bugün

doğruları dile getiren ve çekemeyenlerin linç ettiği kanal.

ne desin ülke batıyor öldük bittik mi desin.
büyüklere masallar dedirtendir.
Çok yazık ki bunu izleyen, izlediğine inanan, mutluyum huzurluyum ve hatta çok şükür zenginim sanan bir kitle var ülkemde.

Ne dilelim, iyi uykular kitle...
Ülke umuda kalktı haber ajansı.
* (bkz: ben saksı değilim)
görsel

Kitlesinin zeka seviyesine göre haber yapan kurum. Hastasıyız.
imam ossurursa cemaat sıçar lafının canlı örneğidir. Kendilerinin zaten ne olduğu belli de izleyici kitlesi her daim yarmaktadır. Örnek minvalinde:

görsel
Kafirlerden ödül almak nedir diyen mala, cumhurbaşkanından bahseden mala biri benim adıma o cumhurbaşkanının yahudilerden şeref madalyası aldığını hatırlatabilir mi?
Cemil Barlas’ın Recep Tayyip Erdoğan’ın diploması vardı fetöcüler çaldı ve yok etti dediği televizyon kanalı. Adamlar Kendilerini izleyen kitlenin o kadar farkında ki artık alenen taşşak geçiyorlar.
hayvanlar alemi amk..

hem izleyip hem de sövmek nedir ki ayrıca?
yurtdışında yaşayan bir insanın televizyonunda türkiye kaynaklı tek kanal a-haber olsa der ki bunlar uzay çağına geldi gelecek biz hala bilim teknik sanayi uğraşıyoz aq. Ah canım kardeşim, bi gelsen de görsen keşke.
son on yılın en iyi en sağlam en doğru haberi veren kanaldır.
Az önce yaptığı haberle beni baya güldüren kanal..

Sözde Hollanda'da 1 milyon kişi yoksulluk sınırındaymis

Birde karı koca bulmuşlar onları konuşturuyorlar

Parasızlıktan evlerini satacaklarmis vah vaaah..

Ulan sen önce kendi ulkene bak
2020 lirayla 1 ay geçinmeye çalışan yüzbinlerce aile var

Millet sinema, tiyatro, gezmek, eğlence,tatil vs şeyleri unuttu

Çıkın sokağa 100 kişiden kimin evi var
Yarak kürek evlere 1000 lira kira istiyor vampirler
Çok komiksiniz valla Cook.
görsel
En az Fox tv kadar taraflı bir kanaldır.
haber dışında her şeyi yapan kanaldır.

bu arada lara croftt hanım 5 dk boyunca beni izleyebilirsiniz.
görsel
görsel
görsel
Sabah akşam şu kanalı izleyip inananlara bir sorum var;

Bu kadar mı gerizekalısınız ya?
..

görsel
gerçek ismi akp haberdir. bir zamanların samanyolu haberidir kendileri.
ezberleyememiş adamcağız.

https://twitter.com/i/status/1219765745678278662
diğer haber kanalları ile kıstas yapıldığı anda en objektif doğru haberi veren tek kanaldır. net..
akp haber desek daha doğru.
adını şahşanıyoruz tv olarak değiştirmesi gereken kanal.
depremde bile goy goyunu yapmaya devam eden haberimsi hükümet kanalıdır. yaptıkları haberlerin hepsinde "başkan erdoğan ın talimatı ile deprem bölgesine yardımlar başladı" "başkan erdoğan ın talimatı ile deprem bölgesine afat ekipleri sevk edildi" "başkan erdoğan ın talimatı ile yardım kampanyası başlatıldı" diye sunumlar verdiler güzel güzel.

ne güzel iyi ki reyiz var yoksa deprem bölgesine hiçbir yardım gitmeyecekmiş. önceden haber verilse başkan erdoğan depremi de önlerdi ama hep bu cehape ve imamoğlu yüzünden deprem olacağı bilgisi başgana ulaşmamış..
A.. Aha.. Ahhahaahaaa!!!))
Severek izlediğimiz bir komedi kanalı.