bugün

durduramazsın beni çoktan yaktım çadırları, şu gökyüzü battaniyem tüm erzağım kahırlarım Arkamdan su dökme lütfen bahanem kalmasın..
bir adet repçi. yaklaşık 10 senedir falan dinlerim kendisini. her parçasını ezbere bilirim desem yalan olmaz. hacı abi burayı okursa eğer, müzik olarak da karakter olarak da süper bir insan evladı olduğunu bilsin.
can beatz'in üzerine okuduğu şarkıları en güzel şarkıları arasına girmekte olan rapçi.

(bkz: garcia etkisi)
Vertigo albümü çıkmış rap sanatçısı.

Geçenlerde bi kuaförü acayip bu adama benzettim kulağına "parmak uçlarında sarı ehehe." Diye fısıldayıp çıkacaktım neredeyse. Bi adam bu kadar mı benzer?

Ulan yoksa ek iş mi?
15 nisan 2016'da 3. yasal albümü çıkacak rapçi.

merakla bekliyoruz adem,bakalım nasıl kederleneceğiz. snippet için şöyle buyrun :

https://www.youtube.com/watch?v=oYJ-qunERUo
ados şehrin kartalı!
normalde çok fazla rap dinlemem ama bu şarkısı ile beni benden aldı.

gerek altyapısı, gerek sözleri gerçekten çok güzel.

https://www.youtube.com/watch?v=08ksR7qoV2g
" Gulumse çünkü baska hiçbir bokun yok, paradan umduğun medet zaten seni hiç bulmuyor! " Adam!
"ve gökleri toprağın üstünden izlemek ne büyük kayıp"
''Sen yağmuru seversin diye çok ıslandım bana baharlar toplasan ne olur sanki ''

sözlerine sahip harikulade insan.

https://www.youtube.com/watch?v=_U0hdwcMS_4
Kültürlü,bilgili,usta rapper.

çoğu sanatçıyım diye geçinenden daha sanatçıdır kendisi.

bir sözüyle kendisinden dem vurayım.''Huzuru bulmanın diğer bi adıda yok olmak'' ...
kendin hariç her şey şarkısı ile gönlüme taht kuran rapper. Kötü olmuş diyebileceğiniz bir şarkısı yoktur daima kaliteli bir adamdır. Çok seviyoruz, rapi bırakmasın.
adem kardeşimiz. samimidir. içtendir.
''kursağımda kan gibi cümlem durur da yutkunamam..''
Elbet uzlaşır bu iki yakam bir gün tamam da o gün ben kalır mı bu etten bedenden arda ?..
her bünyenin kaldıramayacağını düşündüğüm adam. Duygulara bu kadar mı naif dokunulur.
Naperva albümü ile yeniden sınırları zorlamıştır, daha ne kadar iyi olabilir derken şahsımı dumur etmiştir.

Bazen kendisinin hak ettiği değeri görmediğini düşünüyor ve üzülüyorum. Sonra anlıyorum ki her bünye bu şarkıları kaldıramaz, herkes bu duyguları yakalayamaz. O nedenle bu adamı anlayanlar olarak çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Napervadan sonra yeni bir albüm daha çıkarttı (Şu an ön siparişte), sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu memlekette çocuklar betonda tutsak, en büyük aşklar avm balkonunda ıslak. ''Ados''
gri adlı parçası insanı direkman depresyona sokan rapçidir. hele ah şu ellerim dediği anda giren sample farklı alemlere götürmeye tek başına yetiyor.
kalemi kuvvetli bir abimiz. o yazsın biz dinleyelim.

"bel bağladığınız ömürlerinizin boşlukta savrulduğuna şahit olduğumda bıraktım huzuru aramayı."
twitter'dan yazdığı bişey. hehehe.

"rüyamda ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan yakalanıyordum. abi uyandığımda motorum falan olmayacak ceza kesmeyin be deyip kurtuldum cezadan"
--spoiler--
semazen eteklerine benzetirdim saçlarını,
melaikelerden aldığın kokunla dinlenirdim.
--spoiler--

semazen etekleri parçasını çok sevdiğim rapçi.
travma parcası alıp götürmenin kelamla anlatım
sanatıdır.
güzel rap yapan güzel bir abimiz.
Bir introsunda fullmetal alchemist adlı animeden elric in yaptığı bir repliği kullanmıştır ve beni etkilemiştir, onun dışında çok sağlam ses ve sözlere sahip sağlam bir rapper, sevdilerimdendir. Sakura,kamber, kemancı gibi daha birçok şarkısını çok severek dinlerim.
üstattır. rap dinlemeyene dinlettirir. felsefesini, parçalarındaki derinliği anlamak her yiğidin harcı değildir. pek tanınmamaktadır. tanınmadığı için şahsımca daha çok sevilmektedir. ilk dönemlerinde çeşitli anime müziklerini sample olarak kullanmıştır. yıllar geçtikçe aşmıştır. benim uzayım, efsanemdir.