bugün

ibreti alem içim için açtım ki... herkes ilk gününden son gününe dek şahit olsun!

rambonun bir lafı var:
ilk kanı siz akıttınız!

ha bu arada bu başlık da dönemin otoriter gücünün başta olduğu dönem...
herkesin kimilerinden allah gibi korktuğu...
-3 sıfır avnas veriyorum yani...

babamın yaşadığı ki (hiç kullanmadım forsunu) dönem olsaydı... dakikasında aldırırım seni yattığın yataktan!!
tavla
-
3-0
avans olsun... senin iktidar yalakalığında...
en kötü şartta "2. bronson olurum"... o iktidar senin de başını yer bilesin.

neyse...

buyur at zarını...
ben lucas ım diyorsun ya...
avans olsun ... ne 007 ne kafir ne mel kimse yok...

çapın neymiiş nereye kadarmış!
iki yazarın versusudur. o kadar uzun ne yazdın anlamadım birilerin forsu varmış onlar olsaymış yattığı yerden aldırımış falan filanlarla dolu yazıdır. neye kavga edeceğiz sen küfür edeceğim dedn bende et görelim dedim. ben bu zamana kadar kimselere küfür etmedim ezik değilim senin yazımına cevap yazdım* girilerina girp incelesem 100 girinden 50 sinde frank mahlası vardır benim derdim onla işs. ben başlığı tanımlamışım işim bitmiş sen ve diğerleri ben başlıkta ne yazmışsam frak böyle yazmış demenize ayar oluyorum. bu zamana kadar senin mahlanı bi yerde yazıp tanım yaptığımı gördü mü? bu mevzu uzamasın durduk yere çaylak olmak istemiyorum. tek soru sordum sana bu zamana kadar x bir başlıkta senin mahlanı yazdığımı gördün mü?????
Eğer frank lucas birine sataşıyorsa sataştığı kişi haklıdır. Tarafım belli…
iki entryde bitmiş kavgadır. üstüne çok gitme abi çekmeye başlamış ilk entryden bu korku ile daha sana bulaşmaz bir ay kadar *

vs nin sol tarafını boş bıraksan vs bile fr*nke karşı kazanır.
bak bakalım sayılar olsa kaç tane kıçıma "frank lucas" başlığı açmış mıyım?
görmedim... ben de açmadım da...

dinsiz oruspu fahişe falan dolaylı başlık açılabiliyor madem.. ima edilip...
samsundaki haç takan vs bir girdi vardı... sözlüğün aq ben hemen çıkmıyor öyle. ben nereden bileceğim peki ?
uyuşturucu kaçaksı başlığına sen kendi üstüne alınıyorken?
sözlükte hem hristiyan hem samsun da kaç kişi var? ise...
hele de hakim bey diye bunu sorsam hani?
eğer frank lucas birine sataşıyorsa sataştığı kişi haklıdır. tarafım belli…
---
ooo buyur paşa... başımla gözüm üstüne...
eğer frank lucas'a ulu sözlükten biri sataşıyorsa frank lucas haklıdır. tarafım belli…
benim frank ile bir derdim yoktu/yok...

franka ses çıkaramayan bir kaç insan insan gördüm... ve bu adam diyemediğim sahış üstlerine gitti de gitti...
ego tatmin edercesine... yüklendikçe yüklendi... meydanı bo bulmuş gibi...

değer verdiğim insanlar vardı arasında... vicdanım elvermedi lan!

bunu kitapsız da yapsaydı
mel de
true da
darkness da

aynı tepkiyi gösterecketim ben... ismine bakmadan!
gittim geldim aynı ismi gördüm aq!
gittim geldim aynı ismi! aynı megolamnlığı... aynı egoyu!
bu işin sonu stadın önünde buluşmaya kadar gider...
sapla samnı ayırt edemeyen biri format hakimi diğeri format cahili iki yazarın versusudur.

1 format dahilinde her konu yazılır
2 benim mahlama başlık açtın diyen olmadı sana x başlıklarda başlığın tanımı yerine beni tanımlaman sorun
3 haç takan samsunlu kadın yaşanan hadisedir. haçı takan devir yapacağım kadındı boynunda gördüm sordum ben yazdım senin inanıp inanmamam umrumda mı saıyorsun???

