bugün

görsel
allah belanızı versin eğer bu ülkede 5 milyon avrupalı mülteci olsa bu orospu çocukları böyle davranabilir miydi acaba. ırkçı piçler
önsöz: yeni şafak denen peçeteye güvenip de kıçımı silmem. külliyen yalan olma ihtimâli yüksektir ama diyelim ki değil...

benim bir prensibim vardır: intihar edene üzülünmez. kimler intihar etti de üzülmedim, buna da üzülmem. bunu önden söyleyeyim.

bu çocuktur. şartların kurbanıdır. bunların tümü doğrudur. bu da ikincil söylemimdir.

şimdi asıl konuya gelelim: bu ve bunun gibi yüz binlerce çocuğun Türkiye'de ne işi var? suriye'de mezhep savaşını kimler çıkarttıysa bu çocuğun kanı da onların elindedir. çocuğun suçu yok ama suriyelilerin Türkiye'de yedikleri hurmalar ortadadır. beyoğlu oldu yeni halep. aksaray tarafında arapça tabelalar her geçen gün artıyor. yüksek yerlerden gelen emir nedeniyle kayıt altına alınmayan suçlar ortadadır. suriyelilerin ve suriyelilerden çok arap olanların basına yansıyan türkofobik söylemleri de ortadadır. suriye'de bayram tatili yapıp tekrar türkiye'ye dönüyor yüz binlercesi.

biz "suriyeliler ülkelerine gitsin" dediğimizde bizi ırkçılıkla suçlayanlar, bakın; bu sizin de eseriniz. yaşıtlarını dışlayan çocuklara "ırkçı piçler" diyen de beyinsizin önde gidenidir. 9 yaşında çocuğu 90 yaşında adam dışlamaz, di'mi benim yerli ve millî sığırım?

bu ülkede açlıktan kendini ve çocuklarını öldüren anne babalar var. hepsi de türkiye cumhuriyeti'nin vatandaşları. siz hiç açlıktan kendini ve çocuklarını öldüren suriyeli duydunuz mu? duyamazsınız, çünkü o açlıktan kendilerini öldürenlerden alınan vergiler suriyelilere harcanıyor. bir ara hesabını yapmıştım, suriyeli bir aile tüm olanaklardan yararlansa havadan 5000 lira civarında giriyor evlerine. buna iş yapıp kazandıkları da dahil değil üstelik. türkiye'de kaç eve 5000 lira giriyor? türk ölünce kimse sallamaz, iki suriyeli ölünce böhüüüü! ikiyüzlüsünüz, şerefsizsiniz ve kelimenin gerçek anlamında ırkçısınız.

demem o ki; tohumuna para mı verdim?

Düdüt: bak, yalan çıktı.
Allah niye bizim belamızı veriyor amk sizin belanızı versin. Biz mi dedik intihar et diye? ülkesindeki savaşı biz mi çıkardık, anasını babasını kolundan tutup zorla biz mi soktuk amk ülkesine? En ufak bir olayda hemen prim peşine düşüyorsunuz çıldırıyorum ya. Darısı yetişkinlerinin başına. Tabii nargileden kafalarını kaldırırlarsa.
Bu amk suriyelilerine neden kin beslediğimi bir anlatsam diliniz tutulur da kimse inanmaz diye anlatmıyorum. Zaten anlattıklarım da inanmadı kimseye inandıramadım. Olay orospu çocuğu bir suriyelinin yine akrabası olan bir suriyeli kız çocuğuna tecavüze yeltenmesiyle alakalı. Kıza bir şey olmadı sıkıntı yok ama kimse de inanmadı bana. Dövmek için yalan uydurduğumu düşündüler.
ülkelerindeki savaşı biz mi çıkarttık demiş biri.
cevap evet ve şu an savaşın devam etmesinin tek nedeni de biziz.
yine bilgi kirliliği yine milletle dalga geçiliyor.
görsel
Yalan haber. Çocuk intihar etmemiş bile olabilir.
Çok büyük bir kayıp olmayacağı kesin olan haber. Hatta bir kayıp bile denemez.
pekte umrumda olmayan bir durum.
yenisini yaparlar amk darısı diğerlerinin başına.

not: hiç üzülmedim.
malum zihniyetin baskılarından dolayı ölmüş çocuktur.
Böylece azalırlar.
Dışlandığı için yaptıysa dışlandı mı diyecekler sanki?

