Yürüyen sigara paketidir. Dikkat edilmelidir.
bulup 5 tl ye arkadaşa sattığım paket.
muhtemelen evlat acısı gibi koyan durumdur. acilen ankara'da ikamet eden arkadaşlardan gönüllü bir arama kurtarma ekibi kurulmalıdır. ankaralı arkadaşlardan bu duruma kayıtsız kalmamalarını rica ediyorum.
Nasıl bir yokluksa arkadaş adam kayıp parliamentine ilan veriyor. Canın sağ olsun kardeş büyük kayıp.

Edit:Farz et ki 10 tl düşürmüşsün. Siktir et. Başının yüzünün sadakası olsun. Zararlı hem.
kaybolan pakedin bir resmi bastırılıp elektrik direklerine ve görülebilir mekanlara asılırsa daha kolay bulunabilir.

ben öyle bulmuştum şahsen.
Paketi Diyarbakır'da buldum, abisinden falan kaçmış sevdiği çocuk uzman çavuşmuş... Jandarmaya teslim ettim yarın elindedir bro.
kötü yola düşmüştür şimdiye, aşağı eğlence tekin mekan değil. general tevfik'ten yukarı doğru gittiyse hele hali duman.

ağızdan ağzı yanıyordur şimdi. geçmiş olsun kardeş.
Başına ödül konularak bulunabilecek sigaradar.
(bkz: Wanted ölü ya da diri getirene 1 milyon dolar)
üzmüştür.
bulsam çöpe atacağım paket. içmeyin şu zehiri amk!
Paket en son 2 saat önce izmirde görülmüştür ve icabına bakılmıştır.
son olarak etlik lisesi civarında görülmüş pakettir , yeni durağı esertepe olma ihtimali taşımaktadır.
Polis aranmalı, ankara genelinde kapsamlı bir arama kurtarma çalışması başlatılmalıdır.
En son ulus civarlarında görülmüştür. Akşam pavyonda çıkaracaklar galiba.
(bkz: açılmış paketin davası olmaz)
emniyet güçlerinin operasyonla aradığı paket. evet.
Göksu parki civarinda birinin elinde gordugum paket.
umarım bir an önce bulunur dediğim pakettir. sigara içmeyen bilemez, kendini kaybetsen aramazsın ama, sigara paketi kaybedersen kendimi skeym dersin.
Aranma ilanının yeri sözlük olmayan pakettir. Uludağ sözlük ilanları sayesinde aynı ilan sol frame bölümüne yazılmadan verilebilir.
Ben buldum helal et.
Mavi lark içen bir kişinin bulup yerine kendi sigarasını koyarak değiştirdiğini düşündüğüm paket. Evet bugün etlikte bir paket mavi lark buldum.
Muhtemelen suriyeli çocukların eline geçmiş sigaradır.