4 troll da çekebilirim herkes gibi işine gelmedi mi eksile o başlıkta yazanı tanımla beni değil

5 uyuşturucu kaçakçısı frank var doğru ama o başlık direkt bana açıldı daha sonra başlığı açan kişi yeni hesapla geldi özelden özür diledi hakkını helal et dedi yalan yok kuran çarpsın.

6 ciidi yazıyorum senin forsunun olması umrumda değil forslarla bana caka satma bi insan seni mahkemeye veririm falan demez gider mahkemeye verir. git beni mahkemeye ver sen galiba buradaki herkesi teneke sanıyorsun?
sen statdan uzağım... dinsiz veya 007 var... götü yeterse?
ördek mevsimi & tavşan mevsimi.
adaletsiz şekilde devam eden kavgadır. advntst çok ağır basıyor fr*nk euvvv euuvvv sesler çıkartabiliyor ancak..

--spoiler--

yalan yok kuran çarpsın.

--spoiler--

daha ne kadar çarpacak lan yamuk yumuk olmuşsun zaten *
1 format dahilinde her konu yazılır
2 benim mahlama başlık açtın diyen olmadı sana x başlıklarda başlığın tanımı yerine beni tanımlaman sorun
3 haç takan samsunlu kadın yaşanan hadisedir. haçı takan devir yapacağım kadındı boynunda gördüm sordum ben yazdım senin inanıp inanmamam umrumda mı saıyorsun???

4 troll da çekebilirim herkes gibi işine gelmedi mi eksile o başlıkta yazanı tanımla beni değil

5 uyuşturucu kaçakçısı frank var doğru ama o başlık direkt bana açıldı daha sonra başlığı açan kişi yeni hesapla geldi özelden özür diledi hakkını helal et dedi yalan yok kuran çarpsın.

6 ciidi yazıyorum senin forsunun olması umrumda değil forslarla bana caka satma bi insan seni mahkemeye veririm falan demez gider mahkemeye verir. git beni mahkemeye ver sen galiba buradaki herkesi teneke sanıyorsun?
--------
hepsi de akıllıca... hepsinde hem fikirim...

uzatmaya da niyetim yok... sadece şunu bil arkadaş... sen kim olduklarını biliyorsun!
aynı isimlere meydanı boş bulmuş gibi yazdığını görürsem yine aynı bu başlığa döneriz!

kavga edeceğin 100000 insan varsa -2 veya 3 yap... gerisine karışmam...

ama vicdanım elvermiyor aq siktiri boktan bir sözlük de olsa... değer verdiğim bir insanı birisinin ezddiğini gördüğümde!
bunun ideoloji ile de bir alakası yok dinle de inançla da parti ile de...

yarın bir gün mesela bir true nun (üstüne alma direkt ama duymadım da deme) dini inancı ideolojisi frankla uzak yakın alakası yok...
aynı tepki veririm vereceğim!

lan frank şunu da bil... haklı olduğun bir konu bir gün... gün gelir ona da vicdanım elvermez... aynısını sana yaparım)

ben baltamı gömüyorum yere... (şartlı)
Sözlükteki herkes (ben de dahil) frank'ın üzerine çok gidiyor. Evet adam çok tahrik edici entryler giriyor ama yapılanı doğru bulmuyorum. Bence bunu tadında bırakmalıyız.

Bu sözlükte frank'tan daha tahrik edici konuşan yazarlarda var. Örneğin kan tutan kasap. Sözlükte onlarca kız var ve adam ağza alınmayacak lafları buraya yazıyor. Şahsen ben, bacımın, kasap'ın olduğu sözlükte yazar olmasını istemem.
işin komik yanı ağza alınmayacak entryler giren adama hiç kimse sen ne diyorsun lan daly*rak demiyor.

Adaletli olmak lazım. Frank sırf dinini ve oy verdiği partiyi savunduğu için hepimiz o adamın üzerine gidiyoruz. Frank'tan daha kötü niyetli yazarlar var burada.
Kan tutan kasap'ın yazar olduğu sözlükte frank'a çokta bi'şey dememek lazım..
sözlükteki herkes (ben de dahil) frank'ın üzerine çok gidiyor. evet adam çok tahrik edici entryler giriyor ama yapılanı doğru bulmuyorum. bence bunu tadında bırakmalıyız.
-------
şikayet ediyor insanlar kendi sesi yettiğince girdilerle... ama bu böyle olum yaaaa... şu yaaa bu ya ... eleştiri şeklinde.
---
öyle kaç kişi sesini çıkaramadı! çıkarını bastırdı... öyle bir bastır ki onca insanın hele de nickaltıdır!

kasap mı? lan ben erkeğim... kasap seviyom kasabı.. bulsa beni de ziker kasap...

