bugün

5 bin kapasiteli Çarşamba Stadyumundaki tüm erkeklerle tanışma imkanı bulmuş yegane insan..
malulen emekliliği hak etmiştir.
yalan söyleyen kadındır. regl olduğu dönemleri çıkacak olursanız, matematiksel olarak epey zor olduğunu anlarsınız.
--spoiler--
baba ben ingiltereye gidiyorum ilk 5000 e girmem lazım
--spoiler--
çişini tutamayan kadındır.
halk tabirinde falafoş olmuş kadındır. bir tanesi ile en az 2 kere beraber olsa 5000x2=10000

(bkz: beyin bedava)
(bkz: helal sana adanalı celal)
haberin tarihine bakacak olursak ,muhtemelen listeye 1000 erkek daha eklemiş olan kadındır.
allah gelecekte kocası olucak şahsın beline kuvvet versin.
bi ben sikmemişim kadınıdır.
bu gibi bir açıklamayı yapan binlerce insandan sadece biridir.

ulan bu şekilde açıklama yapan işte 10 bin erkekle birlikte oldum diyen günde 300 erkekle yattım diyen bir sürü kadına rast geldim. Bunların yattıkları erkek sayısı 5 milyonu bulmuştur. Sonuçta aynı coğrafyadayız neden birisi bana denk gelmiyor ya. *
günlük ortalaması 1,687 dir. yok mu beni öpen diye bir askıyla dolaşsa ortalaması daha düşük olurdu. ha koçum azimle sıçan betonu deler.
mustang ın 5.0 lık motoru yanında halt etmiştir. onda bile bu performans yok.
cumartesi pazar demeden sex için çalışmış kadındır. günde ortalama 1,5220700152207 erkekle yatmıştır. helal olsundur.
iki günde 3 erkek, haftada 11 erkek, ayda 46 erkek, yılda 555 erkek gibi ortalamaya sahip kadın. bizim 23 yılda yaptığımızı kadın 1 ayda yapıyor demek ki. helal olsun...
bu işe girmeden önce planı programını kusursuz şekilde yapmış olan kadındır. sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden sonra hem yediklerini eritmek hem de spor amaçlı bu faaliyeti yaptığını düşünürsek geriye kalan zamanda istediği her şeyi yapabilir. hemen tahmini bir örnek sunmam gerekirse;

- sabah, öğle ve akşam günde 3 kez çalışsa aynı zamanda vücudunu dinlendirmek ve fazla deforme etmemek için hafta sonları memur gibi dinlenmeye çekilse haftada 15 kez bu işi icra etmiş olur.

- haftalık çalışma performansı 15 iken bunu yıl bazına çevirdiğimizde 1 yıllık süreçte 780 defa ileri geri, sağ sol hareketlerini tekrar eder.

- bu çıkan sonucu 9 yılla çarptığımızda 7020 gibi felaketül vahşet bir sayı çıkar. yani bu ablanın kırmış olduğu rekorun 2020 fazlasına tekabül ediyor.

- buradan çıkan sonuç bu ablamız sadece hafta sonu değil yıllık izinde kullanmıştır.

- darısı biz türk erkeklerinin başına.
(bkz: kevgir)
iki bacağının arasında bir mağaraya sahip olan kadındır.
ilişki sayısını saymak için çeltik kullandıysa cezaevi duvarlarının yetmeme ihtimali vardır.hedef 2023 hedef 10.000 diyebilmesi olasıdır
guiness rekorlar kitabına girmek için yapmış olabilir.
seks tanrıçası olabilecek kadındır.
pert olmuş kadındır.
(bkz: 5 bin fırça darbesi)
türkiyede 9 yıl geçirmiş olsaydı 5 bin değil 50 bin erkekle yatabilecek kadın. talep yoğun ekonomi en nihayetinde.
Günde 0.67 erkekle yatmıştır.
performansını artırmalıdır.
ticarete döküp ssk primlerini ödediyse eğer 1 yıl sonra malulen emekliliğe hak kazanacak olan kadındır.