bugün

barcelona'nın 6-1 kazanarak tarihi bir geri dönüşe imza atacağı müsabaka.

at fava bekle!

maçın gecesinden gelen edit: maç 6-1 bitti ve bu maçın başlığını bu şekilde skorunu bilerek açmak bana nasip oldu. torunlarıma anlatacağım bir anı.
Barcelona camiasının çok umutlu ve rahat olduğu maç. 6 atamayacağımız hiçbir takım yok. Neden olmasın? Diyorlar. Ancak psg bana göre bu maçı da yener. Bir barcelonalı olarak barça defansının ve ortasahasının bu kadar zayıf olmasına tahammül edemiyorum. Bu, dünyanın en iyi forvet üçlüsünü de etkiliyor maalesef.

edit: utandırdın beni barcelonam! inşallah şampiyon olursun! tarih ne seni, ne messi'yi, ne neymar'ı, ne suarez'i ne de arda'yı unutur!
barcelona'nın 4-0'la maçı uzatmayacağı götüreceği ve uzatmalar sonunda 5-0'la tur atlayacağı maç. psg gol atamaz. barça barçalar. at fava bekle.
Barcelona turu geçer.
messi eğer gerçekten kral benim derse resital yaparsa tek başına turu geçirtebilir valla ne yalan söyleyeyim. ancak psg nin başında ki hoca bunu bileceği için çok açık oynamayacaktır. iyi top oynuyorlar ancak bir münih değiller hala ve karşılarında arsenal yok messili barcelona var ne olacağı belli olmaz.

3,5 üstüne ve 4-6 gole 1000 er attım bakalım yarın neler olacak. bugün münih ve madrid çok tatlı para kazandırdı valla.

editimsi : gelsin paralarrrrrrrr.

aynen coni.
Zamanında rubin kazan'dan deplasmanda 3 yiyip içeride 4 atan bir barça hatırlıyorum ama 4-0'dan dönmek, hele formda bir psg'ye karşı çok zor. Ancak sporting gijon'a içeride 6 atıp şov yapmasını biliyorlar. Ondan önceki hafta atletico madrid'den zar zor beraberliği kurtardılar içeride. Ben barça'nın turu geçebileceğine inanmıyorum.

Edit: hatları karıştırmışım düzeltiyorum; atletico'yu deplasmanda yenmişler.
sözlükte kıçı açık kalmış bir çok yazar olduğunu gösteren başlık. hayal mi görüyorsunuz amk, barcelona bu turu geçsin goril gibi anırırım. eşek bile değil!!

Edit: işte adamı böyle anırtırlar. Ben bunları yazmasaydım nah elerdin barça. Yat kalk bana dua et.
alt bitecek maçtır. psg özürlü gibi skora oynamayacak ve geriye yatarak max 2 gol yiyecektir. fav alın tutmazsa istediğinizi yaparım ama tutarsa gözünüzün capsini isterim
Barcelona 10 dakikada hat-trick yapacak bir messi'ye sahip.
yılanoğlu neymar , luislerin suarez ve bu üçlüyü dinamo gibi besleyen bir iniesta ve
kadro , stad , seyirci avantajı ile
herşeyi yapabilirler.
yapacaklar gibime geliyor.
du'bakem.
psg tur atlar. skor barca 1-1 psg .
Herşey PSG nin atacağı 1 gole bakar. O gol geldikten sonra kapat yat artık iş bitmiştir. Yine de yüzde 5 olan Barcelona nın tur atlama ihtimaline tanık olmak için izlerim maçı. ilk golü de Barcelona atacağı için insan ister istemez bir acaba der ama PSG nin ilk yarıda bulacağı 1 golle o da uzun sürmez.
Saat 22.45' te kaçak yayı.... Ah pardon tivibu spor 2' de yayınlanacak olan maç.
Evi sat böbreği sat, karşılıklı gol ve ilave olarak üst oyna, akabinde bu sevabı işleyen abine hayır duası et.
Psg eler yoluna devam eder.
barcelona bugün elenir. 2-1 3-1 falan kazanır ama elenir. taraftarına karşı rezil olmaz, ama turu geçemez
Bu maçı psg rahat yener. 4-0 ın avantajıyla baskılı ve rahat oynayacaklar. Barça çok hata yapar. Karşılıklı gol olur bu maçta.
Psg nin yine alacağı maç.
Barcelona'nın 5-0 kazanmasını umduğum maç.
Barcelona'nın muhtemel 2, en fazla 3 gol farkla kazanacağı ancak Psg'nin turu geçeceği maç olacaktır.
+7'Yi çaktığım maç. barcelona allah ne verdiyse saldırır, kaybedecek bir şeyi kalmadı daha.

ama bu allah ne verdiyse hücumları sırasında kevgir defansları yüzünden 1-2 tane kontra yerler gibi geliyor.

psg geçer turu zaten de keyifli ve bol gollü bir maç istiyorum. gerçi son zamanlarda şanssızlıkta sınır tanımıyorum ama.
idman Tvnin vermediği maç. Yaktınız bizi aybalam. Evet.
Sürpriz sonuç çıkma ihtimalinin
düşük olduğu maç. beraberlik kokuyor.
mesaj kutumun yeşillenmesinin akabinde izleyeceğim maçtır.

aynen coni.
6-1 biter.
luis enqiue'ye bak sen
iniesta'yı, rakitic'i, rafinha'yı, suarez'i, neymar'ı, messi'yi bir arada oynatıyor.
bir nevi kumar oynuyor.
2 tahminim var:
1. tahmin: barcelona 6-1 alır.
2. tahmin: psg 4-1 alır.
barça'nın koyduğu maç. şu 1...