bugün

haksızlığın dik alasıdır.

görsel

bu nedir ey ttnet! sanki muhteşem bir hizmet veriyormuş gibi...
altyapısı yetersiz, tekel konumundaki firmanın adaletidir. * *
interneti zaten yavaş olan , sonra da şimdi s. tik sizi anlamına gelen ; adi bir firmanın yazısıdır.
TTNET'in koyun milletimizi siktiği gerçeği,
Kimseninde aklına gelmez imza toplanıp adil kullanım kotasına karşı çıkmak, yada bunlar limitsiz diye bizi kandırıyor adil değil bu yapılan diye mahkemeye gitmezler anlamam, , adamlar Fiber Optik internete dahi adk koyuyor amk,
Eee amk çocukları madem limit koyacaksınız niye o kadar hızlı internet veriyorsunuz niye limitsiz yazıyorsunuz oraya,
Bak ben şu anda 50 mb unity media kullanıyorum almanyada, geleli 6 ay oldu, ki hızı da 65 mb e kadar çıkıyor, ve limitsiz 70 lira, adamlarda öyle adk gibi saçmalıklar yok, usenetten ayda 1500 gb sömürdüğümü bilirim neyse birileri bunun için kıvılcım çıkartmalı diye düşünüyorum. işin ehli arkadaşlar tarafından facebook Twitter ile çok hızlı bir şekilde yayılacağındanda şüphem yok.
isin ilginc yani herkese kota uyguluyon herkes bombok hizda bi net kullanmis oluyo, bari serbest birak parayi bastiran hakkini alsin.
seni üst paketlere geçirip paranı cukkalamaktan başka hiç bir anlamı olmayan şey.
düz mantıkla, internet sağlayıcılarının senin 1gb ile 1 milyon gb arasında fark yok.
olsa da kedi çükü kadar.
her ay olduğu gibi bu ay da yine aşmış olduğum kotadır. 50 gb neye yetiyor ki anasını satayım.
16mbit HIZLA, "240p" kalitesine Aşina edilmiş kullanıcılara verilen büyük hizmettir.
"adil" kelimesini içermesi ironiktir.
genelde ilk ayın ilk 5 gününde biten***ve 25 günü süründüren kota uygulamasıdır. ya adına sınırsız net demeyin şunun ya da şu saçmalığı kaldırın! millet 1000 mb hızında internet kullanıyo biz 8 mb, bir de üstüne sınır koyuyoruz al sana ülkenin gelişmişlik tablosu.
internetin anasını ağlatan koca.
Kota 70 gb, kullandığım 100 gb.
hiçte adil olmayan kotadır.
az evvel önüme çıkan zamazingo. hızımı 3mbps'ye düşürmüşler. yarın gidip yüz yüze fırça kayıcam artık, sonra da superonline'a geçicem.
ayni hede benim de basima geli hic adil degildir.cogu ulkedeki gibi olmalidir hizina gore fiyat sinirsiz kotasiz.
D-Smartın unuttuğu şey bir bakıyorum 700 gb inmiş banamısın demiyor indiriyor hala.
hız düşümünden sonra yeni küfürlerin bulunmasına neden olur.
Bu başlıkta o kadar küfreden yazar varki, uygun bir yerde toplanıp protesto etseler, kaldırılması konusunda bir şans doğabilir.
sen indirme bokunu çıkarıyorsunun kibarcası...
Sikik kotadır.

Ama daha var bitmesine rahatım...
75 felan olsa idare edecek kota.
https://www.youtube.com/watch?v=27ymta02QTo
yok altyapı yetmiyor adil kullanım kotası şart biz de bunu yiyoruz sürekli. ay başı kotalar sıfırlanınca herkes nete abanıyor birşey olduğu yok. akk olur tamam da yoğun olan saatlerde olur akk olan ülkeler yok mu var ama adam 14.00-22.00 arası yapıyor gerisi serbest biz 4 gün max kullanıyoruz vaad edilen hızı sonra 4 punto en dibe iliştirilmiş 3 mbps'e mecbur kalıyoruz başka ülke yoktur sınırsız diye satılıp ta sınır koyulan. bir araba alırsın dünya para verip 2-3 gün gezersin sen çok gezdin ayın geri kalanı şahinle devam et misali yakında bunu da yaparlar lan.
kendi şartları altında kısıtlayan bir kullanıp sunup, adil olduklarına inandırma adına direk isimleştirilen kotadır.
adil değildir.
dizi izleyince ayın 15'inde doldurduğum kota.
tekelciliğin neler getirebileceğini güzel gösteren bir uygulama. ona mahkumsun çünkü azizim, adamın şeyinde bile olmaz, ne verecekse almaya mecbursun.. şimdi gelde siyasi, ekonomik, politik tekelciliği savun. adamlar paraya bakıyor, daha iyi hizmet verip karını azaltmak istemiyolar.
güncel Önemli Başlıklar