bugün

Türkiye'nin resmen bitişi olacak hamle.

Bu konuda bazı kaynaklar kendinden emin ve net açıklamalar yapıyor.
Akp den beklenir böyle şeyler çünkü tarikatların paralar suyunu kesti.

Her geçen gün daha da saldırganlaşıyorlar.

Ama bu herşeyin bittiği anlamına gelmez bir çok şeyin başlaması anlamına gelir.
Zannımca 8 eylül de yapılan AKP mitingi için ilişkisi olacağını umanların açtığı başlık.

O gün mitinge katılacaklar beyaz giyecekmiş, teröre destek olanları protesto için. Clio beyazı hemde.
tam olarak hesaplamak biraz zor olsa da, yaklaşık olarak, 30 ışık yılı çapında bir göt gerektiği düşüncesindeyim.
akp freni patlamış kamyon gibi bayır aşağı gidiyor.
yapıldığı takdirde ülkeyi kaosa sürekleyebilecek eylemdir.
ülke insanı, krizden silkiliyor, memleketin derdi istanbul'a kayyum mu yani?
ciddi şekilde sade bir vatandaş olarak söylüyorum, cesaretleri varsa bu saat itibariyle yapsınlar. bıraksınlar ileri tarih vermeyi falan. zaten ne güçler ayrılığı ne demokrasi var, kendimizi kandırmayalım.

halk, hesabı soracak sandıkta. o sandık da er ya da geç gelecek!
Yapılır..ülke kaosa sürüklenir. Gezi gibi bir olay tertip edilir.3 ay sürer .sorumluları malı götürür.abd alacağını alır.vatsndas bedelini öder..herşey normale döner..

Ups boobs meme atsada kedere derde iyi gelse..
Bindiği yük taşıdığı eşeği, canı sucuk çekti diye kesip sucuk yapan Kayserili...
Olur mu?
Olur valla.

Cahil cesaretini küçümsemeyin.
Ikinci gezinin baslangici olur bence. Dolar firlar, ekonomik kriz daha da büyür, ilk seçimde akp sandiga gomulur.
Akpnin artık kaybedecek bir şeyi olmadığından olabilitesi çok yüksek. Şu an gelecek seçimi kaybedeceklerinden onlar da eminler. resmen halka vergilerle ceza kesiyorlar. Ama bu halk onlara bir dahaki seçimde cezanın en güzelini kesecek.
"zalimin zulmü azınca sonu yakındır" cümlesini hatırlatır.
tavşan sikini dağa sürtmüş, dağı siktim demiş. böyle hukuksuz bir olay olursa mozambik halkı da birilerine kayyum atayabilir. evet.
AKP'yi bitirecek hamle.
şu son 10 senede olmaz denilen herşey olduğu için çok uzak olmayan bir ihtimaldir.
Yok öyle geleceğin başkanına tehdit.
Ben atamaları taraftarıyım. Mart 2019 seçimlerinde yapılan hukuksuzluğu akp lilerin çoğu gördü 800 bin bir oy kaybına yol açtı bu. Akp nin despot bir parti olduğu iyice açığa çıkar ki bu da bu haramzadelerden kurtuluşumuz olur.
anayasa tanımayan akp'nin sonu olur, keşke böyle bir hata yapsalar da biz de kurtulsak.
inşallah atanır da sonun başlangıcı olur bu.
Nabız ölçüyorlar yine yine yine... öyle birşeyin yapılması imkansız.
böyle bir şey olamaz. Hükümet kendi sonunu getirir. ikinci gezi ayaklanmasının önünü açar. Kısacası yemez.
istanbul’a kayyum atayanların yerine kayyum atanması ile sonuçlanacaktır.
Hep söylüyorum eko mağdur edilmedi yeteri kadar. Mağdur edilmesi lazım ki 2023 de başkan seçilebilsin. Mağduriyetin yolu da kayyum atanması veya başka hareket. Bunlar akp eliyle yapılacak adımlardır. Tayyip başganın planı büyük. 2023 te eko başgan olacak devlet akp ile yapamayacaklarını chp eliyle yapacaktır. Ömrümüz yeterse görürüz.
Kayyum degildir o kuyumcu atiyorlardir.
görsel