bugün

Orul orul orospu çocuğu olmak böyle oluyor arkadaşlar. Allah belasını versin.
Çocuklarla içli dışlı mesleklere yalnızca kadınlar alınsın.

Rica ediyorum.

Hademesi, öğretmeni, müdürü, hasta bakıcısı, şöförü... Yeter.

Sahip çıkamıyorlar kendilerine.

Ve bu cinsiyet, ne derseniz deyin, potansiyel suçludur.

Edit: Tamir edilmiyor tacizin açtığı psikolojik sorunlar.
Bu şekilde Tedbir alsak nolur???!

Ne olacaktı sanıyorsunuz? Farkına varılmasaydı bu çocuk o adam tarafından defalarca tecavüz edilecekti.
Sonra bu çocuk yetmeyecek diğer çocuklara da aynısını yapacaktı.

Evladınızın bu şekilde çarçur edilmesi ihtimali bile korkunç anlayabiliyor musunuz?
(bkz: türkiyeden siktir olup gitmek)
Noluyoruz lan dedirten hadise. Gerçekten noluyoruz lan? Nası sapık bi millet olduk çıktık ?
Ki bu sapıklığı da geçti. Ufacık yavrular üzerinden fantaziler kurar olduk.
Allah en sonunda toptan belamıxı verecek.
Burası Türkiye ve heran herşey olabilir efendim.
sabahtan akşama kadar am, vajina, meme diyenlerin yaptığı olaydır.
Sapık bir millet zuhur etmiş anasını satayım.
Erkek olmak tecavüz etmek mi, kızın yüzüne akıtmak mi ?
Bunları yazarken bile utanıyorum.
(bkz: idam yasası çıksın)
(bkz: türkmüş)
--spoiler--
Çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen E.U'nun yakınları ise olayın iftira olduğunu söyledi. E.U.'nun herkes tarafından sevilen biri olduğuna dikkati çeken yakınları, "Böyle bir şey yapacağına ihtimal bile vermiyoruz. Konu önce sulh ceza hakimliğinde görüldü ve takipsizlik verildi. Ancak daha sonra ailenin iddiası ile konu 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ne intikal etti ve E.U. tutuklandı. ilk duruşmada tahliye olmasını bekliyoruz" dedi.
--spoiler--

Bizim halkımızın şu taciz olaylarında görmüş gibi tepkiler vermesine ayarım elbette gerçekten olmuşsa berbat bişey ama her tacizle suçlanan kişi linç edilirse ülkede erkek kalmaz.
Canim ülkem, canım insanim nereye gidiyor diye düşündüren bir konudur.
Insanda şok etkisi yaratir ve küçücük çocuktan ne istedin be bre vicdansız dedirtir.
Buna ne denir ne denmeli cidden bilemiyor insan, yazar dostlarima katiliyorum kesinlikle tecavuze idam geri gelmeli ya da adamın cinsel organi kesilip boynuna astirilmali, yediriledebilinir. suan bu konu üzerinde yoğunlaşamadım.
Simdi kucuk kardesimizin psikolojisini dusunuyorumda daha 9 yaşında be o daha ne ask ne de sevmek bilir. sevdigi adamla yasayacagi o guzel ani asla mukemmel bir sekilde yasayamayacak belkide. Ya da hep erkeklerden korkacak. Yazik be cok yazik..