"frank sırf dinini ve oy verdiği partiyi savunduğu için"
ideoloji veya politik bir kavga değil/di hiç olmadı da... tutum/davranış, yaklaşım kavgası bu!
bak bakayım yukarı da hiç din, inanç, parti, ideoloji var mı içinde onca argüman içinde!
bir karaktere karşı idi.... şurada sesini çıkaramayan bir iki kadın vardı... isim vermeyeyim... onlar ses çıkarmadıkça gidecek şekildeydi... sözlük bunu bilir veya şahittir.

ideolojik, dinsel, politik vs adına değil... birinin " eeeh yeter beaaa aq" demesi gerekiyordu!
tanıyor muyum lan buradan hiç kimseyi? hayır...
vicdan lan lan vicdan...
kimi hatun karaktelerine gidin bakın okuyun o egoyu!

nasıl yüklendiğini... fors satma deyim de yüklemesini havalanmasını...

yazdıkça gene geliyor cinlerim tepeme .. nokta
Frenk e meydan okuyor şuan
Gel lan nick altıma kapışalım diye.
bak gözüm...
insan delikanlı olur ... dayak da yenir!l

sen utanmadan.. hele de yapma dendiği halde gidip bir insanının nick altına yazdığın halde...
ki çok delikanlısın ya.. siliyon sonra...

biz senin nik altına niye yazamıyoruz lan?!
bu mu delikanlılığın senin?
gidip bir kadının nikaltına yazıp egonu tatmin edip de sonrasında sildiğin!
bu mudur lan?

bu kadarlık adam mısın sen?
- evet o kadarlık... şunccazzzlıksın aq!

frank luca sendromu mu?!
sıçarken bile aklıma geldiğimce gülen!

bir kadına karşı bile aynı şartlarda savaşmıyorsan...

erkek de değilsindir! (en son yazdığının ekran görüntüsü yok ama herkes gördü)

şurada 8-10 insan var.... bir şekilde değer verdiğim!
sittir git siyaset yaz, parti propogandası ekmek paran diye... ötesine girme!

senden korkacak da benim gibi olsun!
Hani ifşa nerede mk yav.

Tiris pehh...
aramaya bir kendi adını yaz bir de onunkini...
anlarsın!

bir kadının nik altına gelip erkeklik estiren birisi olduğunu düşünürsen!
yatıyordum yaygara yapıldığını gördüm kaltım.

1 sen kimsin sana hasap mı vercem
2 kafa çekip her gece saçmalama
3 kalıbının adamı ol
4 nik altımı moderasyon kapattı git bdv ye byaz açsınlar
5 yıllarca açık kalmış 1500 nik altı var neden kapatayım
6 haddini aşmaya başladın hakaret etmeden yaz
7 nik altlarına yazdığım zibidiler bana açılan başlıklarda hep yazarlar
8 kime yazıp yazmcama sen mi karar veriyorsun
9 geçen mahkemeye veriyordun git ver senin arkan kalın madem
10 beni çolk mu merak ediyorsun aha fotom

görsel
1- he verme de... meydanın boş olmadığını bil!
2- zikerim... o benim kafam... kimseye hesap vermem!
3- onu ben bilirim!
4- o kısmını bilmem
5- sen bilin
6- ne haddih lan sen mi bildirincen onu? hakaret de etmem etmedim... zoruna gideni bilmem
7- kimi hatunlar senden uzak durmak isteyenler... ve senin kendini bir bok sanıp üstüne yüklendiğin!
8- vermiyorum... ama sen de kime yazıp yazmayacağını bil!
9- aklımda... gün gelir onu punduna göre ayarlarım merak etme...
10- o meraka düşmedim... benim profilim fotom 2 senedir orada.

siyasetini yap... propagandanı da yap... kimin götünü yalarsan onu da yala...
karışma aq kimseye... hele de ego tatmini için!

gel benim nickaltımda tatmin et duygularını!

dediğim bu kadar!
Bu herif niye iki de bir frank lucas'a sarıyor.

Kaçıncı bu?

(bkz: haçlı seferleri)
(#46001530)
(#46001486)

bu küfürler nedir ayyaş herif seni bende mi sana küfür edeyim?
Dövüşmen guzum. Evet.