bugün

GsTv'de "Kadıköy'deki Zaferlerimiz" programı var. ismet Paşa oyuncularla tokalaşıyor amk.
bir galatasaraylı olarak fenerbahçeyi tebrik ediyorum, galibiyeti hak ederek oynadılar.
Güzel bir futbolla galip geldiğimiz maç. Daha farklı kazanabilirdik ama volkan ı da tebrik etmek lazım.
1 saat önce kardeşim aradı...

abi neredesin ? -evdeyim oğlum

abi paran var mı acil 300 tl ye ihtiyacım var... -ne için lazım ne oluyor diye sordum... abi sorma geliyorum dedi.

geldi bu 300 ü aldı tüydü sonra geri geldi abi galatasaraya 300 tl bastım dedi... sessiz sakin elimde ki bardağı yavaşça bıraktım kardeşimin bu realist düşüncesini tebrik ettim.

yani galatasaray ya bu maçı alacak ya da kardeşim duman olacak.
başlık parsellemekde gelinen son noktadır. bazı ebeveynker yok artık lebron james derler ama iş olacağına varmıştır.
Bir nesli bu sefer kazancaz oğlum diye diye büyüten maçtır.
bizi hiç şaşırtmamış maç.

bir Galatasaraylının dediği gibi, "üzülmedik, gelenek bozulmadı..."

biz mi: (bkz: fenerbahçe cumhuriyeti)
Entry sildiren maç. Nerde lan bugünkü ilk entry.
En son yendiğimizde Duygun Yarsuvat Lise 1'deydi.
sonuç beşiktaşa yarasın da ne olursa olsun maçı.
Akşam 16ıncı yılımızı kutlamamıza sebebiyet verecek maçtır.

korkma, titre!!!
an itibariyle galatasaray'lıların hakkındaki entrylerini silmeye başladıkları maç.

asdas, fanatik değilim hatta maçı bile izlemedim emenike ama komik lan yine de.
sabri topu aldıktan 10 saniye sonra ne yapacağım diye düşünmeye başlayınca koyduk yine.
galatasaray'ın ezim ezim ezilip 1-0 kaybettiği ve bu anlamda şanslı olduğu maç. fenerbahçe kesin haketmiştir hatta golü bence çok geç buldular. hamza nerdeyse sneijder'a bile savunma görevi vermiş. türkiye'de tabela yorumcusu çok. maçtan önce galatasaray favori diyenler bile vardı. neymiş, galatasaray kaç haftadır kazanıyormuş fener puan kaybediyormuş.. ulan galatasaray kazanıyor da nasıl kazanıyor. bursa ezdi, 6-7 olacak maç 2-2 bitti. es es ezdi galatasaray 1 kere geldi gol oldu. balıkesir nerdeyse 3-0'dan maçı çeviriyordu. lastik kadıköy'de patladı en sonunda.
not: beşiktaşlıyım
akhisar bile kadıköy de galibiyet aldı 16 sene oldu hala galibiyet bekliyoruz daha çok bekliyecez.