bugün

eğer ağustos' un sonuna kadar elano satılmaz (artık hayır gelmez elano' dan küstürdüler adamı) ve doğru düzgün 2 orta saha oyuncusu alınmazsa bu adam galatasaray' da olduğu sürece galatasaraylı olmaktan vazgeçiyorum ben.
tabii ki içimdeki galatasaray sevgisini istesem de bitiremem ama maçları izlememe, forma vs. almama gibi şeyle düşünüyorum bu adam galatasaray camiası içinde yer aldığı sürece.
bu sene beşiktaş şampiyon olursa katkısı vardır.
(bkz: yazıklar olsun senin gibi galatasaray lıya)
galatasaray'lı olmayabilir bu adam.
frank rijkaard tarafından tenha da kıstırılıp kafa atılsın diyerek ümitle beklediğim yönetme yeteneği olmayan yöneticidir.
neden galatasaray'da yöneticilik yaptığını anlamadığım, o mevkide oluşunu sindiremediğim kişi.
istifasını vereceği gün kutlama yapacağım kişilik.
bir kulüp için daha faydasızı bulunamaz.
rijkaard' ı göndermek isteyen adam. başka açıklaması olamaz bunun. 1 ay transfer görüşmesi mi sürermiş, messi' yi mi alıyorsun sanki. yeni bir bratu petre vakası ihtimali artıyor günden güne.
istanbulsporun başındayken fenerbahçe lehine şike yapmış kişidir. galatasaray yönetiminin bu adamı neden kolladığı anlaşılamamaktadır.
en sevilen galatasaray yöneticisi.

o kadar ki ailesi bile işin içine girmiştir. öyle galatasaray'lıdır. icraatları on numaradır. nerede süper futbolcu var onu alır

(bkz: bratu)
(bkz: carrusca)
(bkz: inamoto)

şike yaptığı söylenir ama adnan polat harici kimse bunun gerçek olmadığına inanmaz. süper bir insandır. eric gerets i kovarak süper bir iş yapmıştır.

dip not : ironidir
iletişim özürlü insan....beceriksiz...
arapçada karşılığı ya sabır olan insan.
sonunda istifasını açıklayarak galatasaraylıları sevince boğmuş kişi.
bu adama bir beşiktaşlı olarak ben bile kıl oldum. nere haldun nere bu adam? misimovic'i de alamadı eleman. yazık lan.
sıçtın takımın içine, otur da eserini izle adamı.
hayatımda en kolay sözlük için yazdığım tanımlamaya sahip insandır. adnan sezgin beceriksizin tekidir. adnan sezgin galatasarayın kamburudur. adnan sezgin nasıl oluyorda hala galatasarayda ve yıllardır atamadığımız bir adamdır.
bir beşiktaşlı kardeşi olarak nobre, delgado, uğur inceman, tabata ve holosko'yu transfer etmesini istediğim süper adam. gökhan zan ve serdar özkan'dan sonra iyilikte kendisinden sınır beklemiyoruz.
neden hala galatasaray dan kovulmadığını anlamadığım kişi.
galatasaray'ın içindeki kötü adamlardan biri;

diğeri serdar özkan.
bugünkü maçla birlikte dillerimizden düşmeyecek bir kaç isimden bir tanesi.
bir beşiktaşlı olarak galatasaraylı dostlarıma bu adam istifa etti arkadaşlar gözünüz aydın demek isterdim.
galatasaray'dan artık çektirip gitmesi gereken adam. haldunu yedin be ayıp ayıp
kendisine tahsis edilen seyahat masraflarıyla orta sahanın göbeğine bir öküz alınabilirdi. hiç olmazsa orta sahada çevik olmasa da sağlam, taş gibi adamımız olurdu.

misimovic'i de elinden kaçırmış transfer comission üyesi. eşi ikna olmuştu halbuki.
galatasarayda transfer bitmez sözünü götünden anlamıştır.