bugün

neye benzediği belirsiz terliksi hayvanımsı

(bkz: tanımlanamayan yaratık)
Türk milletinin kölesi.
Gorilin biri eşek s*kmiş öcalan doğmuş.
Sabah sabah küfür edilmesi için açılmış başlık.

Rüyanizda mi görüyorsunuz ls tirrekler?
(bkz: apo iti)
ibnenin evladı tanımı kendisine uygundur.
şahsına en son "terörist başı" lafı sanıyorum 10 sene önce yapıldı.
Tam bir oruspu cocugudur.
pek hürmetlidir 2002'den bu yana. oslo kanalıyla kendisiyle yapılan pazarlıklara itiraz eden fethullah gülen yüce devletlülerimize göre çok daha tehlikelidir. kendisiyle sıkı fıkı olan doğu perinçek bile devletlülerimizin kanalı ahaber'e dün çıkmıştır.
riyakar bir akp borazanı hakkında şöyle şeyler demiştir: https://www.youtube.com/watch?v=bSa0_0jNeM8
yine öldüğü şeklinde fake haberler çıkan göt lalesi.

ulan bu karaktersiz ölse; zebanilere "cehennem için her türlü hizmete hazırım zaten benim anam da zebani" diye zırlar lan.
Bazı kürtçü kaynaklar tarafından öldüğü iddia edilmektedir. eceliyle ölmek böyle bir ite yakışmaz.
inşallah eceliyle gebermez. o parçalandığı günleri de görürüz.
hdpkk-fetö koalisyonu hdpkk'nın oylarını arttırmak için Öcalan'ın öldüğü yalanını ortaya atmış. o kadar zavallılar ki Öcalan'ın ölümünden medet umar olmuşlar.

acı çekerek ölmesini dilerim. tıpkı diğer eli kanlı hdpkk'lılar için dilediğim gibi.
insan sormadan edemiyor.

1999 yılında Öcalan Türkiye'ye teslim edilirken neden fethullah gülen ABD'ye gönderildi? ortada bir değiş tokuş mu var?

bu soruya ancak o zamanın koalisyon hükümetinde yer alan hayatta olmayan Bülent Ecevit, mesut yılmaz ve devlet bahçeli cevap verebilir.
Kendi halkını savunmak isteyen ama masum Türk gençlerinin ölümünü sağlayan göt çıbanıdır...
şerefsiz, hasiyetsiz, bebek katili olan pkk kurucularındandır.
DÜNYANIN NE BÜYÜK OROSPU COCUGUDUR, BUNSUZ DUNYAYI BASIMIZA YIKACAK GOT KIMSEDE YOKTUR. ENFAZLA ETEK GIYER 2 3 MOLOTOF ATARSINIZ AMK BEBELERI.
Götü kocamandır. Aynı zamanda entelektüel olarak gösterilsede odunun, öküzün önde gidenidir. Yol yordam bilmez, oturmasını kalkmasını bilmez, konuşmasını dinlemesini bilmez... Öküzdür anlayacağınız.
sümüklü bir orospu çocuğudur.

https://www.youtube.com/watch?v=ePZnnOauKHk (11:13 de burnundaki sümük gayzerini patlatıyor.)
simdiye kadar oldurulmemis olmasi bile siyasetin ne kadar boktan bir alan oldugunu ispatlayan, ispatlayan, ispatlayan, bir tabir bulamadigim isimdir. hayvan desem hayvanlari severim, oc desem annesini tanimiyorum. nefes alan bir sey iste amk. bir an once nefesinin kesilmesi dilegi ile, fakat acili.
Kürt halkının lideri olduğu söyleniyor. Ben bilemiyorum.
Hakkında ilginç çıkarımların yapıldığı sözde önder. Deniz Gezmiş'in darağacına giderkenki gülümsemesi ve apo'nun yakalanır yakalanmaz gösterdiği tepkiler ve Türk devleti lehindeki yalamarı. Yorum sizin.
sıfatlarından biri "bebek katili" olan kişidir.
iskoçya'daki Strathclyde üniversitesinden fahri üyelik ödülü alan Pkk lideri.
güncel Önemli Başlıklar