bugün

Tanıdık geldi evet.

Yoo ben değil, bir arkadaş.
(bkz: işten bile olmamak)
uzun hazırlanma evresi geçiren kızdır. sakın ama sakın buluşmayı denemeyin zira bekledikçe beklersiniz.
Sorumluluklarına önem veren takdire şayan kızdır.
(bkz: gece makyaj yapıp uyuyan kız)
ileride aynı şekilde 8.30 da ki iş mesaisine de kalkıp makyaj yapmak için 6-7 de uyanacak kızdır.
7 de kalkıyorum. Yarım saat te giyinir. 15 dakika da makyajımı yapar, Okul icin yollara düşerim.6 çok erken tabi diğer açıdan tebrik edilesi kiz.
istanbul da yaşayan ve evi okula uzak olan kızdır. Başlarda zorlanabilir fakat hayatın ritmine alışınca normal gelir. Eve geldiklerinde mutlaka uyurlar.
Benimle aynı duyguları paylaşan kızdır. Ev okul arası 2 saat sürüyor napalım amk dedirtir.
Bu kız kesin okur abi. Azmini tebrik edin geçin
Arkadaşlar 1 saat hazırlık evrem, 1.5 saat de yolum var. Yoksa buluşmalara geç kaldığım falan yok. bölüm birincisi olacağımdan da değil. Tespitlere bak.

En nihayetinde bir kızcağızdır.
Okuldaki saçı sakalı karışmış ve yağlı, ağzı kokan ve dişlerini en son bayramda fırçalamış, üzeri sigara kokan erkekler tarafından, bakımlı olması sebebiyle eleştirilen kız.

sen bu çizgide devam et güzel kızım.
makyaj falan icinse tebrik etmek istedigim kiz. Azimli bir kaşar sonunda aradığını bulur. Peki bir kaşarın aradığı nedir ? Bu bakinizi vermek istemiyorum.