bugün

8 yıl çok kısa bir süredir.A.Q.P. nin feto ve aslında abd nın ısteklerını yerıne getırırken vatandasların ses cıkarmaması ıcın bunu gızlıden ve herhangı bır engele takılmadan yapması gerekırdı. bu yuzden once medya sonra yargı sındırıldı.sımdıde mılletımızın ıstısnasız guvendıgı askerı ınsanlardan sogutmak ıcın karalama basladı.bunun sonucunda bu donemde secılırlerse cıkartacakları her yenı kanun cogunluk sebebıyle kabul edılecek, zaten herseyı havada onaylayan kendı adamları apo gül tarafından havada ımzalanacak bu kotu gıdıse dur dıyecek asker zaten guvenılırlıgını yıtırdıgınden bı sıkıntı cekmeden ıstedıklerını yapacaklar.hala nasıl gorunmuyor gercekler anlamıs degılım .tartısmaktan agzım yamuldu bence bu secımde de koyunlar %35 becerıksızler %28 abd mıllıyetcılerı %17 yersız yurtsuz f.ler ve dıgerlerı %20.
anadolu'nun pek çok kentinde de facto yasak durumundaki kadın-erkek baş başa oturma yasağı zabıta gücüyle beyoğlu'na gelmesiyle birlikte tabuta son çivi de çakılmış olacaktır.

gelememişmişmiş! Bi siktirin gidin!

(bkz: beyoğlu kafelerinde çift kişilik koltuk yasağı)
emperyalizmle iş birliği içerisindeki en gerici sınıflar yani şu anki iktidar sahipleri çoktan islamofaşizan zulüm iktidarlarını kurdular bu 8 yıllık değil ama ikinci dünya savaşından sonra atağa geçen karşı devrimin tamanlanış sürecidir.
Maymun kurmuş çilingir sofrasını ormanın ortasına, külhanbeylik yapıyormuş. O sırada zürafa oradan geçiyormuş, sormuş.
Vay maymun kardeş, nasılsın?
-iyiyim be anam, içiyorum içiyorum aslanı dövüyorum.
Zürafa tırsmış ve uzaklaşmış. Derken Zebra geçiyormuş, o da sormuş.
-Selam maymun abi, ne var ne yok?
-Ne olsun be gülüm hep aynı, içiyorum içiyorum aslanı dövüyorum. Zebra da uzaklaşmış oradan. Bu defa köstebek, geçerken sormuş.
-Maymun ya ne haber?
-iyilik koçum içiyorum içiyorum, Allah ne verdiyse girişiyorum aslana. Köstebek de sıvışmış.

Maymun o gün ormanın bütün hayvanlarına içip içip aslanı dövdüğünü anlatmış. Olup bitenler aslanın kulağına gitmiş ve aslan o tarafa doğru yola koyulmuş. Gelmiş maymunun karşısına.

-Eee anlat bakalım maymun efendi, ne var ne yok? diye sormuş. Maymun hemen kendine çeki düzen vererek cevap vermiş
-Ne olsun be aslan abiciğim, içiyorum içiyorum, sarhoş kafa ile de abuk subuk konuşuyorum işte demiş...