bugün

Abd covid-19 dolayısıyla oluşan doktor boşluğundan dolayı diğer ülkelerin doktorlarına 'gelin bizim ülkeye bizi kurtarın' demeye başladı. Bunu ekşisözlükten öğrendim ve inanamazsınız bu kadar da olmaz diyeceksiniz ama; ekşi sözlükteki alçaklar bu duruma "normal, tabii öyle olacak, ay keşke ben gidebilsem, kendi doktoruna imkân sağlasaydın" diyor. Tüm ülkeler kendi canının derdine düşmüşken böyle bir alçaklık yapan "insan" insan mıdır?
E tabi orda dayak yiyip öldürülme riski daha az, kazancı daha fazla sağlık çalışanlarının.

Empati yapınca çok da anormal değil bu şekilde düşünmeleri.
Etik değil.

insanı merkeze alan yeni bir dünya düzeni kuruluncaya kadar, para ve gücün egemenliği sürecek.
Abd, evrenin kanserli hücresidir.

Yayılmak, kendi tarafına çekmek için, ne kural kaide tanır ne de merhamet eder.
Varsa yoksa abd ve abd vatandaşı, geriye kalan herşey çöptür.

Vaadler ve ekonomik çokomelli tekliflerle, dünyanın hekimlerine göz kırpmıştır haspam!

Senin ki can, bizimki patlıcan mı olumm?!
Bi s.ktir git abd!
Aaa koskoca süper güçe bak olmuş süper cüce.

Ülkeyi şirket gibi yönetirsen böyle götün başın açıkta kalır. Sarıkafa.
Alayı şu devletin imkanlarıyla eğitim alıp, sonra ihanet edip, sonra abd ye kaçan fetöcülerin uyanları eleştirdiği çağrıdır.
giden bicok kisi var bugun burdalar yasam standardi kalitesi farkli burda 5000 lira aldigin is icin orda 5000 dolar aliyosun evette burda 2000 lira odedigin eve orda 2000 dolar odeyince karma oluyor... gurbette yasamak birbirinden otlangac insanlarin ortasinda yabanci olmakta cabasi 20 yasinda fantazi arayan adam icin firsat ama 30 yasinin ustunde akli kesen, kafasi calisan hicbir doktorun yol almayacagi bir macera...

oytun erbaslardan kurtulmamiza vesile olabilecek hadise, bence faydali...
doktorlar, akli basında insanlardir. virusun pik yaptığı ülkede nefes almadan köleliğe gitmezler.