bugün

çok komik ama bu adama ve destekçileri yani naziler müslüman ve yahudileri insan olarak dahi görmezken.

bu adam hayran çok sayıda müslüman vardır ortadoguda.
rivayete göre rusya seferine çıkılmadan önce hitlerin mühendislerine soğuk iklime dayanıklı motor yapmalarını emretmiş ve bu sayede wolkswagen adını daha fazla duyurmuştur.anlamıda halkın arabasıdır.
rivayete göre bir grup yahudi tecavüz etmiş.*
hitler, kendilerini dünyanın yöneticileri olarak gören varlık türünün bir piyonu; avrupa'da yahudileri "sözde soykırım"a uğratarak onlara bir vatan yaratma(1948 israil'in kuruluşu) projesinin yapıtaşıdır. israil'in kurulması da üçüncü dünya savaşı'na gidecek yolun yapıtaşlarından birincisidir (bakınız albert pike'ın üçüncü dünya savaşı sonrasında tek dünya devleti kurmayı öngören 1871'de yazılmış mektubu). bu arada avrupa'da öldürülenlerin çoğu sonradan musevi olmuş hazar türkleri idi. üzmeyin kendizi !
kendine ve o güzelim bıyıklarına hasta olduğum psikolojik deli...
tanimadan etmeden elestirilen kufur edilen insan. bugun o olsaydi avrupa zenci ve musluman dolmazdi.

hristiyanlardan cok musluman var.

beyazdan cok zenci ve ortadogulu var.
facebook´ta sekiz tane hayrani olan H"it"lerdir. Abi yazik sana ya. Ayrica simdi aklima geldi bunun oglu falan olmak ne zor is olurdu düsünsene bi.

- Soyadiniz Hitler,Adolf Hitler ile bir baginiz var mi?
- Yok be abi ne bagi sende.

-!- Baban lan baban ibne.
Ülkesinin içinde bulunduğu çıkmazı iyi değerlendirip iktidara gelmiş hitabet ustası bir katil.
hakkında en genel bahane de "ama ben onun zekasına hastayım" dır.

eleman gidip yaşlı genç demeden yahudi buğlama yapmıştır, ama bizim vatandaşımıza ne oluyor onu bilmiyorum. şimdiki yahudilerin ortadoğu zulmüne bakıp "iyi ki yapmış, keşke hepsini harcasaymış" demek akıl karı değil. sapıtmışlık bu, kötüye gidişin göstergesi. akıl sağlığından şüphe ediyorum bu insanların.
Daha önce Enver Paşa'nın yaptığı bir hatayı yapıp Ruslara Kış mevsiminde birlik yollamasa, belki bugün Cengiz Han gibi anılacaktı. Cengiz Han denen adam kadar da hayvan değildir. Ayrıca ben Mein Kampf'ı (bkz: kavgam) okuyunca bu sonucu çıkardım. Eskilerden gelen bir Yahudi düşmanlığını teşvik için Alman milliyetçiliği yapmıştır. Dehadır da. Kötü adamdır, o ayrı.

Bugün Almanya'da çocuğunuzun adını Adolf koymak yeni yeni serbestleşti. Almanya'da bile böyleyse... Yani kısaca adam sahipsizdir. Tuhaf bir biçimde de tüm dünya nefret etmektedir kendisinden. Sinemanın etkisi de büyüktür bu nefrette.
örnek alınması gereken liderlerden biri. ulu önder.
almanların "günah keçisi". sanki adam tek başına yaptı soykırımları.
britanya'da şehit ve gazileri anma günü dolayısıyla yapılan bir araştırmada çocukların bir futbol koçu sandığı şahıs.
http://www.youtube.com/watch?v=tBHPyAoCXFM
ne doğduğu gün ne de öldüğü gün google bu adamın fotosunu logosuna koymuyor.. ne kadar üzücü bir şey olsa gerek sempatizanları için.. düşünsene faşist kardeşim bu adam dünyanın amına koydu ama google bir fotosunu koymuyor..
avusturyalı gayri meşru bir baba alois hitler den olma (alois hitlerin babası belli değil), yine avusturyalı klara pölzl'den doğma 1932 yılına kadar avusturya kimliğiyle dolaşan, akraba evliliği sonucu ortaya cıkmış bir yaratık. ama bu yaratıkta, keşke olmasaymış dediğimiz, liderlik vasfı ve kitlelere hitap edebilme yeteneği tavan yapmış. ve silik geçen bir çocukluk ve gençlik döneminden sonra yavaş yavaş bu keşke olmasaymış dediğimiz yeteneğini kullanarak siyasete atılmış, insanları peşinden sürüklemiş ve 1. dünya savaşının yaralarını saramayan almanya hükümetine güvenin acayip derecede sarsıldığı bir dönemde(hindenburg un da ölmesini fırsat bilerek) cumhurbaşkanlıgına kadar yükselmiş. ve bir nevi almanların taptığı adam oluvermiş. bütün dünyayı karşısına alan çılgın bir yaratık!

burda bütün meclis olarak roosevelt le geçtikleri daşşağı izleyebilirsiniz ;
http://www.youtube.com/watch?v=XLbWjd38EXc
eva braunu düdükleyen insandır.
"bir gün gelecek tüm yahudileri öldürmediğim için bana küfredeceksiniz" cumlesını soyleyen diktatorlugun en somut sımgelerınden bırı olan faşist.
Nasyonal Sosyalist Alman işçi Partisi (NSDAP)'nin kurucusu ve başkanıydı.
bana göre dünya üzerine gelmiş en büyük faşist liderdir. ötesi yoktur.
20. yüzyilin ilk yarisinda yoksul bir adam falciya gider. falci
kadin fanusta korkunç gelecegi görür :

" eyvah! gelecekte milyonlarca insanin ölümüne sebep olacaksin !"

adam kahrolur...

"milyonlarin katili olmaktansa kendimi öldürürüm, daha iyi !" deyip tren
yoluna kosar. raya kafasini dayayacak, istikbaldeki korkunç felaketin
önüne geçecektir !.. ama o da ne?. raya kafasini dayamis bir küçük
çocuk... tren de 100 metre ötede ve hizla geliyor.. hemen firlayip çocugu
rayin üstünden çeker.. ufakligi yatistirmak için basini oksarken sorar :

"adin ne senin, söyle bakayim ?.."

"adolf efendim..."
"dikdatörlük bisiklete binmek gibidir durusanız düşersiniz"

"bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz"

demiştir ve aynı zamanda atatürk ün hayranıydı.

(bkz: flashforward adamlar)
birgün tüm yahudileri öldürmediğim için küfredeceksiniz diyen lider. aynı zamanda atatürk hayranıydı. sevilesidir.
eğer bir millet özgür olacaksa ; gurura , irade gücüne , meydan okumaya , nefrete , nefrete ve yine nefrete ihtiyaç duyar.

sözüyle aklıma kazınan , yavşak olmasının yanı sıra akıllı ve keskin zekaya sahip dikdatör devlet adamı.
(bkz: the best of jewish)
(bkz: adolf hitler)