Zordur vesselam.
Zor anam zor.
(bkz: abazan)
hepsine mesafeli durdukça bir zorluğu olmayan durum. yeter ki sizin içiniz orospu olmasın.
sözlük te kadın mı varmış.
An itibari ile Sol frame de yazacak bir konu görememektir.
Abaza toplumun yanında sözlük vız gelir.
Erkek muhabbetine hakim olmaktır. Peki gerçek hayatta bunu nerede kullanırız derseniz. Sey iii... Hicbir yerde. Teşekkürler abazalar
Abazanları bilmem de yürüyenler az değil. Demin birine bakarken fark ettim. Lan bu sözlük erkeklerinin bazıları yürüdükleri kızları seri artılıyorlar haa. Bende diyorum bu kızlar bu puanları nasıl alıyor. Sanırsam kızlar da memnunlar bu durumdan galiba.
herkes bana aşık
yhaa sürekli beni kesiyolar rahatsız oldum şöyle önümü kapatsana
yhaa çk mikemmelim yaa
dur barda da insta story atıym hayatım ne kadar mikemmel örsünler....vs vs
şeklinde kendini çok çok harika zanneden, bütün erkekleri tecavüzcü, her selam vereni kendine aşık ve kendini sikeceğini zanneden birinin beyanı olabilir muhtemelen bu.
“e madem öyle, olma” demezler mi?

kulağınızdan tutup mu getirdiler?

sözlüğe girmeseniz dövüyorlar mı?

madem dertlisin, madem zor geliyor, madem hoş bi durum değil; de kalk siktir git.

ne kadar acınası bir durum yav; sözlüğün halini beğenmeyip, sözlükte bulunmak zor geliyor diyip de kalkıp gitmeyeceksin.

o zaman yalan konuşuyorsun.
30a kadar bana erkek mi yok 30dan sonra bana koca bul diyen kadın beyanı. Burası sözlük gir yaz oku çık sorun kalmasın. Şüphesiz balikesirli egolu kadınlara gıcık kapar.
aslında bir nevi ülke gerçeği budur. e kadınlarımız da ülkelerinin gerçeğiyle yaşıyorlar işte. anbean görüyorlar.
görsel
görsel
sırf kadın olduğunu her fırsatta belli etmeye çalışan attention whore lar burada ağlamasın lütfen.
Allah sabir versin bacim .