bugün

cemaatin ünlü yüzlerindendir. Ferrarisi vardır kırmızı, zerre sevmem.
kendisini izleyenleri kandırarak değirmenini döndürmeye devam eden şovmen. onun deyişiyle, "acunu alkışlıyoruuuzz!"
bir yarışmacısına çok saygıdeğer hülya avşar'a sen dediği ve belki gereğinden fazla rahat davrandığı için davranış bozukluğu teşhisi koymuş ahlaklı, saygılı, prensipli, onurlu, iyi aile çocuğu, halk adamı, insan sarrafı. karısını kızı yaşında en az kendisi kadar karakteri oturmamış, saygısız bir kadınla aldatıp, aleni çok eşli yaşayan kişi değil, mütevazi ve muhafazakar türk insanı.

edit: ve hadise'nin aniden değişen bakışları. patronu kölesine laf edince birden etkilenişi, oraya jüri diye oturttukları insanların soytarılığı. hepinizin ahlaksızın en önde gidenlerisiniz. davranış bozukluğu olsa keşke siz de o salak kızda olduğu gibi. sizinkisi karakter bozukluğu, düpedüz terbiyesizsiniz. kendinizi para kazanıp ekrana çıkınca, arkadaki şakşakçı takımın da gazına gelince kral mı sandınız? insanların onuruyla oynamak ne haddinize. allah ıslah etsin!
ilk başlarda sevimli kişiliği ve etliye sütlüye pek karışmaması ile herkesin taktirini kazanan, ancak şov tv yi satın alacak kadar milyarder olduktan sonra sevimliliğini kaybeden kişilik.

paranın bozduğu bir diğer adam.
paranın içinde nefessiz 30 saniye yüzen tv sunucusu.
survivor programı dışında takip etmediğim başarılı televizyon adamı. keşke survivor karma takımı oluştursa gereksiz ünlüleri alıp götürse ülke 3 4 aylığına rahatlasa..
yağmurla karışık yağan kar kadar gereksiz bir adam. olmasa da olur.
duyduğuma göre yıllık kazancı lioneli dahi geçen şahsiyet.
o ses türkiye, yetenek sizsiniz, var mısın yok musun gibi yurtdışından satın aldığı yarışma konseptleri ile rating avlayan rating avcısı. iyi de para kazanıyor.

ama lütfen biraz daha kaliteli yap şu işleri. the voice'un uk ve usa versiyonlarını bi izleyin allah aşkına. adeta bi konser izlermiş gibi, kimi zaman stand-up, kimi zaman da şahane bi show gibi. bizimkisinde ise kötü arabesk, kötü yorumcular, tatsız sit-com esprileri, yapmacık hareketler...

ne bileyim, o kadar paran varken ve işi oturtmuşken daha iyisini yapmak bu kadar zor olmamalı.

başarısını kıskanan biri değilim, helal olsun nerelerden nereye geldi. ama daha kaliteli yapımlar bekliyor artık türk seyircisi. en azından daha kalitelisini yap ki çıtayı yükselt, halk da kaliteli yapımı görsün, sevsin, beğensin.

eyyorlamam bu kadar.
sözlükçüler tarafından kıskanılan adam

türk halkını sadece popstar-armağan çağlayan ikileminden kurtardığı için bile tebrik edilesidir

adam ciddi anlamda dünya standartlarında iş yapıyor ve bizimkiler de yok onu dedi yok o giysiyi giydi yok ona böyle baktı diye çocukça eleştiriler yapıyorlar

adamın adı çıkmış cemaatçiye sırf bu inat o yüzden. gerçi o da pek siklemiyor sosyal medyayı ya

