bugün

malesef içinde bulunduğum durum. tam olarak şöyle;

**akp'den nefret ediyorum ve seçimlerden tek isteğim, akp gitsin de kim gelirse gelsin ve rahat bir nefes alalım.

**tatava yapma, bas geç olayını mantıklı buluyorum ve desteklemek istiyorum.

**adana'da anketlerde mhp önde görünüyor. tatava yapmayıp basıp geçmek istiyorum fakat mhp büyükşehir belediye başkan adayı hüseyin sözlü, 20 yıldır ceyhan'ın belediye başkanı ve hiçbir yararını göremedim.

**chp'nin adana'daki oyu da azımsanmayacak kadar çok, acaba chp'ye mi versem diyorum, o zaman da akp seçilirse mhp'ye vermediğim için kötü hissedeceğim.

not: hayatımda daha önce bu 3 partiye de oy vermedim. ilk kez oy kullanmıyorum. görüşüme en yakın parti chp. mhp'yi politika olarak sevmiyorum, akp'den ise nefret ediyorum.

not2: türk değilim.
gönlünden geçene verilerek geçen sıkıntı.
27 mart 2014 adana chp mitinginden şu görüntüyle ki fotoda ziyapaşa tarafındaki vatandaşlar yok görsel ve akp li star gazetesinin yayınladığı ankette önde olan chp bu seçimde adana da desteklenmesi gereken partidir.mhp genel seçimde akp den 17 puan fark yemiş geçen seçimde de parti değil aytaç durak kazanmıştı ama manipulatif anket oyunlarıyla kendilerini adana da önde gösteriyorlar.adana chp de birleşmeli...
adana'da mhp önde ise, mhp'ye oy verilerek içinden çıkılacak kararsızlıktır. aksi halde akp'ye yarayacak bir hata yapılmış olur.
daha 3 hafta önce anketler baş başa giderken bir anda 12 puan fark açıklayan sözlü nün ısmarlama anketlerinin sebebi gayet açıktır.adana da akp nin en güçlü rakibi chp dir.mhp ki adana da 5 merkez ilçe den hiçbirini kazanamamışken b.şehiri aytaç durak sayesinde kazanmış partiydi şimdi kalkıpta hiç kimse hele de 12 puan farkla falan mhp nin bu seçimi alacağını düşünmesin.son anketler şöyledir efendim...
görsel