bugün

başkasının ablasıylasa eğer milyonlarca insanın yaptığı eylemdir, normaldir.
Ensest ilişkidir. Tc kanunlarına göre bu tarz içerikleri yayınlayan sitelere erişim engellenir.
kürtlerin sık yaşadığı ilişki türü.
tipik ergen fantezisidir.
Ensest piç. Ne kuzen ne abla yakın akrabalardan biriyle ilişkiye mi girilir amk.
Bu noktadaki bireyin kendi ablasından sonra kendi anasını hatta babasını da dubbixlemesiyle perde kapanır.
(bkz: elif şafak)
(bkz: baba ve piç)
geçmiş olsun üzüldüm olaya. ablanın facesini versene.
sex hikayeleri okuyup azmış insan sacmalaması...
o...pu çocukluğudur, sözlüğe almayın böyle pislikleri.
fetollakçı ablalarsa 5 6 dal alırım.
(bkz: savcılık lütfen)
Derhal burayı terket amın feryadı.
tövbe dedirtir.
görsel
bilimsel çevrede bu olaya (bkz: incest) deniyor..
her fırsatta müslümanlara iftira atan keferelerin zihniyeti budur. bunların hiçbir ahlaki değeri yoktur.
o sitelere fazla girmeyin beyniniz bulanıyor.
Hormonsal anlamda suç. Diğer türlü beni kimse alakadar etmez be. banane yani der geçerim.
Bu nasıl bir orospu çocukluğu nasıl bir kansızlık amk bi siktirin gidin soysuz itler.
Bir ensest vakasi, bunun canli ornegi, esra erol programin da canli sahit olmustuk, evlatlik olan bir cocuk, gercek Anne babasinin iki kardes oldugunu duydugunda sok olmustu, Tabi Ben de sok oldum.
Bilinçaltınız o kadar leş ki kokusu burdan duyuluyor aq rezilleri.
Sike sürülecek akıl yok bunlarda amk.
malum zihniyetin gerçek dünyası budur..

amk adamlar ana bacı fark etmez dümdüz giderken siktigimin medya kuruluşları hep biz inananları sapıkmış gibi gösterilmesine seyirci kalıp destek oluyor..

lan düşünün beyaz tv ve nihat dogan olmasa şu yegenine kayan eski mankeni bir zamanların sunucusu alçagı kimse bilmeyecekti..

adamlar ailecek grup yapıyorlar, siktigimin medyası seyrici kalıyor çünkü bunu yapanlarda aynı zihniyetten..

ey fazla duyar kasan ahali sorun bakalım bacıyla annesiyle ilişkiye girenin bizim anayasamızdaki durumu nedir, suçlu olur mu olmaz mı? sorun gerçekle yüzleşin yüzleşin bu igrenç zihniyetle.
kütahyada açık camdan görmüştüm birini girerken.baya yaş farkı vardı.doğuluydular.