böyle karşılıklı bir ilişki halindeyiz..
iş kariyerinde şansı olan asıl mesleği spor muhabirligi olan türkiyemizin insanı.
türk insanının zaaflarını çok iyi kullanan tüccar. türk insanı sıcakkanlı ve değişken ruh haline sahip ve duygusaldır. insanların duygularını çok iyi kullanmıştır kendileri. insanımızın Allah korkusunu devlet büyükleri kullandı, insan sevgisini, insanların dertlerini sıkıntılarını da acun ılıcalı kullandı. Var mısın yok musun adlı yarışmada seçilen insanların hayat hikayeleri çok iyi örnektir. bu adam o kadar iyi tüccar ki, tayyip amcamızın üzerimize yıktığı dertlerin ilacının bir eğlence programı olabileceğini hemen tespit edip birazda ondan yiyelim demiştir. başarıyla devam ediyor.
(bkz: vat kaynd of holding abi)
Acun firardayla gönülleri fethetti ama diğer programıyla türk milletini aptal yapan reyting avcısı tayyip yalakası program yapımcısı.
nasıl bu noktaya geldiği ciddi çekilde araştırılması gereken televizyoncu kişisi. samimiyetsizliği, yüksek egosu, insanları aptal yerine koyuşu her halinden belli oluyor zaten de mühim olan kimsenin yapamadığını bu adam nasıl yaptı?
bu adamın şöyle bir imajı oluştu gözümde:

hani boş oda bulamadığı oteli parayı bastırıp satın alan brunei sultanı efsanesi vardır ya. ya da babası çok zengin olduğu için doğum gününde uçuk paralar karşılığı dünyaca ünlü şarkıcıların sahne aldığı çocuklar vardır.

o paralar olmasa ne o sultanı otelin kapısından sokarlar, ne de o şarkıcı gidip 10 yaşında çoluk çocuğa özel konser verir.

acun ılıcalı da parayı bastırıp ünlü futbolcularla*** halı saha maçı yapan zengin adam imajına sahip gözümde. o paralar, o kazanç olmasa, o yıldızlarla halı sahada top tepebilir miydi merak ediyorum.

belki de yanılıyorumdur, bilemem tabi...
(bkz: televizyon kaşarı)
diabloyla mevzu yapan şahıs. (bkz: diablo sikerim belanı ha yavşak)
adam çözmüş şi çekirdekten yetişmiş kontakları iyi dünyayı gezdiğinden envai çeşit insan görmüş her duruma verecek bir cevabı var türk halkının ne istediğini biliyor yılbaşında da o ses türkiyeyi izlenebilir kılan bir yöntem bulmuş. stara geçmekle iyi iş yaptı. acun işini bilir lafı moda olacak bu gidişle.
hani rüzgar nereden eserse oradan olan tipler vardır toplum içerisinde pek sevilmezler. işte onlardan biridir kendisi. paran, pulun daha fazla olsun. Şuandaki servetin ne ise iki katı daha senin olsun ama insanları aptal yerine koyma.

ben hayır diyorum...

sözlükleri takip ettiğini biliyorum biraz güldüreyim seni.

mutlubaykus: ya bu kurban bayramı çok saçma ya

acun: ahahahahahahahahha

mutlubaykus: adam koyunu keseceğine kendini kesiyor usta.

acun: ahahhahahahhahaha hhuahhahahuuaa *
artık yaptığı işle değil de daha çok kazandığı para, lüks arabası ve motorlarıyla boy gösteren şahsiyet. acunu da bozdu bu para denen illet.
bana göre yapmacık ve izlenilebilirliği olmayan programlar yapan zat-ı muhterem.
kelimeleri yutuyor. ''sev seyirciler.''
kendini komik sanan şahıs.
yapmacık reklamlarıyla çok itici olan bir arkadaş. programlarında aniden "evet sayın seyirciler" diye başlayarak reklam yapması ve o an orada bulunan yarışmacı vs.leride en az kendi kadar yapmacık şekilde "heeeey yaşasın" diye sevindirip şak şakçı olarak kullanması beni benden alsa da beni bana bırakmaz.