bugün

Yazık olmuş.
Olumlu yönlerine bakmak gerekir. Dünya bir pislikten daha temizlenmiştir.

Eşcinsellik hastalıktır.
homofobik gerzeklerle doluşmuş bir başlık.

tanım:üzücü olay.
youtube´daki her video´ya inanacak mıyız yani?...bildiğimiz üzre- türk toplumu sahtekar bir topluluktur...
yaşamsal bir tercih yapmıştır.
"intihar eden heteroseksüel" diye başlık mı açıyorsunuz da normalde, bunda "gay" olmayı özellikle belirtme ihtiyacı hissettiniz?

Kim size başkalarını ötekileştirme hakkı veriyor? Mağara devrinde kalan insanlarla aynı çağda yaşamak resmen zulüm. Ölüme bile sevinir olmuşuz, oh olsun demelere başlamışız, kıyamet sebebi arıyorsanız işte asıl sebep bu olacak.
Tanım: genç yaşında kendi yaşamına son verdiğini düşündüğümüz kişi.
Adam olmak varken intihar etmiş işte deyip atan adamlığa feza kadar uzak insanları görmemizi sağlamıştır.

Bu denli sığ insan bolluğunda normal insanlar için bile yaşamak zorlaşmışken onları düşünemiyorum bile.

Empati dostum empati kurtaracak insanlığı.

Allah rahmet eylesin.
insanların saygısızca davranışı, onları karalaması,hakaret etmesi sonucu oluşan bir olaydır. Hiçbir zaman birbirimizin kimliğine,cinsine,tercihine bakmadan yaşamayacağız değil mi? Artık birazcık özgür düşünelim ve şu yobazlıktan kurtulalım be. Olmaz mı? bu kadar mı insafsız olduk? Kötülük kavramı insanlar için o kadar normalleşti ki herkes birbirine zarar verme düşüncesinde. Umuyorum ki geç kalmadan o insanların da toplumun bir parçası olduğunu hatırlar ve onları aramıza alırız.
bu mehmet pişkin tarzı ''yaşamaya devam etmek için bir sebep bulamıyorum, hepinizi çok seviyorum'' gibi sözler söyleyerek intihar etmenin trendi geçmemiş miydi amk?
(bkz: Doğal seleksiyon)
yazılanları okuyunca "sınanmadığınız acılar üzerine konuşmayın" diye öğüt verilecek durum.

bir yaşamın sonlanması ne demek biliyor musunuz?
gay olsun veya olmasın, karamanda ki tecavüz edilen 9-10 yaşında imam hatip öğrencisi erkek çocukların failleri ile aynı zihniyet içinde olan insanların yazdıklarına bakınca...

inşallah, allah var ve sözünü tutar gerçeğinde; hor gördüğünüz bu durumu size yaşatmadan canınızı almayacağını bildiğimden bir nebze size daha fazla kızamıyor ama üzülüyorum.
tez zamanda başınıza gelir inşallah!
Dünya bir toptan daha kurtulmuş şükür.
Elveda istiyerek olmadı..
Diyor..

Olmadı aslanım..
Suç sende değil bizde..
inşallah vazgeçmiş yada troll haberdir..

O konuşurken benim içim gitti..
Trollemişindir inşallah beni.
Insanlari cinsel tercihiyle yargilamanin sonucu olusan uzucu durum.

Adana gibi yerde homoseksuel olmanin ne kadar zor olabilecegini tahmin edebiliyorum. Sizi vicdaninizla bas basa birakiyorum.
Gay yoluna gitmiştir.
Napalim herkes Beyaz tenli meme avuçlamak zorunda değil.
su katılmamış derecede kötü insanları tespit etme başlığı. trollüğü bile yapılmaması gereken.
Utanın.

Ön yargınız yüzünden insanlığınızı kaybetmişsiniz.
ben hayatımda ilk defa gay olupta intihar edenini görüyorum.

intihar etmek sanki bir sonmuş gibi birde intihar ediyor amk gülmemek elde değil.

kendi canının kıymetini bilmeyen varsın intihar etsin ama bilsin ki arkasından üzülen olmaz.
birinin eşcinsel olması niye size bu kadar batıyor anlamıyorum.

ulan adamın kendi hayatı. tutup zorla sizi sikmeye kalksa, anlayacağım homofobik olmanızın sebebini. ama anlayamıyorum. heteroysanız, bazı erkeklerin gay olmasıyla ne gibi bir sorununuz olabilir ki? oğlum daha iyi değil mi? rakip azalıyor işte.

homofobinin tek bir sebebi vardır: gizli eşcinsel olmak. çünkü kendi dogmatik normlarından dolayı eşcinsel olduklarını kabul edemiyorlar ve bunu yaşayabilenleri kıskanıyorlar. tek sebep bu. kendinizle barışın.

hıyartolar sizi.
Abi şaka gibi ya. Böyle intihar videosu mu olur amk.