bugün

sende olabilirdin.hoş değil...
yine de bunu bir kıza söylemek hoş değil.
insan hayret ediyör.

sözlüğün malla dolması.

sonuna da aq eklemiş tamam olmuş.
(img:#1297653)
(img:#1297658)
kardeşim siz manyakmısınız hastamısınız ya? 80 kilo olan kızımız prenses olamaz mı kendini öyle sanamaz mı illa fit cillop gibi prenses mi olması lazım.. afedersiniz algınızı sikeyim, çoluk çocuğun ağzı bunlar hep olgun insanlardan böyle yorumlar duyamazsınız.
"80 kilo kızın kendini bench press sanması sorunsalı" şeklinde okuduğum başlık.*
Arz talep ilişkisi.

Türk erkeğinde bu abazalık varken 120 kilo kız bile kendisini prenses zannedebilir.
Herkes birilerinin prensi prensesidir. insanları kınamaktan vazgeçin boklu göt gibi tipinizle güzelim kızlara yavşarken siz kendinizi ne sanıyorsunuz önce onu sorgulamak gerek.
Prenses olması için zayıf mı olması gerekiyor?.
Milleti yargılıcağınıza kendi kusurlarınıza hatalarınıza bakın sıra gelirse milleti eleştirirsiniz ama sanmıyorum,
80 kilo olan kızlar kendini prenses sanamamasıda çok farklı bir ironiymiş. Tebrik ederim ama kafayı değiştirmekte fayda var.
belki içi prensestir.. bilemezsin.
80 kiloysa prenstir o prenses olsa duramazsin.
Sansın aq ne var bunda? Kız olması prenses sanması için yeterli bir neden, milletin kilosu ile dalga geçmeyin amk. Evet.
Boy 1.50 kilo 75 80
Ne hikmetse 1.80 lik 1.90 lık eekek isterler
Oldu bak şuraya gelirmi
Gelmezmi
Sen beyaz atlın gelinceye kadar
1 kg luk nutella
Cikolatanı yemeye
Devam et.
değil 80 isterse 180 kilo olsun her daim babasının prensesidir.
(bkz: sözlüğü bırakmak için sebepler)
Hic sanmiyorum ya kamyon soforu saniyorum izin varsa? Size sorcaz ya her seyi siz onaylaycaksiniz naparsak...

Sizene amciklar.
Kafayı attıran sorunsalıdır. Evet.
Ama bazen cok kırıcı oluyorsunuz...
1.70 den uzunsa doğrudur.
45-50 kilo da sanmasın

1,60 boyunda da sanmasın

tahta vücutlu da sanmasın

e o zaman ülkede prenses kalmaz ki..
çokoprenses olabilir...
Ülkenin büyük sorunudur. Evet.