bugün

(bkz: sabah şekeri)
göremiyorum ve hüzün içerisindeyim. 2 gün daha müsade yakmıyım çıranı... neredeysen ulaş bana.. mcx sana...

(bkz: aşkından şair olmak)*
2 gün doldurmadan bana ulaşan, çırasını yakılmaktan son anda kurtaran, canımın içi dışı, hayatımın anlamı, votka ortagım, can yoldaşım...
dost canlısı olan şahane bi yazardır kendisi. özgürlüğü benimseyen kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. adaleti savunan demokratik bir hayat felsefesine sahip. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz. laik devlet anlayışının en büyük savunucusu olduğundan şüphem yok.
ilk gördüğüm an, sümüklü burnundan ısıracağım bebişim. *
çapraz koşuların ustası, yırtıcı forvet. adam gibi adam. bugünkü 2.liğimizi benim savunmam ve onun çatala astığı gollere borçluyuz.
haxball'da istikrarsız yazar. her ne kadar kicklesem de seviyoruz kendisini.*
kitap yazacakmış. yaza yaza bu günümü buldun ?* sorusunu sorduğum yazardır.
yazacağı kitabın adı: uludağ sözlük - haxball'a lanet olacaktır. en azından beni lanet ettirdiği için önsöz kısmını bana ayırmasını önemle rica ediyorum. *

edit: ayrıca şöhretini bana borçludur.
haxballda kendisinden topu auta atmam karşılığında para teklifi aldığım yazar.*
haxball'da iki günde nasıl kral oldum isimli kitabını aldıktan sonra imza için tekrar buraya geleceğim.
börekleri soğutan, soğuk soğuk yemeye mecbur edilecek cancanım. yirim...
adam king.
gözlerinin içine, başka hayal girmesin dediğim aşkitom...
muhabbeti güzel haxball'ı berbat yazar. güzel insan.
(#12504251) bu yazıda görüyoruz ki çok doğru tespit yapan yazar.
22 temmuz 2011 geleneksel haxball liginde ikide bir guiza guiza diyerek dikkatimi dağıtan yazar. kitabın çıktı da almadık, okumadık mı?*
bursa'ya gelip haber vermeyen yazardır.
canımın içidir. gözlerine bakınca ne hissettiğini ve hissettiğimi anlayan bebişimdir. satışa getirilmemiştir.zira telefon kuznde kalmıştır. en kısa zamanda votka redbull ve meyve sözü yerine getirilecektir.seni sefmiyen ölsündür...
iyi futbol oynar. ama benimle karşı takımda olmaması lazım. ehe ehe. eki eki.
arkadaşımdır ama aynı zamanda abidir. has abi. durgunluğum olmamasına rağmen durgunluğun mu var, kendini düzelt, toparla koçum der. erken uyarı sistemi gibi bir şey. arkadaşlarını düşünen adamlar, işte öyle adamlar adamdır. adam yani cümlenin gerisine ne diyim. adam.
haxball'da büyük harflerle konuşan şahsiyet.
sözlüğün kişilik olarak en iyi yazarlarındandır. ayrıca, istanbul'a gider gitmez iletişime geçeceğim kendisiyle. bir de otel parası verdirmesin bana. di mi lan?
düşene bir tekme daha vurmayan yazar. helal olsundur.*
acayip yaratıcı yazar reyizi, reyizlik ve feyizlik arasında kararsız kalmıştır şu sıralar.
ama ne olursa olsun yine gideriz biz ona, komiklik şakalar.
(bkz: akşam eve giderken ingilizce)
7. nesil çaylak. yok artık lan. bu adama da yapılır mı be? vallahi hiç olmadı şimdi bu akşam akşam. bir an önce dön gel gari.

edit: adam 2 günde döndü lan. hoş geldin harun abi.
facebook'ta küçük çaplı şakamıza mağruz kalan yazar.

katılanlar:
mystique
forgetmn bir süre sonra yan çizmiştir. kınıyoruz.
kronikvasifsiz

görsel
görsel
görsel
görsel