Velev ki yalan, büyük resim bu değil ki. Büyük resim kanla çizilmiş bir dünya resmi. Böyle olmamalıydı.
ne irkciyim nede vicdansizim mevzu dışlanmak çocuk psikoloji 5 kişilik bir ailede dahi dışlamanın olduğunu görüyoruz burada düşünce çürümüşlüğü var 9 yaşındaki bir sabi subyanin üzerinden siyaset yapmak hiç kimseye yakışmaz bir fayda da vermez,
başlıkta upp boobs la alakalı bir dışlanma olsaydı burada negatif yazı yazanlar korumaya alacaklardı savunacaklardı
insanoğlu bu kimsenin düşüncesine ket vurulmuyor
son olarak el insaf diyorum.
Haber külliyen yalan.
Tamam haber yalan, tamam. Ama böyle bir şey gerçek olsa ve 9 yaşında bir çocuk gerçekten intihar etse tepki bu mu olmalı?
Deyin ki bu ülkeye sokanlar utansın ama demeyin ki ölsün araptır, suridir. insandır ya bundan ötesi var mı? Var... Çocuktur, masumdur, şeytansız ve günahsızdır. Bu kadar da kötü olmayın.
Evine kömür odun alacak parası olmayıp intihar eden kendi vatandaşımız için neden haber yapılmıyor?
Bunlara harcanan parayla ülkede fakir kalmazdı kendi vatandaşın üstelik.

Adamlar 7/24 geziyor gece metroya bin ellerinde iphone xs max hahaha haha anırıyorlar anca.

Kendi vatandaşına üzülmeyenler burda duyar kasmasın.

http://www.hurriyet.com.t...n-odaya-gecti-ve-20132171

Bunlar çocuk değil demi o yaşta annesiz kalarak. Ama suriyeli olunca çocuk oluyor.
https://www.mynet.com/lis...otu-birakmis-110105958826

Neden kimse 14 yaşında intihar eden Türk kızını konuşmuyor o çocuk değil mi?
Üzmüştür.. Aq.. Son kalan insanlığımız.. Onu bariz satmayalım..

Bir.çocuk bir neden var neden...
Biri şöyle der biri böyle der ama nihayetinde bu günahı omuzlayacak kişiler "Suriyeliler" diye başlayarak cümleyi olumsuz noktalayan kişilerdir. Net.
0:00 0:02
MEB açıklama yapmış. Bildiğim kadarıyla Suriyeli çocukların dersine giren öğretmenlere özel eğitim bile veriliyor. Ben bir öğretmenin ırkçılık yapacağını sanmıyorum. Asılsız bir haber olduğunu düşünüyorum. Araştırılmalı. Belki intihar süsü verildi kim bilir.
https://www.ntv.com.tr/eg...%2ch4wLJTXAb06N7TPboc6Pxw
bugün küçük bir suriyeli çocuk otobüse bindi, indirdiler, yetmedi bir yolcu inip dövdü çocuğu. en fazla 6 yaşında bir çocuk suriyeli olsada olmasada bu muameleyi hak etmiyor. sırf ailesi umursamıyor diye, her istediklerini yapıyor bazı insanlar. tam tersine kol kanat germeleri gerekirken. bu çocukta belki zor şeyler yaşadı, intihar etti yada yalan bir haber ama her halükarda buarda umursamam, gebersinler diyen insanları anlayamıyorum. o çocuğun ne suçu var, ailesinin suçunu neden ona yüklüyorsunuz?
Entryleri okurken boğazım düğümlendi. Bizi ne hâle getirdiler. Onların medeniyetsizliğinden eksikliklerinden yakınırken. Biz insanlığımızdan olmuşuz. Çocuk o çocuk.
Kaldı 3999999 ha gayret.