bugün

iki kelimeyi bir araya getiremez. Kabiliyetsiz. Suriye politikamızın mimarı, sorumlusu.
kusura bakma ama liderlik vasfın falan yok hocam.
görsel
Teyibin bir başka iti. Bu aralar kaşınıyormuş, teyip kaşır. Keşke birileri de teyibi kaşısa.
Recep Tayyip Erdoğan ile kıyaslanmasi kendi açısından iyi olmayacak siyasetçi. Kimseyle rekabet edemeyen ezik ama sinsı tipler olur ya aynı onlar gibi görünüyor bana bu adam. Kilicdaroglu da böyle bir tip bana kalırsa. Milliyetci kanatta meral hanım recep Tayyip Erdoğan islamci cephede ve kürt hareketinde ise Demirtaş gerçek siyasetçi tanımına tam olarak uyuyor. Recep Tayyip Erdoğan bey fazla kabadayı biraz.

D. Bahçeli, Davutoğlu ve kilicdar ise sinsi tipler gibi. Bakalım neler olacak göreceğiz.
suriyelileri ülkeye alan ilk isimlerden. Milletin hakkını güzel yedi, hala da yemekte.
görsel
Aynı b.kun laciverti bi siyasetçi
Kurduğu parti akp den farklı olmaz.
NAMI DiĞER KISA ADAM.
görsel
Bomboş bir adam olmak başlığı ile alt alta gelmesi?
Bu insanlardan medet uman çare görenler var ya...
Daha dün Rus uçağını düşürme emrini ben verdim diye cb Erdoğan ile vatana hizmet yarışı yapan değil mi?
Bugün uçağı bir fetö operasyonu ile düşürüldüğünü söyleyen de bunlar.

Bu sırada, düşürülen uçağın IŞiD militanlarını, petrol sevkiyatı yapan IŞiD tankerlerini bombaladığı söylemleri tartışmaları da var.

Tüm bunlardan bağımsız olarak düşünelim.
Bu Rus uçsğı nerede uçuyor kimi bombalıyor?
Sınırımızı Suriye topraklarını kontrol eden IŞiD militanlarını, yani; bize roket havan topu atan teröristleri.
Biz bu teröristler yüzünden, Fransa ile 1921 de varılan anlaşmanın 9. Maddesine göre "Osmanlı Hanedanı’nın kurucusu Osman Gazi’nin dedesi Süleyman Şah’ın Caber Kalesi’nde bulunan ve Türk Mezarı adı ile tanınan mezarı, çevresiyle birlikte, Türkiye’nin malı olarak kalacak ve Türkiye orada koruyucular bulundurup Türk bayrağını çekebilecektir.”

1923 yılında imzalanan Lozan Anlaşması’nın 3’üncü maddesiyle Türkiye- Suriye sınırının Ankara Anlaşması’nda belirlendiği şekilde düzenlenmesi kararlaştırıldı. Böylece Süleyman Şah Türbesi’nin Türkiye toprağı sayılacağı Lozan Anlaşması’yla bir kez daha onaylanmış oldu.
Türbe önce Süleyman Şah’ın defnedildiği noktada, Caber Kalesi eteklerindeydi. 1966 ‘da Tabka Barajı’nın inşasına başlanmasının ardından, Suriye bölge sular altında kalacağı için türbenin taşınmasını istedi.

Müzakereler sonucunda türbe 1973 yılında şu an bulunduğu yere nakline karar verildi. Yani, Halep merkezine 123, Şanlıurfa’ya 92 km uzaklıktaki Karakozak köyüne.

TC toprağı olan ve atamız dediğimiz Süleyman şah türbesinden kemikleri alıp türbeyi yıkıp (kullanılmaz hale getirdik, orayı IŞiD yıkmadı) bizi oradan eden teröristlei bombalayan Rus savaş uçağını düşürdük diye övünen bir başbakandır Davutoğlu.

Neymiş, sınır ihlali yapmış, egemen devletmişiz. Aynı durumda israil Amerika olsaydı atalarımız dediği ve kendi ülkesi toprağı sayılan uluslararası anlaşmalara onaylanmış yeri korumanın nasıl olduğunu görürdük o zaman egemenlik hakkı ne demek, vatan toprağı nasıl savunuluyor?
Unutmadan: burada ingiltere falkland savaşına değinmek lazım da konu uzamasın.

Ya kardeşim, teröristler senin sınırına gelmiş sana nanik yapıyor.
Üstelik atam ceddimiz dediğimiz insanın kemiklerini alıp vatan toprağını terörist gruba terk etmişiz, onlar kullanmasın diye de türbeyi yıkmışız.

Senin yapacağın uçağı düşürmek değil, sağol canımın içi diyerek sana yskıt vereyim bomba vereyim de benim için de bombala demek olacak.

Neyse, sinirlenmeye gerek yok.
Ne kadar Erdoğan, ne kadar bu herifin kararlarıydı bilmiyoruz fakat bu Suriye politikası bizi geri dönüşü çok zor bir bataklığa soktu.
Yıl bitmeden partiye dönüşecek hareketin lideri..
Tüzük çalışmalarının tamamlandığı, parti kuruluşunun Kasım ayı sonunda yapılacağı iddia ediliyor.
suriye bataklığının mimarı.
Gerçekten the Best caps.

görsel
Şimdi daha büyük gündemler var amarika Suriye Rusya,bu parti açsada kimsenin umrunda olmaz.
harley davidson ailesine mensup olduğunu düşündüğüm insandır. zira soyadları aynı.
"herkesin mal varlığı açıklansın" diyerek eski reyizi şimdilerde rakibi olan şahsa ağır bir aparkat göndermiştir. karşılık olarak ne gelir bilinmez ama ikisi de geri adım atmazlarsa bize de elimize bir çanak alıp koltuğa yayılarak izlemesi düşer.

görsel

buradaki ak mantarları izlemesi daha keyifli olacak. daha birkaç sene önce "yedirmeyiz" dedikleri eski başbakanı nasıl satacaklar zamanında fetoyu pkk yı ışidi sattıkları gibi bakalım.
(bkz: Meyilli acente). Evet
türk siyasetini kasıp kavuracak gelişmelere imza atabilecek olan kişidir. şimdiden yazıyorum.
Baraj ittifakıyla meclise girecek. Şimdi öyle küçük enişte müçük enişte diye atıp tutuyorsunuz ama güneydoğuda ciddi bir oy potansiyeli var. Akp'den bıkmış muhafazakar kürtlerin oyunu silme alacak.
görsel
''Kayserili pazarlığı'' yaparak mültecileri Türkiye'ye kitleyen bücürük. Bir de ''Suriye konusunda yaptıklarımdan pişman değilim'' demiş.
aklısıra rteye meydan okuyan kişi. ahmet sen gibi yüzlerce kişi rte ye meydan okudu ama madara oldu. yazık.
Oy verecek kitle akp küskünleri ve fetöcüler.
siyaset tarihinde en çok parti içi kandırılma, suçlama, partiden ayrılıp yeni parti kurma, yeri gelirken ekonomi kahramanı, dış politika üstadı olurken, yeri gelince de vatan haYini olan kitle sanırım Ak partide oluyor.