bugün

helal olsundur. daşşakları dörder tane olsundur.*
fettoş'un sapına kadar hakettiği garezdir...
garez değil eleştiridir.
sonuçta kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
benim dershane yokluğunda mecburiyetten gittiğim cemaat dershanesinde atatürk hakkında yapılan eleştiriler yanında fethullah gülen e yapılan eleştiriler pamuk yastık gibi kalır.
ortada çok açık bir gerçek vardır ki o da fethullah gülen müslümansa ben değilim. eğer onu sevmeyen ateist oluyorsa (ki bunu hakaret amaçlı kullanmak büyük terbiyesizliktir.sonuçta inanmamak da bir inaçtır.) evet öyleyim. ayrıca allah ın gönderdiği kitaptan kendine bir hikmet çıkaran insanları da, tıpkı allah ın onları sevmediği gibi sevmem.

bakara 174. bir incelensin.

"Muhakkak ki onlar, Allah'ın indirdiği Kitap'tan bir şeyleri gizlerler ve onu az bir bedelle satarlar. işte onların yedikleri (bu rüşvet), karınlarında ateşten başka bir şey olmaz. Ve kıyâmet günü Allah, onlarla konuşmayacak ve onları tezkiye de etmeyecek (temize de çıkarılmayacaklar). Ve onlar için elîm bir azap vardır."

biliyorum ki yazım okunmadan eksilenecek. ama en azından yine okuyup eksileyin ki birşeyler kazanasınız.

mesele garez değil, ifşaat.
rabbime sordum, yalan dedi.
7. nesilden biri olarak, ve bu durumu daha önceden farkına biri varmamış olarak, bana umut veren, gururlandıran başlıktır.

evet efendim bir fethullah gülen olmak kolay değildir.
bir kere ben istesemde olamam göz kuruluğu var hacı bende.
ağla ağla nereye kadar ama dimi?
feto 1, arınç 2.
valla zor..
(bkz: iyidir iyi)
yedinci nesli sevme sebepleri ndendir.
krala değil kralcılara duyulan garezdir.
(bkz: ne 7 nesilmiş be)
7. neslin fetullah gülen'le bağlantısını açıkçası pek bilmiyorum. lakin tanıdığım ne kadar cahil, boş adam varsa alayı ulusalcı. *
öpelim mi yani, denir buna.
öpelim mi?
gelsin, öperiz.
7. nesli yüceltmeye yönelik başlıktır. teşekkür etmeliyiz.
(bkz: bu yaz ne 7nci nesil yaptı be)
uludağsözlüğün fetullah gülen aşkı yanında bir hiçtir.
neden 7. nesil ? ne alaka yani ? evet garezim var ve 7. nesilim. ama sacma sapan bi genelleme tabiki.
ne varsa 7 nci nesilde var arkadaş.

edit: fetocular hemen eksiyi basmış.
biz de gördükte ne oldu sanki sikleyen oldumu ?
beyler koşun.

2010 yılında bugünleri görmüş birisi olarak soruları yanıtlıyorum.
Bir 7. Nesil yazar olarak ilk günden bu güne kadar defalarca bunların tehlikeli olduguna dair yazılar yazmisimdir. O dönemlerde yazilarimiz eksi yağmuruna tutulurdu. Simdilerin azılı anti-fetoculeri o zamanlar toz kondurmazdi bunlara. Hakli çıktık ama is isten geçti.