bugün

cimbomun kazanarak iç saha yenilmezlik unvanını koruyacağı maçtır.
Cimbom'un 2-0 basıp geçeceği maç. At fav'a bekle.
ilk yarısını 1-0 önde kapattığımız maç.

içeride yenilmezlik serisinin devamı ve şampiyonluk iddiasının devamı için önemli maç.

izlerken forvet bölgesinde yapılan kayıplar ve oyun kurma konusunda hazırlanan pozisyonlar üzüyor, acilen şu sakat tayfa ve cezalı tayfa takıma dönmeli, ayrıca seri şekilde transfer dönemi başlasa iyi olacak.
görsel

görsel
Anlık.
görsel
Anlık.
görsel
Çaykur rizespor'un son dakikalarda doldur boşalt yapan galatasaray'ama karşı 2 net pozisyona girip galibiyeti kaçırdığı maç.
Ali palabıyık düdüğü asmaya hazır olsun bence *
Rizespor'u gram sevmem, ama Galatasaray'ı güzel şokladı.

Boşuna demiyoruz: Premier Lig gibi bir sezon geçiriyoruz. Keyfini çıkarın.
meşhur im- para- tor da bu mu ? dedik.
Büyük takımların hepsi rezil oynadığı için kimse birbiriyle dalga geçemeyecek duruma gelmiş.
Normalde bu skorda bu başlık dolup taşardı.
mff yok mar yok mhk yok sAhNe sEnin aSlAnIm.
3 büyüklerin hepsi birbirinden daha bok oynuyor.
Herkesin kendine göre Bi sebebi var ama gerçek bu. Amk böyle işin.
söyleyeceklerim eksilenecek ama doğrular söylenmeli. operasyon yapıldı diye niye söylenmiyor bu maç? hep operasyon yapılıyordu hani o yüzden sordum.

ülkedeki büyük takımların hepsi kötü bu sezon alınan sonuçlar ortada. bu maç galatasaray taraftarı da takımlarının kötü oynadığını görmüştür. hani bunu eleştirecek iken başka neden ve sorumlular aradılar. bunlar ise sorunu çözen değil gizleyen şeylerdi.

sadece bizim ligimizde de değil avrupa liglerinde bazı büyük takımlarda da bu durum var bu sezon. bayern münih real madrid barcelona gibi. sürpriz bir sezon oluyor açıkçası. Ama büyük takımlar iyi oynayıp diğer takımlar da onlar gibi iyi oynayıp bu durum olsa bizim ülkemizde futbol ilerler. ama durum öyle değil büyük takımlar kötü futbol oynuyor ve biraz mücadele eden ve yetenekli olan takım zorluyor.
Gs bile bile maç verdi.
görsel
bu kadroyla bu kadar işinize gelirse. beş tane as oyuncu olmayınca böyle oluyor işte.
galatasaray' ın kötü yola düştüğü maçtır.
kargasarayın madara oldugu mactir. yazık.
6s.*
linnes'in pozisyonuna gözü olan her allah'ın kulu penaltı der, bu var niye bize yok amk?
Rize nin puan alması fenerbahçe ye korku salmıştır. Akhisar bugün fenerbahçe yi yenerse veya puan alırsa sen gör şamatayı.
görsel

Galatasaray sürpriz bir şekilde ve en önemlisi yine büyük bir hakem hatası ile 2 puan kaybetmiştir.
Galatasaray ın ilk golü ofsayt. Rize nin buz gibi golü verilmedi. Penaltı istenen pozisyonda penaltı falan da yok.

Bu kadar takım kayırma olmaz.

Tff istifa!
Gs nin ilk golünde top rakipten geliyor ofsayt değil gözünüz sike mi bakıyor anlamadım ki... rizenin verimeyen golünde bir şey yok müdahale temiz.
Galatasaray ın galip gelmesi halinde iddaa kuponum tutacaktı. Maç 2 - 0 iken bunu düşünüp sevinmeliyimdim yoksa bir Beşiktaşlıl olarak 1 puanla kapattığımız bir haftada ezeli rakibimizin 3 puan almasına üzülmeli miydim? Bu haleti ruhiye içerisinde maç 2-2 olup bitince karışık duygular yaşadım.