bugün

doğrusunu yapıyorsunuz, ifşa vs gibi durumlara geçit vermiyorsunuz tebrik ederim ama keşke herkese adil olsanız.
keşke kankanız malum yazar için bu gece harcadığınız enerjinin 50'de birini sözlükteki geri kalan haksızlıklar için harcasanız...
bu gece ışık hızıyla başlıkları uçurmayı biliyorsunuz ama keşke kankanıza duyduğunuz bu hassasiyeti atatürk için de gösterseniz.
onca hakareti, popüler kankanıza izin vermediğiniz gibi biz sıradan yazarlar için de sansürleseniz.

siz bu gece işinizin hakkını veriyorsunuz tebrikler ama bir şeyi kanıtlıyorsunuz.
''burada eşitlik yok''
herkes eşittir ama bazıları daha eşittir. - george orwell
Herkes eşittir ama memesi olan daha eşittir. - george zall
bazı başlıkları da sansürlemişsiniz, (bkz: why hacılar)
hakli bir yakaristir. iste bunlar hep dildo baggins sebebi ile oluyor. bu yastan sonra sokmayin lan bizi o yollara cok cirkinlesir ortam *
geçiçidir. gösteriştir. akp nin seçim öncesi kampanyası gibidir.
Ak parti yönetim şeliyle paralel çalışma performansı. Durmak yok tabi yola devam.
Zall'a ve yönetime toz kondurtmayan efsane performanstir.

Formata uygun bir sekilde entry girdim. Zalldan bahsettim. Formata aykiri diye silindi. Aslanım 6 yıldır buradayız. Formatı sizden öğrenecek değiliz.

Ben bu zall ve yaverlerinde AKP hukumetini görüyorum. Ayni onlar gibi.
Moderasyonun moderasyon gibi davranmasıdır.

Aynı hassasiyeti diğer yazarlara da göstermeniz umuduyla.

insan memeli bir hayvandır. Meme bizde de var yani.
hukuki itibar nedeniyle böyleydiler normaldir denmiş de, atatürk hukuki itibar değil mi?
atatürkü koruma kanunu var o bahsettiğiniz hukukta bildiğim kadarıyla.
1 sene sonra yeniden hatirladigimizdir.
(bkz: 8 haziran 2016)
(bkz: remember remember 5th of november)

ehe.