak yemiş.

Edit: saldırıyı yapan kişinin akp'li olduğu iddia ediliyor.
delikanlı takılan bu dört at hırsızı tipli it, trafik tartışmasıydı dansözlüğüne girmiştir bile. olay düpedüz planlı, organize edilmiş bir suç.
fikirlerine katılıp katılmamak farklı bir mesele ancak insanların bu şekilde hedef gösterilmesi, tehdit edilmesi üstelik bu durumdan en çok zarar gören bir kesimin bunu yapması acı bir durum.
Ben şahsen üzülmedim ama iyi olsun da demedim. Sonuç olarak günlerce gündemde yerini koruyacak bu olay örneğin 2 şehidimiz varken sabah akşam ahmet hakan konuşulacak. Bizde çok dayak yedik ama ahmet hakan gibi mağdur edebiyatı yapmadık.
insanın biraz diline hakim olması gerek.
Bugün iki asker pkk tarafından şehit edildi ama ahmet hakan kadar umursanmadı.

Hem avrupa konseyi bile üzülmüşken üzülme sırası bana gelmez.

Star medya grubu başkanı murat sancak'a 22 el ateş edilir kimsenin ruhu duymaz.

Ayrıca Bu saldırı avrupa konseyini neden ilgilendiriyor?
Yüzlerce şehit verilirken akılları nerdeydi!
zerre hem de.
O klasik hikayeyi akla getirir:

Senden olmayanlara işkence ettiklerinde susuyorsun , hatta Mutlu oluyorsun.

Gün gelip işkence gördüğünde senin için mücadele edecek , üzülecek bir kişi bile bulamayacaksın.
üzülecek yerleri ağlıyordur. yıpranmıştır.

şehitlere üzülmekten, hayallerine ailelerine üzülmekten, filistin'de, suriye'de, mısır'da, afrika'da ölen masumlara üzülmekten ahmet hakan gibilere pek bir şey kalmadı bende, kusura bakmayın.
selamun aleyküm;

(#29633957)
üzülmüyorum. Neden üzüleyim ki?

Trafikte tartışıp kavga ettiklerini okudum. Yahu bu her gün yüzlerce insanın yaşadığı bir şey. Sırf ahmet hakan diye duyar kasıyorsunuz.
şiddeti hiçbir zaman desteklemem.
ama üzülmedim de ne diyeyim. hemen "sizdin biri divilsi biyli dimizdiniz" diyenler tünemeden,
yanar döner bir adamı sevmek için hiçbir sebebim yok. kim olursa olsun.
ayrıca twitter üzerinden dayılanmayı biliyordu kim yaptıysa ellerine sağlık diyesi geliyor insanın içten içe. bazen ağız payı iyidir.
doğan'ın yazarıyım diye kendini bir şey sanır olmuştu iyice.
ulan ne Ahmet hakanmış herif bir dayak yedi memleket meselesi oldu. biz 20 defa dayak yedik biz dahil kimse takmadı. ne abartıyorlar anlamıyorum. büyüyünce geçer işte tamam.
melih gökçek'in adamlarıdır.
kendisini şehitlerden daha büyük sanan adama üzülen zihniyetinde.
Sanılanın aksine Ahmet Hakan'ın düşüncesinden ötürü değil de antipatik tavırlarından ötürü üzülmeyen insandır.

Pek çok açıdan örnek vermek gerekirse Bak mesela ben Oktay Vural'a bişey olsa üzülmem ama Yusuf hallaçoğlu'na bişey olsa üzülürüm, Hüseyin Aygün'e üzülmem kamer Genç'e üzülürüm. Atilla taş'a üzülmem Hakan Şükür'e üzülürüm. Kılıçdaroğlu'na üzülmem Baykal'a üzülürüm. Sabri'ye üzülmem muslera'ya üzülürüm.

Zibilyon tane örnek vermek mümkün ama az çok anlamışsınızdır heralde düşüncesi, ideolojisi ne olursa olsun pek çok insanın saygı duyduğu efendi insanlar var. Sırf insan olduğundan ötürü herkese değer veren bi yapım yok. Ancak bir yerde de elmayla armudu ayırmak lazım.
güncel Önemli Başlıklar