bugün

görsel
süper maç. tost makinesi ile çekilmemiş temiz özet için:

http://www.habergzt.com/b...ni-6-1-ile-cevirdi/47883/
Futbolda mucize denilince, küllerinden doğmak denilince, yıllar sonra akıllara gelecek olan, maç. Not ; izlemedim.
yüzyılın şikesi. barcelonanın kazanması için 6 gol gerekiyor. her ne hikmetse maçta yarrak kürek penaltılar oluyor. takım zaten 3-1 öndeyken 7 dakika uzatma verilmez 90'da maç biter siktirip gidilir. diğer takımın çünkü hiç şansı kalmamıştır ama yine ne hikmetse barcolana altıncı golü atıp turu geçecek ya maç bitmiyor amk. yer mi lan bunları madrid çocuğu.
Bu maçı canlı izleyenler kesinlikle dünyanın en şanslı insanları.

Ve bende o insanların arasında olamadığım için hüngür hüngür ağlıyorum.

Dünya futbol tarihinin en mucizevi gecelerinden biri yaşanırken ben o sırada eski sevgilimle konuşuyordum. Amk kızının hiç hayrı dokunmadı ki bana.
Barcelonalı arkadaşıma dakika 80 de gg yazdım...
10 dakika sonra geri attığı mesaj; "işte bu yüzden barça!"
Valla helal olsun.
TRT spor'da tekrarını izlerken dahi, sanki canlı izliyormuşum gibi hissettiğim, efsane maç. Roberto'nun golü sonrası gözlerim doldu taştı bir barcelona sempatizanı olarak. işte bu yüzden barça ulen. 4-1 olduğunda emery'nin yüzündeki korku dolu ifadeyi gördünüz mü? Hah, işte o ifadeyi sadece barcelona yerleştirebilir bir hocanın yüzüne. Halbuki 8-9 dakika var maçın bitimine. Öylesine korkuyor işte düşünün. Çünkü karşısında barça var. Gelelim maça: barcelona bildiğimiz oyununu oynadı. Sıra dışı riskler almadı. Psg ise tamamen yanlış bir oyun ortaya koydu. Nou camp'ta böyle pasif, topu kontrol etmeden, hücumu düşünmeden oynarsan, 6 da yersin, 12'de. Halbuki daha üç hafta önce yenmiştin barcelona'yı. Nasıl yenmiştin? Orta sahada basarak ve direk oynayarak. Tamam, nou camp'ta aynı biçimde oynaman zor ama kendi oyunundan bu kadar ödün verirsen, olacağı tam olarak budur. Bu efsane geri dönüş sonrası şampiyonlar ligi şampiyonu olmalı barcelona. O zaman bu tarihi maçın anlamı bir kat daha artacak...
En son gs uefa kupasını alırken görmüştüm böyle ağlayan taraftar.
görsel
görsel
Böyle bi maçı izlemediğim için çok şanssız hissediyorum kendimi ulan efsane maçı kaçırdım.
tecavüzün modern halidir.
şike maçı.
geri dönüşler için türklerden ilham aldık diyecek kadar büyük bir takım!

mütrhiş bir maçtı.

ve kazanan her zaman barcelona!
Psg nin bariz hakkı yendi. Barcelona ya olmayan iki penaltı uyduruldu psg nin buz gibi penaltısı verilmedi. Resmen hakkı yendi psg nin.
allahım bu nasil bir maç.3 gol daha atmış barca hemde son 7 dakikada.umarım kupa gelir.yok böyle maç.
futbol tarihinin en efsanevi geri dönüşü olmuş maçtır.
Orospu çocuğu hakem diyorum başka da hiçbir şey demiyorum.
vay babayın kemüğüne tepkisi verdirtmiş maçtır. bu yaşıma geldim ve şunu idrak ettim ki benim hakikatten bastığım yerde ot bitmiyor. ne zaman yollarda olsam evden uzaklarda olsam o akşam mutlaka efsane bir maç oynanıyor veya bir olaylar oluyor. bu kaçıncı oldu sayamadım bile belki 25 belki 30 belki 50..
ludogorets bile 88 den sonra 3 gol yiyip tur vermezdi . ulan yat yere kalkma, tacı atma, autu kullanma, oyuncu değiştir. ne biliyim 11 kişi kale çizgisine dizil gerekirse amk. koskoca psg 88 den sonra 3 gol yiyip elenir mi ya.
psg'nin sahaya çıkmadan turu geçeceği maçtı ama çıkıp hezimete uğradılar.
Avrupa'da Yalnız bizim Türk takımlarının doğranmış olmadığını gösteren maç,
resmen salatalık gibi doğradılar psg yi,

Adamlar yine profesyonelmiş o kadar hatalı karara rağmen adam gibi oynadılar

merak etme psg dün kayben sen değidin ,çirkef uefa ve lobili büyük barcelona kaybeden taraftı dün

Mucizeymiş, başlarım böyle mucizenin içine....
efsane bir geri donus oldu. akla semih'in hirvatlara attigi golü getirdi, akla cekleri 2-0 dan 3-2 yendigimiz maci getirdi. velhasil futbol guzel sey. azim, tutku, heyecan filan. bu arada sifreli yaynlarin amk.
Tam dedim ki barcelona ilk defa çeyrek finale gelmeden elenecek ama 87. Dakikada tur için 3 gol lazımken kalan o dakikada 3 gol atmayı başarmışlar vay amk.
barcelona'nın başarısına gölge düşürmek istemem ama maçın hakemi göz önüne alınınca ister istemez: futbolun katili türk hakemleri.
güncel Önemli Başlıklar