bugün

(bkz: anomi)
ülkeye kemalist diktatörlüğün hediye ettiği ve ateist nesillerin yetişmesine neden olan durum.
şükür ki, ak parti geldi ve bu tahribatı tamir etmeye çalışıyor. solcu gay, kemalist ve fethullahçı ittifakı ise bu hizmeti baltalamaya, tekrar kemalist diktatörlüğe döndürmeye çalışıyor.
hırsızlığın normal görüldüğü bir toplum yapısıdır.

bakara suresiyle makara da geçebilirsiniz.
doğrudur. her devirde kötü insanlar ve kötülükler vardır ama ben çocukken hırsız hırsızdı.
Milli değerlerden, milli unsurlardan, milliyetçilikten uzaklaşmak kadar sakıncalıdır.
fethullahçıların devletin bütün kritik kademelerine sızmasıyla ayyuka çıkan vahim durum.
Kişi için düşünüldüğünde yalnızlık hissi verendir.

zira dini düşüncem 4 senedir islamiyet dışındaydı. Ve bu 4 senelik kısımda hep bir yanım eksik, bir sıkıntı vardı uzerimde. Doğuştan dindar bir ailede olmamın nedeni de olabilir bu ya da manevi huzursuzluğun.. 20 gündür islami şartlara göre yaşıyorum. Yani normal biri gibi.. Çoğunuz namaz kılmıyorsunuz oruç tutmuyorsunuz da neyse.. Hayatımda neredeyse hiçbir şey değişmedi, o yalnızlık hissi dışında. Geçti bitti o his. Dediğim gibi doğuştan beri gelen bir şey mi yoksa başka bir şey mi hala bilmiyorum..
manevi çöküntü ahlaktan uzaklaşmadan ileri gelmektedir.
(bkz: lgbt onur yürüyüşü) bunun en güzel örneğidir. türkiye de ahlaki çöküntü ve maneviyattan uzaklaşma hat safaya varmış ve bir virüs gibi yayılmaktadır günümüz türkiye sinde ibnelik onurlu olmak olmuş!
Fazla ahlak ve maneviyattan kaynaklanıyor olabilir.
Ülkede üstünde durulması en gerekli konudur. Sözlüğümüzün başlıklarına bakacak olursak da gözlemlemekteyiz. insanlar regl maceralarını dahi utanmadan sıkılmadan paylaşır olmuşlar.
mübarek ramazan ayında hayasızlık doruğa çıkmıştır.
Bu millete bir kıvılcım lazım. Bu tükenmişlik, koyvermişlik sonumuzu getirebilir.
müslümanların başlattığıdır. Nedense başkalarını suçluyorlar ama. Pedofiliye, kadın dövmeye, kadın aşağılamaya, hayvan haklarını hiçe saymaya sesiniz yoktu ama sokakta iki eşcinsel soyununca birden ahlaktan bahseder olmuşsunuz. ilginç. Sokakta kadın öldürülürse ses olmaz kadın sevişirse ahlaksızlık. Yani aşka ahlaksızlık şiddete ahlak olarak bakan bir toplumuz. işte bu yüzden gözümde hiçbir zaman iyi ve ahlaklı olmayacaksınız müslümanlar.
güncel Önemli Başlıklar