bugün

soyguncu bir hattır, böylelerine itibar etmeyiniz.
birkaç gün evvel telefonuma 600kontör kazandığımı bildiren abuk subuk, yalan ötesi mesaj.
adamlar baştan hatalı bi kere, şöyle ki;
1)kontör kalkalı aylar oldu tl'ye geçildi.
2)ben faturalı hat kullanıyorum.
dolayısıyla böylelerine inanmayınız, kesinlikle dolandırıcıdır.
soyguncu olduğunu düşündüğüm bir numaraydı. aradım adamlar turkcellin anasayfasından yönlendirdi. meğersem soyguncu değillermiş, arayıp küfür etmeyin, mahkeme celbini elinizde bulursunuz.
not benden söylemesi.
telefon sekmesi.
çağrı merkezini arayarak bölümünde numarası var.
turkcell'in kontör yükleme işlemini ihale karşılığı verdiği şirketlerden biri olan pusula pazarlama çözümleri ve danışmanlık hizmetleri a.ş.'ne ait telefon numarası. kurucusu Turkcell'in eski genel müdür yardımcısı levent burak demiralp'tir. evet yasaldır ama maalesef satış temsilcileri yaptıkları satış üzerinden para kazanarak geçimlerini sağlayacaklarından her türlü satış oyununa başvurmaktadır. ama gereksizdir böyle bir hizmet. çok aşırı ve yüklü kontör yükleyeceksinki bir şeylerinden faydalanasın. ama zaten kontör yükleyenler çok az sayıda ve belli aralıklarla yapıyorlar yükleme. ölme eşeğim ölme durumu.
soyguncu oldukları her halinden belli olanların kullandıkları numara. ben de kendileriyle az önce telefonuma gelen mesajla tanıştım. ama ne yalan söyleyeyim, bir an inanır gibi oldum. mallığıma denk geldi herhalde. ben bir sigara yakayım.
turkcell müşteri hizmetlerini arayıp direk olarak turkcell'den gelmedikçe diğer bütün reklamlara telefonumun kapatılmasını istiyorum derseniz artık size ulaşamayacak numaradır. Ayrıca bu turkcell'in bir hizmeti değil de yetki verdiği bir firmadır. Kendileri pembe dünyaları önünüze sunarken söylemedikleri yıllık ücretleri arkadan geçiriverirler.
Telefonuma zırt pırt konbarapuan kazandınız dıye mesaj atan servıs.en son arayıp kufur edecektım ki dolandırıcı olmadıklarını turkcell musteri hizmetlerinden ögrendigim.
en son hedeflerinden biri de babam olmuş bu heriflerin . attıkları bir mesajla konbarsındaki 100 dakika yı hemen verebileceklerini söylemişler. babam her şeyi detaylı anlatmasa da akabinde kart numarasını sormuşlar, babam da söylemiş tabi , 100 dakika gelecek ya havadan . sonra işkillenmiş yani jeton düşmüş kabaca. bankaya gidip kartını iptal ettirmiş.

bütün bunlar olurken de ağzını sıkı sıkıya tutup daha bu akşam patlayıverdi.şu anda evde cirit atmakta acaba bir şey olur mu diye . kendisine "her koyun kendi bacağından asılır " dedim. buna bile üzülemedi. bakalım ne olacak ,merak içindeyim.
bilmem kaç liralık yüklemenize bilmem kaç liralık konuşma ya da mesaj hediye ediyoruz palavralarıyla milleti sikmeye çalışan dolandırıcı şirket. gelen hediye konuşmalar 24 saatliktir. aynen öyle. kesinlikle inanılmamalı, sürüm sürüm süründürülmeli...
dolandırıcı numaradır sinirlenip hiç belli etmeden aradıydım kredi kartı numarımı istediler. sakın inanmayın