bugün

özel mesaj atıp delikanlıysan adres ver, erkeksen karşıma çık, yakarım yıkarım, ocağı tutuştururum tarzında laflar eden ülkücünün adresi aldıktan sonra yapacaklarıdır.

harbiden lan merak ediyorum amk ne yapacak? erzurum'dan, antalya'ya sözlük için kavga etmeye gidiyor mu mesela bunlar?*
Bildiğim kadarıyla mevcut dergilerinde bizrbirlerine gaz vererek örgütleniyor ve ücretsiz otobüs kaldırıyorlar. Hatta Akdeniz Üniversitesindeki olaylarda alnında kılıç dövmesi olan birinin silah kullanmışlığı da var.

Daha eskiye giderseniz, özellikle döneminin derin devletiyle temasta olan bazı kliklerin Bahçelievler, Çorum, Maraş, Malatya ve Elazığ katliamlarını da bulabilirsiniz.
erzurumdan, antalyada ki ülkücü panpalarını arayarak sorunu çözebileceğini düşündüğünü düşünüyorum.
buna benzer hadiseler yaşamış abilerine "siz yapınca oluyodu ben yapınca niye olmadı" diyecektir. çünkü salak çocuğum onlar türkiye nin bir ucundan diğer ucundaki ülküdaşlarına ulaşıp bir ricada bulunduğunda kayda değer bir sebepleri vardı, senin gibi ota boka ülkücülüğü bulaştırmıyorlardı. bana birisi kalkıp, sizin ordan bi adam bana nette sövdü reis adresini aldım indiriver demiş olsa, onun da adresini alır, üşenmeden yanına gider, ben senin tetikçinmiyim pezevenk der ağzını burnunu düzeltirim mesela.. işte salak çocuğum velhasıl-ı kelam siz ülkü ocaklarını babanızın teşkilatlarına çevirdiğiniz için ben bugün sizin aranızda değilim.