bugün

son zamanlarda belirgin olarak hissedilen durum. şok erpiliç yerine başka bir marka getirdi. tadı lastik gibi ve tavuk tadı yok. bim bruno adlı püskevitin üretim yerini bifa'dan alıp başka markaya verdi. sonuç, çok kötü. a101 le ilgili bir şey aklıma gelmedi ama genel itibariyle kendi üretimlerinin kalitesi düşük. hal böyle olunca bilinen markalara artık yönelmek gerekebilir. çünkü ürün kalitesinin düştüğü belirgin olarak hissediliyor. paramızı sokağa atma eşiğine dayandık gibi artık. tabi bunlar hep ekonomik gidişatla ilintili.
Her şey o birşah markasının mis markasına rakip olmasıyla başladı.
Kesinlikle katildigim beyandir.
evet önceden dolce&gabbana, zara, salomon ürünleri satarken aniden le cola, dost gibi markalara kadar düşmüştür. şok edici.

(bkz: çok bozdu)
(bkz: acımız büyük)
Hiç ugramadogim dukkanlar. Uymuyorsa siz de ugramayin.
Son derece doğru bir tespittir. Özellikle Bim'de hayret derecesinde bir kalite düşüşü var. A101'in tereyağı çok iyiydi geçen aldım arkadaş 75 kuruşluk margarinde bile daha güzel bir tad var. Şok'ta bu ikisine göre kalitesi düşen ürün sayısı daha az.
ne olursa olsun, bu magazalar soslu tavuk donercilerle birlikte, turkiye'de olabilecek sosyal patlamayi engellemektedir.
Alım gücümüz düştü.

Dış politikada maceralar ararsan, inşaat ya Resulullah kafasıyla ülke yönetirsen, plansız programsız şekilde anadolu'yu bırakırsan turizm de biter tarım da.

Hiç değilse 2 alanda potansiyelimiz vardı. Sanayi de tıngır mıngır gidiyordu.

Ekonomi berbat arkadaşlar. Bugün pazar günü Marmara forum'da idim. AVM hiç yogun değildi. Alım gücü mahvoldu.

Amk asgari ücretli note 8 alsa 4 ay aç iyi mi? Taksitle 12 ay falan zor alır. Neyse Tezek yakacak mıyız bari onu bilelim ? Telefonu falan geçtim.