bugün

aha sow'a bak maçı.
tellesi niye çıkarttı anlamıyorum! hamit'i çıkart bi boka yaradığı yok.
fenerbahçe akın akın geliyor valla, golü yiycez gibi sanki.
hamit yerine dzemaili, umut yerine de bruma girse takım çok daha iyi oynar.
bütün takım geriye yaslandı hala ortasahada basamıyorlar, bu ne biçim iş anlamadım.
fenerin geseyi şamar oğlanına çevirdiği maç. gese orta sahayı geçemiyor.
aha kayt attı ve 1-0 oldu.
kuyt sapsarı çıkardı ve masaya vurdu. 1-0.
Mac'in en kotusu diye diye gitti gol atti hem de kendisinden benlenmedik bir gol... Bravo lan bolucu hollanda yerlisi.
sabri topu aldıktan 10 saniye sonra ne yapacağım diye düşünmeye başlayınca koyduk yine.
fenerbahce'nin kazandığı mac, maalesef.
Kuyt'un Cimbonlulari sessizliğe boğduğu maç. Hahaha nerdesiniz lan?
Bir nesli bu sefer kazancaz oğlum diye diye büyüten maçtır.
an itibariyle galatasaray'lıların hakkındaki entrylerini silmeye başladıkları maç.

asdas, fanatik değilim hatta maçı bile izlemedim emenike ama komik lan yine de.
fenerbahçe'nin kazandığı maç.

acıyor çalmasının amacı..
90+4 de sabri nin mükemmel şutuyla 1-1 olahahahhaha.

Koyduk mu!
(bkz: Acıyor acıyor acıyor)
(bkz: Olacak o kadar)
Cüneyit hakem değil düzenin eyyamcı yalaması o kadar.
haftalardır ayı avcısı, sneijder diye bikbik öten kedisever arkadaşların ortadan kaybolmasına neden olan maç.

bir de oyun olarak da ezdi fenerbahçe. olcan adın'ın verilmeyen net kırmızısı var. hala konuşabilecek misiniz çok merak ediyorum.
galatasaray'ın ezim ezim ezilip 1-0 kaybettiği ve bu anlamda şanslı olduğu maç. fenerbahçe kesin haketmiştir hatta golü bence çok geç buldular. hamza nerdeyse sneijder'a bile savunma görevi vermiş. türkiye'de tabela yorumcusu çok. maçtan önce galatasaray favori diyenler bile vardı. neymiş, galatasaray kaç haftadır kazanıyormuş fener puan kaybediyormuş.. ulan galatasaray kazanıyor da nasıl kazanıyor. bursa ezdi, 6-7 olacak maç 2-2 bitti. es es ezdi galatasaray 1 kere geldi gol oldu. balıkesir nerdeyse 3-0'dan maçı çeviriyordu. lastik kadıköy'de patladı en sonunda.
not: beşiktaşlıyım
Galatasaray'ın lider başlayıp lider bitirdiği maç.
Entry sildiren maç. Nerde lan bugünkü ilk entry.
futbolu yine götten anlayan yurdum taraftarlarının sikmeli, sokmalı entrylerinin havada uçuştuğu maç.

fenerbahçe güzel ve baskılı oynadı, galatasaray ilk yarıda elde ettiği 1-2 fırsatı değerlendiremedi. sonrasında da maçta galatasaray'a genel olarak baktığımızda galibiyet hırsı namına hiç bir şey göremedik. sonuç olarak fenerbahçe kontrollü oynayıp kazandı.

ligin bitimine daha çok var, bakalım sonuç ne olacak.
fenerbahçe'nin oynayarak, isteyerek bileğinin hakkıyla kazandığı maç.

skor daha farklı olabilirdi, ama galatasaray'da iyi direndi.
ben 5 gün önce söyledim bu haftanın nasıl sonuçlanacağını.

((#26887777))
güncel Önemli Başlıklar