bugün

telefon sapığına söylenen sözlerden biridir.
(bkz: alo!yanlış numara mı)
(bkz: klavye delikanlılıgı el kitabı)
mynet oyun sayfaları, mirc tarzı mekanlarda esip gürleyen sanal polat alemarlar'ların alışılagelmiş sözü. hele bir de sohbet ortamında hatun varsa durduramazsınız bu toprakcanları.

anneden girer, babadan çıkar, ısrarla adres ister.

hayır sen inanıyo musun güzel kardeşim benim öyle bir risk alıp sana adresimi vereceğime? benim evimde annem var, kardeşim var, babam var. adresimi versem utanmıycak mısın kapıya dayanmaya ''horololo nerde lan o hoööaarg?'' demeye.

ayrıca ben neden sanal bir delikanlılık duygusuna yenilip dayak yeme riskini göze alayım. aptal mıyım lan ben?

sanal ortamda kavga esnasında yazılı olmayan kural şudur;

çok kızınca ''adres ver lan gelicem'' denir. buna karşılık olarak yalandan bir adres verilir. adresi isteyen gitmez. adres veren eleman da erkekliğe bok sürdürmez. ikisi de süper delikanlı, mert adamlar olarak hayatlarına devam eder.

oh mis.
delikanlı türk erkeğinin kendine haksızlık yapanı düelloya davet etmesidir.
(bkz: gelmezsen adam değilsin)
sanal alemdeki it dalaşlarında sıklıkla kullanılan sözdür. adresi alacak kişi asla gitmeyektir, aynı şekilde adresi veren kişi de her ihtimale karşı yanlış adres verecektir.
''Adres ver geliyorum'' deyip eve pizza sipariş etmektir (mağara. Tamam vurmayın) . Şaka maka cidden yapan varmıdır.
denizi olmayan ankara'yı seven kitlenin an itibariyle bana yolladıkları özel mesaj içeriği.

Omo olson boz yonodo sovoyoroz onkoroyo.
Ankarada yaşıyorum gül gibi valla bırak denizi in Kızılaya turist kes.
görsel
Pizzacının bana telefonda dediği laf.

Gel lan gel.
ben de sikarlit cohansın a aynısından söylemeyi düşünüyorum

telefonunu bir bulsam

adres ver geliyorum ulaaayyyynnn

diyeceğim.