bugün

Dünyanın bir yerinde savaş katliam devam edip masumların kanı dökülürken bir tarafında huzurlu emniyetli yaşam imkansızdır. Fakat ne hikmetse bazıları yaşadığımız bu coğrafyanın üzerimize yüklediği tüm bu sorumluluklardan kaçabileceğimizi zannediyorlar hâlâ daha. ırakı suriyeyi karıştıranların bize dokunmayacakları zehabına kapılıyorlar. Halbuki gelişinden belli gidişatı. Arif olmaya gerek yok. israilin tepesine çökmeden bu işler düzelmeyecek. Abd yahudi lobisi ortadoğuda savaş istiyorsa nereye kadar kaçacaksınız bu savaştan?
batılı değilse eğer ölenler sadece istatistikte kullanılacak rakamlardır.
baghuz'da gelen son mesaj; intikamımızı alın!

'dünden bugüne yüzlerce kadın, erkek, çocuk şehid oldu. hastahanenin önü yaralı dolu ceset dolu. gözümüzün önünde bir kardeş, dağ gibi bir kardeş can veriyordu. ya rabbi dedim tez canını al dedim.
en hafif yaralı, bacağına saziye yemiş bacağı kırılmış içindeki etler görünüyordu. düşün en hafif yaralı diye dışarda ya allah diye bağırıp bekliyordu. doktor yok olanda yetişemiyor. allahın yardımı nerede diyen sahabeler gibi. allahın yardımı ne zaman gelecek diye bekliyoruz. 800m 1 km arasındayız. sağdan, soldan, arkadan, önden hiç durmadan mermiler uçuyor. millet kaçarken cesetlere basıyor. hendeklerden çıkamıyoruz. sabahtan beri 5-6 mühimmat arabası patladı. barut kokusu, saziyeler, ölenler, yaralananlar. hayat gittikçe zorlaşıyor. açlık bir yandan korku bir yandan, yardım gelirse eğer bugün yarın gelir ümmete, gelmezse bilki bu insanlarda zerre kadar hayır kalmamıştır. kadın çocuğunu bırakıyor, koca karısını bırakıyor, can pazarı var kardeş. çok gitmek istedim buradan önüme hep engeller çıktı çıkamadım buradan. şimdi düşünüyorum da ben bunlardan daha mı hayırlıyım ki bunları bırakacaktım. allah beni burda bıraktı. çok şey gördüm ben burada. bugün kâfir bu müslümanlara öyle bir şekilde saldırdı ki ve öyle bir öldürdü ki... öyle bir kin ve nefretle vurdu ki... anladık ki yalnızız kimsemiz yok allah'tan başka.. rabbim de yardım etmezse biz bittik. bu kâfir, bu insanları burda bitirirse ey müslümanlar iyi okuyun ve anlayın ki, intikamımızı alın! bugün hastahane önünde yüzlerce 2-10 yaş arası 6-7 aylık hangi yaş grubu istersen bir sürü ceset vardı. yüzlerce kafası kolu bacağı kopmuş kardeş vardı, kadın vardı...
vallahi vallahi öyle bir daraldık ki cesetleri defnedecek yerimiz bile yok...'

subhanallah
sizi unutursak analarımız bizi yitirsin.
intikam duygumuz yok olursa eğer gel ahirette yüzümüze tükür.
neâm! din kardeşim! kinim kıyamete kadar bâkidir!
devletimiz gibi!