bugün

Cinsi latif beyanıdır. Artık o memelerke basıl oluyorda bir üstünlük kazandığımı sanıyorsa. Neyse artık bükemediğin memeyi öpeceksin.
(bkz: Memem var benimle ilgilen)
bu nasıl türkçe edebiyat hocanın memelerini öpeyim.
bir şartla affederim, senin ben amına koyiyim denilesi beyandır.

bir diğeri için [kat: afedersiniz ama benim amım var]
[kat: amım var benimle ilgilen]
memeler firarda.
Çükü olup, beyni olmayan da var sebastian. Evet.
dünya sisteminin çarklarını sikine göre uyduran erkek canlısının kadına pozitif ayrımcılık verildiğini iddia ettiği yakınma içeren ironi.
bunu diyen kadın kendi kendini seks objesi olarak tanıtıyordur. garip.
gayet tatlı beyan yalnız fark etmemiş olabilirsiniz ama benim memem var diyen kadın kendini seks objesi olarak tanıtmıyordur fikriniz neyse zikrinizde odur sizin. bana bir kadın bunu dese sempatik bulurum hatta zor değil mi kambur olur insan diye geyik bile yaparım. afedersiniz ama benim penisim var diyince erkek kendini seks objesi olarak mı tanıtmış oluyor bence hayır bence penisi olduğunu kibar bir dille söylüyor. iki kişi düşünün biri birinden hoşlanıyor olsun diğeri onun bu hoşlantısından bir haber asker arkadaşı gibi davranıyor olsun kadının dönüp ona afedersiniz ama benim memem var demesi gerçekten aklınıza sadece cinsel çağrışım mı bırakıyor. yada erkekler içinde kalmış bir kadın pis erkek muhabbetlerinin ortasına dalıp afedersiniz ama memem var ulan benim diyince hepiniz onunla sevişmek mi istiyorsunuz yoksa yaptığınız tüm o cinsiyetçi pis muhabbetten utanıyor musunuz? mesela benim arkadaşlarımın %98 i kadın bazen abartıp yanımda ağda partisi planları yapıyorlar bende ozaman şakayla karışık afedersiniz ama penisim var benim diyorum konuyu toparlıyorlar gibi bir durumdur. bence bu söylem meme ile kalmamalı afedersiniz ama benim vajinam var da diyebilmeli bir kadın.

Edit: Bence bir an önce alışın kadınların bir çoğunun vajinası vardır memesi vardır seks yaparlar masturbasyon yaparlar. Ne kadar çabuk bunu kavrarsanız hayatınız o kadar kolay olur. (Bir çoğu dememin sebebi penisi olan kadın arkadaşlarımızın da olmasıdır)
(bkz: hepimiz memeliyiz)
insan memeli bir canlıdır zaten bebeğim.
geçerli bir izahat bence. ben ikna oldum.
allah arttırsın 5 tane olsun.
Kusursuz yaratılmayı kusur gören kız söylemidir.

Atlet delen uçları, avuçlayanın kendini yetersiz hissettiği, tek memesinin ortalama bir türk kızının iki memesinden fazla olan bir kadın olarak bunun affını asla dilemeyeceğim.

Dileyecek olan varsa önden sarkık ve kuru üzüm memeliler lütfen.
varsa ne olacak? ancak cahil, gerizekalı bir ortadoğu insanı bir kızın beyninden önce memesine bakar.