bugün

yalnızlık korkusundan acı da verse hstalıklı bir ilişkiye sığınan kızdır.
(bkz: merhaba kızlar)
ne tür bir acı çektiği de sorgulanmalı.
her şey bi yere kadar, bir gün ayrılır
aşıktır.
psikolojisi bozuk olan lakin bunu aşk acısına bağlayıp oto boka takıntı yapan insanı canından bezdiren durumlardan biridir. Bakırköye müracat gerektiren olayların başrol oyuncusudur.
Belki de acı çekmeyi seviyordur.

Günlük gülistanlık olsa hep, bu sefer kız değer bilmeyecek. Böyle olunca kız iyi günlerin hatrina susar ve sabretmeyi öğrenir.

Ayrıca daha iyisini bulamayacağini düşünüyordur. Elinde çok iyi bi alternatif varken niye yenisini aramak istesin ki? Mecbur telafi edip görmeden gelecek acılarını.
mazoşist olabilir.
aptaldır. bir de bunun gibiler adam olan gerçek adamlara doğru düzgün bakmamıştırda. sonra ben neden şanssızım, iyi yaşayamıyorum, mutsuzum çünkü embesilsin.

edit: aptal, embesil kızlar ve yandaşı yılışık, şeref yoksunu, beyinsiz erkekler tutuşmuş olmalı ki eksi üstüne eksileme... eksileyin amk. sizden gelecek eksi tırnağı olamayacağınız kişiden gelen artı gibi doğru yolda olduğumu gösterir.
aşık kızdır.*
hala bir umudu olabilir.
mazoşist denebilecek kızdır.
Zenci seven kızdır.
sevgilisi olacak hıyarın, elinde sigara söndürmesine rağmen halen gidip kapısında ağlayan mal kızdır. bu gözler bunu da gördü. kimse bana aşıktır ayağı yapmasın arkadaş, düpedüz salaklık bu. sonra kızlar piçlerden hoşlanıyor dedik mi kızıyorsunuz.
Alışkanlıklarından vazgecemeyen kızdır. Ayrıldıktan sonra simdi ne yapicam ben diye dusunur durur. Caresizliginin farkındadır ama cesareti yoktur. Acisini dindirmek icin turlu turlu bahaneler bulur. Ama ici yanar. Bu kız salaktır aslında. Baya baya salaktır.
acı çekmesine karşı karşılıksız seven kızın ileri bir versiyonudur.
karşısında ki insanı düşünen geri zekalıdır bırak arkadaşım bırak ne olursa olsun bırak.

olmayacak dua ya amin demektir.
ayrılırsa daha çok acı çekeceğini biliyordur.
zoru seven, bununla beraber fiziksel olarakta zorlanmayı seven kızdır.
zamanında şöyle yada böyle (çaba) vermiş kızdır veya aşık, eli öpülesi kızdır.
Maldır mal yada ne bileyim kaybedecek bir şeyi kalmamıştır .
mazoşist kızdır.
sevgilisi zenci olan kızdır.
(bkz: aşkı için kendini rezil eden insan)
onu tamamen kaybetmekten korkan, istese de artık geri dönemeyeceğini bilen, ne kadar görsem kârdır diyen ve sevgilisinin en azından ona ait olduğunu bilmek isteyen kızdır.
güncel Önemli Başlıklar