bugün

adamın hasosudur.

--spoiler--
Sneijder gibi çok futbolcumuz var bizim takımda. Futbolcularımıza hakszılık etmeyelim.
--spoiler--
sneijder transferi bugün netlik kazanmazsa rehberimde bulunan telefonundan bizzat arayarak "ne ayak bu sneijder transferi hacı" demek istediğim sevdiğim şahsiet.
fatih hoca'dan garanti dayak yiyecek olan iş adamı, hasta galatasaray'lı..

la fatih hoca böğrüne böğrüne çalıştı adama bana mısın demedi.. hele 4. golde hasanla fatih hocayı tuttu kavradı havaya kaldırıyor.. deli gücü var adamda çok net!

ancak ne olursa olsun kalbinin temizliğine inandığım, sevdiğim galatasaraylı.. yaptığı ne kadar manyaklık, aşırılık varsa sineye çekilir..
galatasaray'ın harbi adamlarından biridir. kendini galatasaray'a adamış, takım için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. yalnız galatasaray maçlarını izlememesini istediğim insandır. zaten rahatsızlandı, sıkıntı çekti. allah korusun daha beteri olmasın. en asil duyguların insanı. *
sevinirken en az 5 kişiyi sakatlayabilme potansiyeli olan engin gönüllü saygıdeğer insan.
sabah sabah yarmistir. tribunlerin elmayra'si.
öyle bir galatasaray hastasıdır ki gole sevindiğinde etrafındaki kim var farkına bile varmaz. sevincini de üzüntüsünü de en uçlarda yaşar.
Apacinin yonetici olmus hali. Az agir ol.
samimi bir adam olduğu kesindir. ama biraz daha sakin olursa kendi açısından daha iyi olabilir. yada olmasın amk doğal olsun sonuçta galatasarayımızın renkli üyesidir.
fatih terim'den dirseği yemesine rağmen gol sevincine tüm hızıyla devam eden ayarsız kişi. çok severim ben bu adamı. içtendir.

http://www.youtube.com/watch?v=NvmZ6D4lckM
kimsenin "benim arkamda abdurrahim albayrak var" diye nüfuzundan yararlanamayacağı insan.
bu akşamki maçtan sonra ntvspor daki yorumlarında 'hocama ay lav yu ' diyen kişi.
Ay lav yu hocam diyerek yüzümde bir tebessüm oluşturmuş soydaşım. Çok candan çok beyfendi has aslandır kendisi.
Gerçekten Galatasaray sevdalısı, hemşehrim. Yönetici olup taraftar gibi davranan kişi. Takımı kaybettiğinde röportajı ağlamaklı veren birini düşünün, işte o Abdürrahim Albayrak.
futbol dünyasının ismail abi'si. seviyoruz seni abdurrahim abi.
şu akşam koy karşıma sabaha kadar eğleniriz dediğim abim. son golde fatih hocaya atlayanlardan olmasını dilerdim.
gercek bir galatasaray sevdalisi olan merabalasma firsati buldugum adasimdir.
Gerçek bir galatasaraylıdır.Samimiyeti her daim ağzından yüzünden gözünden fışkırmakta.
galatasarayın hep başarılı olduğu dönemlerde muhakkak yönetimde olan adamdır. huyundan mıdır suyundan mıdır bir enerji katıyor takıma. hakikaten galatasarayı yaşıyor galatasaray aşığı. ve sevimli kişilik.
görsel

mutluluk tepkileri ilginc adam.
özellikle felipe mello ile gol sevincini ilginç bir şekilde paylaşan en has galatasaraylı abimizdir.

http://galeri.uludagsozlu...durrahim-albayrak-408131/
her futbol takımında bir tane benzeri bulunması gereken adamdır.
Adamın ruh hali, gönülden bağlılığı takıma pozitif enerji katıyor.
Taraflı - tarafsız herkesin sevmesi gerek harbi anlamda "taraftar"dır.
fatih altaylı'nın yazdığına göre fena şakalanmış sevilen yöneticimiz.

--spoiler--

fatih terim'in, "abdurrahim albayrak'ı italya'da sınırda tutuklatırız" esprisini anlamamış olabilirsiniz.
albayrak'ın maçtan sonra verdiği röportajda, "inşallah yine hakkımızda dava açılmaz" cümlesini de çözememiş olabilirsiniz.

en iyisi ben size meseleyi anlatayım da, biraz gülün ve galatasaray'ın giderek nasıl daha kaynaşmış, daha eğlenen bir takım haline geldiğinin sırrını çözün.

iki hafta kadar önce galatasaray'ın florya tesislerinde fatih terim, ali dürüst, abdurrahim albayrak ve 2 kişi daha futbol şubesiyle ilgili bir toplantı yapmaktadır.
o sırada içeriye tesis görevlilerinden biri girer ve abdurrahim albayrak'a sarı bir zarf uzatır.
zarf resmi bir kurumdan gelmişe benzemektedir.
albayrak zarfı açar.
içinden çıkan resmi görünüşlü kâğıdı okur.

beti benzi atar. alnı terlemeye başlar, iki damla ter alnından aşağı doğru süzülür.
toplantıdakiler, "ne o, kötü bir şey mi?" diye sorarlar.
albayrak, "yok bir şey" der ama eli titremeye başlar.
sonra toplantı odasından çıkar ve telefona sarılır.
aradığı kişi istanbul cumhuriyet başsavcısı'dır.
abdurrahim albayrak, heyecanla başsavcıya "sayın başsavcım. şimdi bir mahkeme celbi geldi. istanbul cumhuriyet savcılığı'ndan sanık olarak ifadeye çağırıyorlar" der.
başsavcı sorar: "konu neymiş?"
albayrak kâğıdı okur:
"türkiye'nin topluma mal olmuş, milli takım teknik direktörlüğü yapmış, yüz kez milli olmuş önemli bir ismi olan fatih terim'i öldürmeye tam teşebbüsten hakkımda dava açılmış."
başsavcı sorar: "davacı kimmiş?"
albayrak kâğıttan okur.
"kh".
başsavcı, "kamu hukuku. bir baktırıp seni arayayım" der.
birkaç dakika sonra arar: "yok öyle bir şey. biri sana şaka yapmış olmalı."
abdurrahim toplantıya döner ve durumu anlatır.
masadaki herkes kahkahayı basar.
abdurrahim albayrak o gün bugündür kendisine bu şakayı kimin yaptığını araştırıyor.
beni de arayıp sordu.
ben bilmediğimi söyledim.
bu şakayı kimin yaptığını abdurrahim de bu yazıyla öğrenecek.
bu "süper" şakanın mimarı fatih terim ve ekibi.
terim, ordu maçında yediği sert darbelerin intikamını bu şakayla aldı.

fatih altaylı

--spoiler--
adamın hasıdır.
aşırı ve anlamsız hareketleri nedeniyle galatasaray'da dışlanan adam olmuştur.

http://www.transfermarkt....news/anzeigen_121556.html