bugün

muhtemelen son yılların ve bu sezonun en keyifli maçı olarak hafızalara kazınacaktır. böylesine kaliteli ve keyifli bir maçı izlemek yerine düşük kaliteli tv programlarında boy gösteren milli takım teknik direktörü fatih terim'in bu ülkede sevilip sayılmasını da hiç bir mantık kalıbına sığdıramıyorum.

trabzonspor adına son 11 maçtır yense de yenilse de çok güzel şeyler oluyor. ilk yarının dalga geçilen takımından artık rakipler çekinir halde. bu da bence sabırla beklenen bir takımın doğru takviyelerle neler yapılabileceğini gösteriyor. daha fazlası için daha da sabretmek gerekecektir.
görsel
Herkesten duyduğum kadarıyla çok çok güzel bir maç olmuş. Kutluyorum çocukları.
Kazanmamızla beraber puanımız 61 olmuştur. Güzel bir ayrıntı oldu bu.
Trabzonspor'u tebrik ederim, çok güzel maç olmuş. Açık ara bu sezonun en iyi maçı.
son 20 dakikada doğru düzgün nefes alamadığım maç. neyse bu sene şampiyonluk kutlamalarında stadda yerimi alıcam inşallah.
bu maç bize gösteriyor ki önümüzdeki sezon (2017-2018 sezonu ) bu iki takım şampiyonluk yarışı verecekler.
2016-2017 sezonunun oynanan futbol kalitesi açısından en iyi maçıdır.
Maçın en kötüsü tabi ki yine hakemdir tabiki
işte 2 tane kaliteli transferler yapmış, sistemi oturtmuş takımlar karşılaşınca böyle güzel maçlar geçiyor.Bizim aziz hala onu kovsun, bunu kovsun, kendi taraftarını tehdit etsin.Her iki takımı da çok tebrik ediyorum.Mükemmel bir oyun ortaya koydular.

Not:Fb
beşiktaş'ın hakemi de gömdüğü maç. mecburuz çocuklar.
sanki bir Real-atletico maçı izlemiş gibiyim.Çok çekişmeli, güzel goller ve inanılmaz bir atmosferde oynanan maçtı. Bu maçta emeği geçen çirkinleşmesine izin vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Belkide bu sezonun en iyi maçıydı. Beşiktaş Trabzonspor daima kardeş takımdır.
Efsane maçç.
Beşiktaş bile adam oldu nerelerde gideyim.
Güzel ve gollü bir maçtı. iki takımı da gönülden tebrik ederim.
Ne koyduk be. insanların içindeki umudu şov yaparak eze eze deplasmanlarda rakipleri yenerek öldürmek çok keyifli... fb ve gs e 3. Lük Yarışında başarılar, biz ts i yenerek size kıyağımızı yaptık gerisini de kendiniz yapın.
Bir yandan süper maç oldu ama bir yandan da düşününce çok enerji sarfetti beşiktaş lyon maçında yorulmaz inşallah.
Beraber izlediğimiz arkadaşın maç sonrası yorumu ;

" ALlah'ım sana geliyorum dedim, atiba çağırdı. "

not : ts
zannediyorum ki atiba'nın +7 oynadığı maçtır. en sonunda "ehh siz beceremiyorsunuz" diyerekten maçı 3-4'e getirmiştir. tebrikler beşiktaşım!
16 nisanda evet vermemi sağlayabilecek tek şey atiba'nın başkanlığa adaylığını açıklamasıdır.
(bkz: türkiye ligi demişsin ama bu bildiğin premier lig)
Son zamanlar en güzel maçı. Beşiktaşlı olarak maçı iki takımın da hak ettiğini düşünüyorum. ama göklerden gelen bir karar vardır.
beşiktaşın şenol güneş spor kompleksinin açılışını yaptığı maç.
şunu bir kere net olarak ifade edeyim son yılların en iyi süper lig maçını izledik.
iki takımda kazanabilirdi hatta trabzonspor aldı dedim kendi kendime ama top beşiktaşa döndü.
her iki takım oyuncularıda inanılmazdı.
beşiktaş şampiyonluk yokuşunu çıktı, gerisi daha kolay. hatta şampiyonlarr bile diyebiliriz tebrikler.
besiktasin penaltisinin verilmedigi trabzonun haksiz frikikten gol yedigi mac oldu. aksini soyleyen şerefsizdir
Trabzonspor'u tebrik ediyorum, gerçekten çok güzel oynadılar, harikaydılar.. Seneye %90 şampiyonluk yarışının içinde olacaklardır. Ersun hocayı kutlamak lazım.. Ama maç bizim hakkımızdı o da tartışılmaz bir konu.. Tekrardan her iki takımı da kutluyorum, Beşiktaşımın futbolcularını daha bi içten kutluyorum.. Adamsınız. Hayır.
beşiktaş'ın aldığı galibiyetle puanını trabzon'un plaka numarasına çıkardığı maçtır.
keyifli bir maç olmuştur.

3-2 den sonra lan ne oluyor dağılıyor muyuz derken talisca reyiz siz hayırdır amuagoduklarum edasıyla topu 90'a göndermiş ve umutları yeşertmiștir.

sonrası da malum.

o değil de aboubakar o golü nasıl attı hala aklım almıyor.
görsel