bugün

tipi sebebiyle karşısındaki kişiye sırıtarak istediği her şeyi yaptırabilir,hayır diyemezsin, yaramaz ama sempatik öğrenci gibi lan.
Gülme! içimiz kan ağlıyor! Gülme!
mütemadiyen gülen adam. sinirlenince de gülüyor hüzünlenince de gülüyor. sürekli gülüyor. adeta bir smiley face.
internette haber okurken "anında maklube yeriz" başlıklı haberini gördüğüm başbakan.
ulan noluyor, bu kadar da olmaz, yine mi barıştınız, e hani küslerdi, maklube niye yiyolar, maklube olsa da yesem. düşünceleri ile yemek siparişi verdim. sonra yemeğimle beraber 1 bölüm dizi izlerken baya bi sayıp sövdüm siyasilerin dengesizliğine. yemekten sonra haber neymiş acaba diye aynı siteye bi daha girdim ve linke tıkladım. artık tok olduğum için mi büyük puntolardan ötürü mü bilmem aslında haberin suriye hakkında olduğunu ve başlığın "anında mukabele ederiz" olduğunu gördüm. baya bi günahınızı aldım sayın başbakan. helal edin. *
10 dakika sonra Kabineyi açıklayacaktır.
Yapacağı açıklamayı beklediğimiz başbakan.

Büyük ihtimal bizimle aynı anda haberi oldu ama dur bakalım ne diyecek, bekliyoruz efendim.
yabancı ülkelere bu kadar bağlı olan ama delice ve fevri tavırlar sergilemekten hiç çekinmeyen ülkemizin başbakanıdır.

koskoca uluslararası ilişkiler profesörünün, internet kafede yancılık yapan 13 yaşındaki bir veletten hiçbir farkı kalmamıştır. ulan biraz akıl, biraz izan.
Tayyibin çırağı. O ustaydı bu çırak. Tuhaf bir başbakan.
Kitaları için birkaç ev kiralamış olan başbakandır.
Kitapları için birkaç ev kiralamış olan başbakandır.
(bkz: piyon).
şimdiye kadar gözlemlenen tek iyi özelliği, kamuoyunu germemesi. onun dışında başbakan olarak icraatını daha göremedik.
En tatlı siyasi lider şu an yanakları sıkmalık.
tayyip'in basın sözcüsü.
galiba kendisi seçimleri kaybetti. seçimden önce daha çok sesi çıkıyordu.
tamamen oyun dışı kaldı gibi birşey oldu. hükümet sözcüsü sanırım.
görsel

atanmış Başbakan.
--spoiler--
evlatlarımızı da kendimizi de feda etmeye hazırız
--spoiler--

Önden kim gidiyor sayın Davutoğlu? Bilal Erdoğan? Mehmet Davutoğlu? Ahmet Gül? yoksa Osman Gökçek mi?
Kemalistleri n daha uzun yıllar boyunca hazım etmede zorlanacağı kişi, başbakanımızın dır. Galiba bazılarına % 49 ağır gelmiştir.
Sözlükteki piçlerin hazmedemediği adamdır.
Azerbaycan bayrağının türk bayrağı olduğunu bilmeyen gerizekalı piçlere dert olmuş başbakan.

Azerbaycan bayrağını öpmüş, çok iyi etmiş. Helal olsun. Başka derdi, sıkıntısı, hazımsızlığı olana 300 milyonluk türk dünyasının birliği yeter. Amk sizin ben. Ben de muhalifim ama vatan hainliği bu mal muhalefetçilerin kanına işlemiş.
Sağlam Mhp'liyim 1 kasım'da yine kendi partime oy verdim lakin ahmet davutoğlu için oldukça pozitif düşünmeye başladım. terör operasyonlarına son vermemesi, cesur politik adımları, anlayışlı ve halk taraftarı devlet yönetimi gayet hoşuma gidiyor bunlar şahsi görüşümdür.

Verdiği vaatleri de uygularsa diğer seçimlerin garantisini şimdiden alabilir.
profesör kimliğinden olsa gerek, kamuoyunda gerginliğe, kutuplaşmalara ve şaibelere neden olmamaları için partilileri sürekli uyarıyor. sırf bundan dolayı bile erdoğan'dan çok daha büyük bir lider olma ve muhalifler dahil herkesin sempatisini kazanma potansiyeli var. ancak bunu tam anlamıyla gerçekleştirebilmesi için de önünde erdoğan'ın emir kulu olmak gibi bir engel var.
iyi polis pozisyonunda takılan kişi. hangi konuda masaya yumruğu vurduğunu gördünüz. tıpkı abdullah gül'ün yaptığı gibi gülümseye gülümseye atıyor imzaları geleceğimizin amına koyacak kararlar için. akademisyenmiş. akademisyenler uçuk fikirlere, özgürlüğe, demokrasiye yakın olmalıdır. nerde özgürlük, akademisyen derinliği?. eğitim kaosa dönmüş. bu sistemde büyüyecek çocukların hali ne olacak düşündünüz mü?. sürekli sırıt, alçak tonda konuş tamam. ancak bizim sağa göz kırpan mhplileri kandırırsın. suriye politikası kimin ürünü. bu hayalci "şam'da namaz kılacağız deyip göt üstü oturduğumuz boş politikalar kimin ürünü?.
hep bu fotografıyla hatırlanacaktır.
görsel
hz muhammed'e hakaret edenler için yürüyüş yaparken.
ne zaman adı geçse aklıma bizimkiler dizisindeki ulriye'yi getiren başbakan. her görüşümde içimden "nayn davuyt" diyorum.